Madagaszkár 2 (2008)

Madagascar: Escape 2 Africa

Deku   2017. 11. 20.

Inkább mondanám átlagosnak mintsem kiemelkedőnek, de ettől függetlenül is nagyon szerettem. Nekem kicsit furcsának hatott ez a film de ettől függetlenül is nagyon szerethető, habár ez inkább átlagos azonban ez nem rontott a megítélésemen iránta. Én személy szerint ajánlom mindenkinek.

Orosz István   2017. 07. 29.

Ez se egy rosszul sikerült folytatás, az első részt viszont sajnos nem tudta felülmúlni. Vannak benne új karakterek, de a zsiráf, és viziló szerelme kiakaszt.

Norbi   2018. 07. 23.

Nem tetszett a téma,meg az egész történés ahogy van :D...ez az Afrika-galiba nem volt túlságosan ütős, a sztárok sztárok maradtak, hozták a formájukat, csak rossz helyre tették őket.

diumiu   2017. 09. 10.

A folytatások mindig veszélyesek, itt is izgultam. Nem lett rossz ez a rész, de megmondom őszintén nem lett annyira kedvencem. Az elsőt sokkal jobban szerettem, hiába az új helyszín és az új karakterek.

harnas1207   2018. 12. 12.

A folytatás már vérszegényebb lett mint az első rész. Kevesebb poén több drámai hatás a sztoriban. talán itt jöttek rá a készítők ,hogy a pingvinekben mekkora lehetőség rejlik ,ezért is erőltették őket.

2008-ban a 6. legtöbb bevételt hozó film volt.

(mamiéstöti2 )

2008-ban a 2. legtöbb bevételt hozó film volt Magyarországon.

(mamiéstöti2 )

Ez volt Bernie Mac utolsó szerepe animációs filmben. A Madagaszkár 2-t az ő emlékének szentelték a készítők.

(ps)