Madagaszkár 2

Madagascar: Escape 2 Africa

2020.07.15 Interfectorem Sabnock

Na igen,a pingvinek mindíg megcsinálják a tutit.Nagyon jó lett a folytatás,figyeltek arra ,hogy legyen története,szóljon valamiről.Minden karakter szerethető,és a humoros részekkel is minden rendben van.Nem ült le a mese,tetszett!

2019.08.16 indingo

Szerintem a történetnek jót tett az új helyszín, bár az első rész jobban tetszett. A története picit darabos, de a pingvinek még most is agyon ott vannak.

2017.11.20 Deku

Inkább mondanám átlagosnak mintsem kiemelkedőnek, de ettől függetlenül is nagyon szerettem. Nekem kicsit furcsának hatott ez a film de ettől függetlenül is nagyon szerethető, habár ez inkább átlagos azonban ez nem rontott a megítélésemen iránta. Én személy szerint ajánlom mindenkinek.

2017.07.29 Orosz István

Ez se egy rosszul sikerült folytatás, az első részt viszont sajnos nem tudta felülmúlni. Vannak benne új karakterek, de a zsiráf, és viziló szerelme kiakaszt.

2019.09.23 dailyfilmsan

Lényegesen gyengébbre sikerült, mint az első rész. Ez az adjunk egy kis eredetet az alap történetnek nem igazán jött be. A mondanivalója viszont aranyos volt úgyhogy megérett a közepes értékelésre. Mindenki problémázik valamin de senki sem oldja meg... Több

2019.12.19 Timon

Tartalmaz cselekményelemzést. A repülős résznél volt sok poén,de igazán csak a szigeten kezdődött az élet(mármint a filmben).Nem éreztem benne bőrlehúzásnak nyomát sem úgy,hogy jobban belepillanthattunk a szereplők háttértörténetébe,sőt inkább a szór... Több

2019.06.28 Ms. Akárki

Nagyon aranyos folytatás még felnőtt szemmel is. Jó a bonyodalom. Jót nevettem amikor a repülővel "felszálltak" a makikXD Ütős zenékből és humorból itt sincs hiány. Alex és Gloria a kedvenceim még mindig. Alex kapja mindig a legtöbb beszólást.

2018.12.12 harnas1207

A folytatás már vérszegényebb lett mint az első rész. Kevesebb poén több drámai hatás a sztoriban. talán itt jöttek rá a készítők ,hogy a pingvinekben mekkora lehetőség rejlik ,ezért is erőltették őket.

2018.07.23 Norbi

Nem tetszett a téma,meg az egész történés ahogy van :D...ez az Afrika-galiba nem volt túlságosan ütős, a sztárok sztárok maradtak, hozták a formájukat, csak rossz helyre tették őket.

2017.09.10 diumiu

A folytatások mindig veszélyesek, itt is izgultam. Nem lett rossz ez a rész, de megmondom őszintén nem lett annyira kedvencem. Az elsőt sokkal jobban szerettem, hiába az új helyszín és az új karakterek.

2019.06.02 kevelin

ezt a mesét nem lehet nem szeretni. az első két rész annyira vicces és csavaros hogy szerintem bármely korosztályt leköt és magával ragad. a legnagyobb showt a pingvinek adják de összességében is az összes karakter nagyon szerethető szórakoztató és vicces. végre egy olyan animációs film ami valóban gyerekeknek is készült.

2018.03.30 NFG

Azért az első részt nem sikerült felülmúlnia, mégsem maradt le sokkal! Igazán kedves történetről van szó, humorral és izgalmakkal! Ezen kívül, tele van érzelmekkel!

2017.05.22 Sem Rorrey

Ez az egyetlen folytatásos film, ami nálam mindig javuló tendenciát mutat, szerintem egyre jobb filmek készültek a készítők kezei alatt.

2018.03.30 NRD

Rendkívül humoros, mint az első. Kicsit esik szét a csapat, de a végére mindenki megnyugodhat, mert együtt marad a kedvenc állatokból álló csapatom. Mindenkinek ajánlom.