mamiéstöti2   2018. 12. 04.

Ez a rész is volt annyira szuper, mint az első, egy kedves történet amit jól megfűszereztek humorral is.

Laca//Ho/rr/oR//   2017. 11. 12.

Első részhez képest, itt azért volt egy kis hiányérzetem, de leszámítva egy két unalmas percet élvezhető és voltak olyan jelenetek, ahol jókat lehetett nevetni.

Deku   2017. 07. 15.

Az első részhez hasonlóan lett ez is nagyszerű és kiváló mese. Persze felül nem múlja elődjét de legalább tőle telhetően hozza azt a bizonyos szintet amivel kedvelhető lesz.

Szivárvány1   2016. 08. 29.

Klasszikus Disney mesének számítanak a Toy Story mesék és nagyon szeretem is őket. Az első részt a második még stílusban és történetben felül is múlja, pedig nem hittem volna hogy ezt megélhetem. Ajánlom minden Gyermekfelnőttnek:D:)

Bazzzsi   2017. 10. 20.

Hozta az első részben megszokottakat. A története humoros volt és látványos, a figurák izgalmasak és mindenkinek a gyerekkora juthatott eszébe a történetről.

1998-ban a film készítésekor egy számítógépes hiba miatt a kész film 90%-a elveszett a szerverről. Szerencsére a felügyelő műszaki igazgató, Galyn Susman segítségére sietett a rémült animátoroknak. Susman ugyanis anyasága első időszakát töltötte, ezért otthonról dolgozott. Emiatt az ő gépén volt meg az egyetlen másolat az egész filmről.

(johnyJ )

Ez a film 4 évvel az első rész után készült el.

(mamiéstöti2 )

Tim Allen és Tom Hanks mindketten bevallották, hogy sírtak azon a jelenetsoron, amikor Jessie visszaemlékezik, hogy a tulajdonosai elhagyták őt. A jelenet alatt Sarah McLachlan "When she loved me" című dala szólt.

(ArpiHajdu és Réci )