alexxx   2018. 04. 27.

Egész jópofa filmecske lett, mondom ezt úgy, hogy elsősorban a fiatalabb korosztálynak ajánlott, de nekik eléggé bejött. A lányom van épp abban a korban, hogy az ilyesmire rá tud kattanni, és mindketten jól szórakoztunk. Persze mértékkel, de ezt tőlem egy három csillagos értékelés ér.

Csillagpor   2018. 10. 14.

Moziünnep alkalmával volt szerencsém megnézni. Többet vártam tőle bár a besorolása alapján gondolhattam volna hogy nagyon gyerekeknek szól. Kevés a felnőtteknek szóló humor, de gyerekeknek tökéletes rötyögtetős mese. A zeneszámokat viszont szerintem kár volt lefordítani...

kisssjanka   2018. 05. 04.

Nagyonis emberi mese, ami nemcsak a kicsiknek nyújthat maradandó élményt. Felnőtt fejjel is jó kikapcsolódás. Színvonalas animáció, szeretetre méltó kis figurákkal.

romcul   2018. 04. 26.

Egyszerű, mondhatni nullaklóriás animációs film, de komolyabb hibáját nem igazán tudnám kiemelni. Annyi, hogy az animáció minősége hagy némi kivetnivalót maga után, de a sztori aranyos, a gyerkőcök biztosan élvezni fogják.

grigoriy1rem   2017. 09. 22.

Kellemes mese, amit bármikor elő lehet venni egy unalmas órában, nagyon aranyosak a karakterek, én egyszerűen imádtam úgy, ahogy van. Nagyon meleg szívvel tudom ajánlani, mivel szerintem kicsiknek és nagyoknak egyaránt kellemes időtöltés lehet. :)