Madagaszkár 3. (2012)

Madagascar 3: Europe's Most Wanted

Madagaszkár 3.

indingo   2019. 05. 17.

Talán ez a legszórakoztatóbb a sorozatokból, néha vicces a zene és a látvány is jó, bár a cirkuszosdi nem mindenkinek jön be és különben se várjunk olyan nagy durranást hiszen ez nem az a kategória.

Orosz István   2017. 07. 29.

Nekem tetszett, szerintem nem jobb mint az első rész, de a másodiknál viszont sokkal jobban bejön. Vicces, sőt tetszik ez a cirkuszos ötlet is, de valami még is hiányzik belőle.

Edii   2015. 09. 16.

Nekem valamiért ez a rész nem hozta azt, amit egy Madagaszkár résztől elvártam volna, aranyos, humoros, de nem az igazi.

Thibo84   2016. 06. 18.

A három közül, ez a rész sikerült a legjobban.

diumiu   2017. 09. 10.

Nagyon szerettem ezt a részt, szerintem nagyon jó volt a történet, az új karakterek, színes volt, a helyszínek, különösen a római nagyon tetszett. Az is nagyon jó ötlet volt, hogy a cirkusz témakör főszerepet kapott. Ajánlom mindenkinek, szerintem kedves kis történet.

A Monacói jelenetben 2393 épület látható.

(Laca//Ho/rr/oR// )

Gia a jaguár lány szempillái 96 mozgatható elemből áll össze.

(Laca//Ho/rr/oR// )

A film elkészítése több mint 120.000 számítógép által csinált képkockát használtak fel.