Trollok: Együtt a banda

Trollok: Együtt a banda

Trolls Band Together

Két fergeteges kaland után, amelyekben őszinte barátságukat és rendületlen flörtölésüket mutatták be, Pipacs és Ágas most már hivatalosan is egy pár lett, #ágpacs néven. Ahogy egyre jobban megismerik egymást, Pipacs Ágas múltjának titkára bukkan: ő és négy testvére egykor a BroZone tagja… Több

Premier (HU): 2023.10.26. | Telekom TVGO (2024.01.26.)
Forgalmazó: UIP-Duna Film

2023.11.24 RigbyTheMad Nézhetetlen

Kínzás!

Első rész még ért valamit, a következő részek már nem igazán. A kornyikálásukat hallgatni egyszerűen sértő a fülnek és értelmetlen is. A szövegük agyatlanoknak való. Ez senkinek sem ajánlott. De mindig azokat kedvelik az emberek, ami semmiről sem szól, és nincsen értelme. Húsz percet bírtunk belőle megnézni.

2023.11.12 Artemisia

Backstreet Trolls

A világ legédesebb rajzfilmhősei, a Trollok visszatértek és trilógiává bővültek a DreamWorks gondozásában. A 2016-os első rész elképesztően cuki, és szívmelengető módon mesélt a belső korlátok legyőzéséről, a félelmeken való túllépésről a zene és per... Teljes kritika

2023.11.02 kecsamstaff

Egész jó harmadik rész!

Ennek a résznek volt egy vontatott, kissé lassú közép része. Az eleje egész jó lett, ám igazán izgalmasnak az utolsó fél óra bizonyult. A történet csavarjai is kellően meglepetésszerűre sikerültek. Azért voltak kiszámítható részek. Tetszett az összes 80-as/90-es évek zenéinek a feldolgozása. Gyerekeknek tökéletes választás, és akad benne a szülőknek is mondanivaló. A teljes mese grafikai része szuper volt. Szerintem sok múlt a jó szinkronhangon is, a benyomások és élmények szempontjából. Összességében érdemes megnézni.

2023.10.26 Pimasz

Kedves, ugyanakkor nagyon semmitmondó történet. Az a fajta, amire egyszer beül az ember, aztán el is felejti.

2023.11.09 Davidkaa

Hát egyértelműen egy semmitmondó filmről beszélünk, de nem is kell az összes filmnek megváltania a világot. Viszont kétségkívül egy igazán szórakoztató alkotásról van szó, amit fülbemászó dallamaival kellemes volt megnézni. Egyértelműen nincs egy Pix... Több

A film 181 798 340 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 102 034 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Camilla Cabello és Troye Sivan első szinkronszerepe hallható animációs filmben.Szerző: csd

Ez az első Trollok-film, amelyet az MPA a G besorolással látott el, ellentétben a két korábbi résszel, amelyek PG besorolásúak voltak.Szerző: csd

A Cincin lovag (2008) óta ez az első olyan Universal animációs film, amelyet az MPA a G kategóriába sorolt.Szerző: csd

A Wallace és Gromit és az elvetemült veteménylény (2005) óta ez az első DreamWorks Animation film, amelyet az MPA a G besorolással látott el.Szerző: csd