Állati jó kekszek

Állati jó kekszek

Animal Crackers
Tyoci

Owen bármennyire is szeretne, nem tud szabadulni a mókuskérékből, minden idejét lefoglalja a munkája, aminek a családja látja kárát. Amikor tudomást szerez róla, hogy bácsikája után ő örökli a cirkuszt, úgy gondolja, végre egy csapásra minden megváltozik. A kezdetben áldásnak tűnő különleges… Több

Forgatókönyvíró: Scott Christian Sava, Dean Lorey
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság, Spanyolország, Kína, Koreai Köztársaság
Premier (HU): 2020.07.30. | Telekom TVGO (2020.11.30.) | HBO Max (2021.04.17.)
Forgalmazó: Big Bang Media

KULCSSZAVAK

2022.03.24 BoBamburg

Ha nem gyerek a néző, akkor inkább el se kezdje. Ez tényleg borzalmas film volt, pedig 30 évesen is bírom még az animációs filmeket, de itt 5 percenként nyúltam volna szívem szerint a kapcsolóért, hogy kinyomjam. Jobban jártam volna. Amúgy annyi pozitívuma van, hogy kis idő elteltével, már nem is emlékszem rá, kb. semmire.

2020.08.24 qwer

Talán nem is láttam még olyan animációs filmet, ami annyira kiábrándítóan hatott rám, mint az Állati jó kekszek. Meseszerű, kicsit őrült történet sok töltelékkarakterrel, elnagyolt figurákkal; a pozitív szereplők jellemábrázolása émelyítő, a rosszaka... Több

2020.10.26 Félix

Állati jó film!

Sok vicc, amiken jókat tudtam nevetni. A komédia mellett van egy kis dráma a filmben, de ez még hangulatosabbá teszi az egészet. A színészekről nem sokat tudok mondani. Emily Blyntot meg Silvester Stallonet ismertem csak az összes közül. És persze ki ne hagyjuk a fantáziát! Bőven van ez is a filmben. A fantázia az, hogy az apuka beleharapott abba a varázskekszbe, és hörcsöggé változott. A lényeg nekem nagyon bejött. Ha egy család mozizni akar, és az Állati jó kekszeket választották , akkor szerintem remekül választottak. De én nemcsak családoknak ajánlom, hanem mindenkinek.

2020.12.19 Tyoci

Úgy álltam neki, hogy na jó, nézzünk valamit, de ennél sokkal kellemesebb csalódásban lehetett részem. Rendkívül aranyos rajzfilm, amiben bőven van izgalom, fantázia, és valóban megfog minden lehetséges problémakört, majd megoldja azt. Ajánlom kicsiknek.

2020.11.28 ChevykidSS

Remek filmvariáció

Minden korosztálynak nagyon ajánlható, zseniális történet és humor, izgalom egyvelege a film.

A film összbevétele 10 979 164 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 45 977 663 forintot termelt. A hazai mozik összesen 33 623 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Zoe karakterének eredetileg Kaley Cuoco kölcsönözte volna a hangját, azonban egyéb elfoglaltságai végül Emily Blunt ugrott be a helyére. Szerző: hp

Az Állati jó kekszek Scott Christian Sava rendező a gyermekei számára írt képregényének adaptációja.Szerző: hp

Ez Sylvester Stallone negyedik animációs filmje. Szerző: hp

Az Állati jó kekszek karaktereit az a Carter Goodrich rajzolta, aki a Gru karaktereit is megalkotta. Szerző: hp