Angry Birds 2 - A film (2019)

The Angry Birds Movie 2

Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Goldy Nézhetetlen  2020. 03. 02.

Lehet, hogy velem van a hiba, de ez szerintem nem aranyos volt, hanem inkább kellemetlen. A poénok laposak, akár csak a sztori. Nagy részben csak a baromság észlelhető benne, ugyanakkor van egy kevés mondanivalója is, de valójában csak hülye módon fejezik ki a szeretetet. Nézés közben alig vártam, hogy vége legyen, ezért is lett nézhetetlen véleményem szerint.

Ms. Akárki   2019. 08. 11.

Cselekményleírást tartalmaz...........HÁT ÉN EZT IMÁDTAM. Nem gondoltam volna hogy ennyire tetszeni fog. Nem is terveztem megnézni, de végül MozICom-tól kaptam rá jegyeket és megnéztük. Sokszor sírtam rajta a röhögéstől. Pedig az előzetes alapján azt hittem, hogy ez főleg gyerekek szintjén fog mozogni szórakoztatásban. Hogy én mekkorát tévedtem! Izgalmas és látványos az egész cselekmény ahogy a 3. "Gonosz" Sziget ellen összefognak és fellépnek a madarak és a malacok szigete. Poén hogy milyen modern kütyüket vonultatnak fel a malacok, bár azért némely kütyü inkább hátráltatja őketXD ("Sas van a közelben...Sas van a közelben..."). Örülök, hogy végre Piros is talált párt és ráadásul egy kis okoska személyében. Izgalmas mentőakció volt annyi biztos. Már az se volt semmi amikor a kapunyitó kártyát szerezték meg a Wc-nXD Szegény biztiőrXD Egy szó mint száz...érdemes megnézni mindenképp és főleg 3D-ben. Nagyon jó.

idanka   2020. 01. 04.

Imádni való, aranyos és szerintem a technológia sokat fejlődött!

tbelina29   2019. 08. 09.

Oké, hát nem tagadom, nekem az előző rész nagyon bejött, csak épp nem értem, miért kellett erről még egy bőrt lehúzni. Aranyos és jópofa a folytatás is, csak épp tipikusan a már kimerült alapkoncepció hibájába esik, a mese pedig alapból nem kelti fel az ember érdeklődését, szerintem.

kasztni   2019. 08. 03.

A gyerekekkel együtt tűkön ülve vártam a folytatást, és hát nagyon megérte, nagyszerű lett. Minden korosztály számára szórakoztató, az előző részekhez hasonlóan ez is nagyon jópofa történet lett.

Egy szó, mint száz, az Angry Birds - A film folytatása nem sikerült olyan siralmasra, mint hittük és lehet vetünk rá még egy pillantást ha a TV képernyőire kerül, de ettől függetlenül közel sem tökéletes. több»

Veszélyes móka azonban, ha az előzetesben minden patront ellőnek. Ha nincs még jó pár meglepetés a pénzünkért odabenn a nézőtéren. több»

A második rész tehát ott folytatja, ahol az első abbahagyta: csetlő-botló, bájos vagy szemérmetlenül cuki figurák (akik suttyomban archetípusok), fontos értékeket közvetítő, de nem túlagyalt történet, vicces párbeszédek, kicsit és nagyot váltakozva kiszolgáló poénok. Csúzlira fel! több»

A film összbevétele 147 485 600 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 176 241 566 forintot termelt. A hazai mozik összesen 128 168 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Az Angry Birds 2 - A film a Sony Animation 19. egészestés animációs mozifilmje.

Az első résszel ellentétben a folytatást már teljes egészében a Sony Pictures Animation gyártja.

2017 nyarán a film látványtervezője, Pete Oswald elmondta, hogy az Angry Birds 2 az első résszel szemben inkább egy kalandfilm lesz, melyben számos új karaktert és helyszínt ismerhetnek majd meg a nézők.