Toy story - Játékháború 2.

Toy Story 2

2023.04.16 Timon

Kiterjesztett játékverzum

Mindenki tudja, hogy mekkorát szakított a Pixar (főleg szívhez szóló történet megalkotása terén), amikor a Toy Story első részét kiadták, hát még egy olyan folytatással, ami további kellemes perspektívát ad a játékok dimenziójának. És természetesen kibővíti romantikával, komoly filmes utalásokkal (szinte nem győztem számolni a Star Wars-utalásokat, szenzációs volt, lol) és morális kérdésekkel is: hogyan jobb élni? Ha valaki a hozzátartozóival van úgymond, vajon elhagyja őket, hogy a kirakatüveg mögül nézhessék mások? Sok nehéz sorsra jutott szemszögéből nézve az olyan helyzetet, amibe mi keveredünk, vajon mi megértjük őket? (Itt a gyűjtőhöz került játékok szimbolizálják őket.) Mit mondhatnék, ez a mese zseniális módon játszik ezekkel a szálakkal. A végén pedig, a repülős részeknél már szinte túlfeszítették az izgalmat. 10/10

2018.12.04 mamiéstöti2

Ez a rész is volt annyira szuper, mint az első, egy kedves történet amit jól megfűszereztek humorral is.

2017.11.12 Laca//Ho/rr/oR//

Első részhez képest, itt azért volt egy kis hiányérzetem, de leszámítva egy két unalmas percet élvezhető és voltak olyan jelenetek, ahol jókat lehetett nevetni.

2019.04.22 Ms. Akárki

Gyönyörű és cselekménygazdag folytatás. Izgalmas volt ismét látni Buzzt és Woody-t, ahogy újabb és újabb kalandokba keverednek, hogy hazajuttassák cimborájukat. Gyönyörű az animáció. Nem véletlenül kapott ez a mese Golden Globe-ot.

2017.07.15 Deku

Az első részhez hasonlóan lett ez is nagyszerű és kiváló mese. Persze felül nem múlja elődjét de legalább tőle telhetően hozza azt a bizonyos szintet amivel kedvelhető lesz.

2019.10.26 dailyfilmsan

Buzz és Woody kalandjának folytatása is szuperül sikeredett, azt kell hogy mondjam. Az első rész után 4 évvel hihetetlen színvonal javulást és több szereplőt láthatunk a porondon. Nagyon vicces és elmés a rajzfilm. Nekem nagyon tetszett ez a rész is, pont mint az első.

2019.01.05 Norbert93

Szerencsére nem esett a folytatások hibájába, ugyanolyan szórakoztató mint az első rész. Egyszerűen nem tudom megunni, akárhány részt megnéznék belőle.

2017.10.20 Bazzzsi

Hozta az első részben megszokottakat. A története humoros volt és látványos, a figurák izgalmasak és mindenkinek a gyerekkora juthatott eszébe a történetről.

2018.04.26 TomÁcs

Én a sorozat valamennyi részét kedvelem. Kicsit hasonlóak a részek, de mégis különbözőek. Vicceske a párbeszédek, még felnőttként is. Stohl magyar hangja szuper.

2016.08.29 Szivárvány1

Klasszikus Disney mesének számítanak a Toy Story mesék és nagyon szeretem is őket. Az első részt a második még stílusban és történetben felül is múlja, pedig nem hittem volna hogy ezt megélhetem. Ajánlom minden Gyermekfelnőttnek:D:)

2018.11.30 VvV

Talán még jobban tetszett, mint az első rész. Humoros, jók a karakterek.

2017.07.31 Lonka

Helyes rész volt ez is, csak Jessie karaktere idegesített egy kicsit. Olyan tenyérbemászó, fontoskodó figura. A története aranyos tetszett. Jó volt a látni a régi karaktereket.

2017.12.17 Greeta

Szuper aranyos mese, pont mint az első része. Én együtt nőttem a mesével. A története olyan igazi szívmelengető darab, vannak benne nagy igazságok és helyek a figurák.

2019.04.12 MidoD7

Látszik, hogy tényleg kiemelkedően jó filmet szerettek volna készíteni, és nem aprózták el. Zseniális színészi szinkronjáték látható a filmben. Nyugodtan nézd meg, ha némi kikapcsolódásra vágysz!