Angry Birds 2 - A film

Angry Birds 2 - A film

The Angry Birds Movie 2

A nagy csapat újra készen áll a harcra. Szükségük is lesz minden bátorságukra, hiszen a szigetet Zeta, egy közeli szigeten egymagában élő lila madár fenyegeti támadással. Az óriási kalamajkát azonban, amit a feldúlt madár okoz, a harcedzett csapat sem képes egyedül helyreállítani, ezért régi… Több

Ország: Finnország, Amerikai Egyesült Államok
Premier (HU): 2019.08.08. | HBO Max (2023.02.04.) | Netflix (2023.04.01.)

2021.05.25 n,n,n

Nem rossz kis mese. Aranyos, tele fergeteges poénokkal. A 7 éves unokaöcsém imádta.

2019.08.11 Ms. Akárki

Cselekményleírást tartalmaz...........HÁT ÉN EZT IMÁDTAM. Nem gondoltam volna hogy ennyire tetszeni fog. Nem is terveztem megnézni, de végül MozICom-tól kaptam rá jegyeket és megnéztük. Sokszor sírtam rajta a röhögéstől. Pedig az előzetes alapján azt... Több

2020.05.18 Norbert93

Dühös/táncos madárkák

Hozzá ugyanazt a könnyed, gyerekesen szórakoztató szintet, mint az első rész. Mondanivalóra itt sem kell számítani, ebből a telefonos játékból kiinduló koncepcióban sajnos nincs is több. Igazság szerint az eleinte még szellemesnek vagy inkább már jól beváltnak tűnő betétdalok még eltalálták a hangulatot, de egy idő után már túlzóan sablonosnak vagy még inkább idegesítőnek találtam, hogy gyakorlatilag percenként megszólalt valamelyik retro sláger, történjen bármilyen jellegtelen esemény mindig meg kellett egy fülbemászó zene refrénje. Jobban átgondolva a film nem igazán szól semmiről és nem is igazán akar mutatni semmit sem, de amit összehozott az egy könnyű, agyzsibbadós, munka utáni vagy lefekvős kikapcsolódáshoz bőven elegendő.

2020.04.02 BoBamburg Nézhetetlen

Az egy is borzalmas volt, de ez csak akkor jutott eszembe sajnos, amikor már elkezdtem a második részt is nézni. Pedig jó lett volna időben kapcsolni és 1 másodpercet se szánni erre a filmre. Mert ez legjobb szívvel is nezhetetlen. És ha ez nem volna elég, a magyar szinkron is rátesz egy hatalmas lapáttal.

2020.11.10 Félix

Folytatás

Élveztem az első részt, gondoltam, lássuk, milyen a 2. rész. Ez most nem annyira tetszett, mint az előző. Hogy ne legyünk az Angry Birds 2-vel túlságosan szigorúak, azt se mondhatom rá, hogy nézhetetlen. Ahogy elnézem, ez menőbb akart lenni, mint az 1. rész. Sikerült is. Csak valamennyivel. A legjobb barátommal néztük meg ezt a filmet. (Tulajdonképpen mese, nem?) A barátom arcán azt láttam, hogy jobban tetszik neki, pedig csak 7 hónap volt köztünk. Na mindegy. Rossz volt az 1. részhez képest, de jó volt a 2019-es Addams Familyhez képest. Nézzétek meg, ha van kedvetek!

A film összbevétele 147 485 600 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 176 401 416 forintot termelt. A hazai mozik összesen 128 526 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Az Angry Birds 2 - A film a Sony Animation 19. egészestés animációs mozifilmje. Szerző: hp

Az első résszel ellentétben a folytatást már teljes egészében a Sony Pictures Animation gyártja. Szerző: hp

2017 nyarán a film látványtervezője, Pete Oswald elmondta, hogy az Angry Birds 2 az első résszel szemben inkább egy kalandfilm lesz, melyben számos új karaktert és helyszínt ismerhetnek majd meg a nézők. Szerző: hp

A folytatást már röviddel az Angry Birds - A film 2016-os premierjét követően bejelentették. Az animációs film májusban debütált a mozikban, és hivatalosan augusztusban erősítették meg az alkotók, hogy dolgoznak az új részen. Szerző: hp

(2019. 08. 13.)
Egy szó, mint száz, az Angry Birds - A film folytatása nem sikerült olyan siralmasra, mint hittük és lehet vetünk rá még egy pillantást ha a TV képernyőire kerül, de ettől függetlenül közel sem tökéletes. Több

(2019. 08. 21.)
Az Angry Birdsnek így továbbra is a lakossági bulislágerekhez való bizarr vonzódása a legszórakoztatóbb vonása. Több

Értékelés: 6.8/10
(2019. 08. 13.)
Veszélyes móka azonban, ha az előzetesben minden patront ellőnek. Ha nincs még jó pár meglepetés a pénzünkért odabenn a nézőtéren. Több

Az ellenségem ellensége
A második rész tehát ott folytatja, ahol az első abbahagyta: csetlő-botló, bájos vagy szemérmetlenül cuki figurák (akik suttyomban archetípusok), fontos értékeket közvetítő, de nem túlagyalt történet, vicces párbeszédek, kicsit és nagyot váltakozva kiszolgáló poénok. Csúzlira fel! Több