Bűbáj herceg és a nagy varázslat

Charming

2020.12.19 Tyoci

Tanulság, remek zene és dalok, romantika, hősiesség. Mi kellhet még? :)

2019.09.25 Ms. Akárki

Nagyon jópofa animációs mese. Főleg a hercegnők debil humora miatt tetszett, de persze sokat hozzátett a mese hangulatához Tóth Gabi által leszinkronizált betétdalok is. Pörgős és humoros kis nem mindennapi tündérmese.

2018.04.27 alexxx

Egész jópofa filmecske lett, mondom ezt úgy, hogy elsősorban a fiatalabb korosztálynak ajánlott, de nekik eléggé bejött. A lányom van épp abban a korban, hogy az ilyesmire rá tud kattanni, és mindketten jól szórakoztunk. Persze mértékkel, de ezt tőlem egy három csillagos értékelés ér.

2020.11.01 KCintia

Az elgondolás nem volt rossz

Maga az elgondolás nem volt rossz, hogy szerelmet keres a főszereplő. Szeretné megérteni, hogy mi az igaz szerelem. Ez egy szép alapötlet volt. A kivitelezéssel voltak már azért problémák. A karakterek furcsán néztek ki, a zenék mondjuk bennem jó benyomást keltettek. Maga a mese nem volt egy nagy szám, egyszer érdemes megnézni, de nem egy Oroszlánkirály vagy egy Zootropolis.

2018.10.14 Csillagpor

Moziünnep alkalmával volt szerencsém megnézni. Többet vártam tőle bár a besorolása alapján gondolhattam volna hogy nagyon gyerekeknek szól. Kevés a felnőtteknek szóló humor, de gyerekeknek tökéletes rötyögtetős mese. A zeneszámokat viszont szerintem kár volt lefordítani...

2020.10.26 Kanyi

Ötletes kis animációs mese, főleg az tetszett, hogy minden lány szerelmes a hercegbe, kivéve egyet.

2018.05.04 kisssjanka

Nagyonis emberi mese, ami nemcsak a kicsiknek nyújthat maradandó élményt. Felnőtt fejjel is jó kikapcsolódás. Színvonalas animáció, szeretetre méltó kis figurákkal.

2019.05.01 alkonyfeny

Átlagos

A karakterek képi kidolgozottsága elég furára sikeredet. Mondhatni, hogy csúnya, más azt is mondhatja hogy egyedi. Ez ízlés dolga lehet. A történet sablonos, de nyilván nem az volt a cél, hogy valami egyedit készítsenek. Talán a kannibálos rész volt igazán vicces (Forogjanak azok a gyomrok!) :)

2020.10.17 Antónia

tetszett hogy nem az a szokasos hercegnos tortenet hanem vannak benne izgalmas reszek kalandos es nehol vicces

2017.09.22 grigoriy1rem

Kellemes mese, amit bármikor elő lehet venni egy unalmas órában, nagyon aranyosak a karakterek, én egyszerűen imádtam úgy, ahogy van. Nagyon meleg szívvel tudom ajánlani, mivel szerintem kicsiknek és nagyoknak egyaránt kellemes időtöltés lehet. :)

2019.07.13 romcul

Egyszerű, mondhatni nullaklóriás animációs film, de komolyabb hibáját nem igazán tudnám kiemelni. Annyi, hogy az animáció minősége hagy némi kivetnivalót maga után, de a sztori aranyos, a gyerkőcök biztosan élvezni fogják.

2017.08.20 Gwen

Ugyan nem vártam sokat a mesétől, de egészen meglepett, szerintem nagyon jópofa és aranyos történet. Bár az animáció maga eléggé elavultnak tűnik, annyira mégsem zavaró. Sőt, egészen nézhető.