Madagaszkár 3. (2012)

Madagascar 3: Europe's Most Wanted

Madagaszkár 3.

Timon   2020. 03. 26.

Üdítő kikapcsolódás

Tartalmaz cselekményelemzést. A Madagaszkár első két részének rendkívül szoros kapcsolata számomra megunhatatlan. Az elbűvölő látványvilága, a vadregényes tájai, az állatok jól kidolgozott karakterei, jellemvonásai egyedi remek teljesítményként fennm... teljes kritika»

Artemisia   2018. 12. 03.

Egy megfáradt trilógia harmadik része lenne a Madagaszkár 3.?

Volt bennem egy kis félsz a film felütését látva, hiszen számomra az egyik ok amiért imádtam az első két Madagaszkár-mozit az a vadregényes környezet és az volt, hogy az első részek elérték, hogy a vadont ne csak kívülről, grafikaként lássuk, a fősze... teljes kritika»

indingo   2019. 05. 17.

Talán ez a legszórakoztatóbb a sorozatokból, néha vicces a zene és a látvány is jó, bár a cirkuszosdi nem mindenkinek jön be és különben se várjunk olyan nagy durranást hiszen ez nem az a kategória.

Orosz István   2017. 07. 29.

Nekem tetszett, szerintem nem jobb mint az első rész, de a másodiknál viszont sokkal jobban bejön. Vicces, sőt tetszik ez a cirkuszos ötlet is, de valami még is hiányzik belőle.

Thibo84   2016. 06. 18.

A három közül, ez a rész sikerült a legjobban.

Sabnock Sanatory   2020. 03. 20.

Azért itt már érezhető a történet úgymond leülepedése.Lassabb a tempó,és már kissé uncsik a karakterek.Kihozták a maximumot az első két résszel,ezt kissé feleslegesnek tartom.

Edii   2015. 09. 16.

Nekem valamiért ez a rész nem hozta azt, amit egy Madagaszkár résztől elvártam volna, aranyos, humoros, de nem az igazi.

A Monacói jelenetben 2393 épület látható.

(Laca//Ho/rr/oR//)

Gia a jaguár lány szempillái 96 mozgatható elemből áll össze.

(Laca//Ho/rr/oR//)

A film elkészítése több mint 120.000 számítógép által csinált képkockát használtak fel.

(Laca//Ho/rr/oR//)

2012-ben a 8. legtöbb bevételt hozó film volt.

Jeffrey Katzenberg 2008-ban jelentette be, hogy a Madagaszkárnak lesz harmadik része is.

(ps)

Az animáció nagy részét a Dream Works indiai székhelyű stúdiója készítette, a Technicolor.

(ps)

Amikor a majmok Versailles királyát említik, XIV. Lajosra gondolnak.

(ps)

Chantel DuBois kapitány 1 percig énekli a "Non, je ne regrette rien" című dalt, amit leginkább Édith Piaf feldolgozásából ismerhetünk.

(ps)

Ez a második Dream Works franchise, amelyik már a harmadik résznél tart.

(ps)

Ez az első Madagaszkár film, amelyikben nem tűnik fel Nana, az idős hölgy karaktere.