Szilonka   2019. 07. 29.

Az új szereplők nekem nem jöttek be, van elég karakter nem is értem miért volt rájuk szükség. Az előző jobb volt.

Ms. Akárki   2019. 07. 23.

Hát ez elég gyengén muzsikált és nem csak szerintem. Még unokatesóm is csak húzta a száját, pedig ő mindennemű Hupikék törpikéket imád. Erőltetett poénok, hugyharsány látványvilág, gagyi animáció és sémás történet...

moviewer   2017. 08. 07.

Számomra egy egész szórakoztató film volt minden gyengesége ellenére. Két különböző szálon történik meg ugyanaz. A történet időnként kissé lapos. Számomra nem mindig működött együtt a két külön világ és filmes technika.

szd91   2015. 07. 26.

Nagy csalódás. Az első még aranyos volt de ez valahogy sztoriba se túl izgi. Nem veszi be a gyomrom a régi jó meséket 3d-sítve. De ez uncsi is volt, meg ezek az új mutáns törpök, hát nem tudom. Nem jó

ElfRider   2015. 06. 18.

Nem rossz, de sokkal jobbra számítottam. Túl műanyag, túl hollywoodi. Sokkal inkább a törpök cukiságára és karaktereik bemutatására kellett volna rámenni. Csak a minimumot tudták belőle kihozni.

cunci   2015. 06. 16.

Megfogadtam, hogy ezt a filmet nem nézem meg, mert már az első része sem tetszett, de mégis győzött a kíváncsiság, azt remélve, hogy sikerül egy méltó Hupikék törpikéket készíteni. De sajnos tévedtem. Ez egy nagyon szörnyű film.

smith   2015. 05. 02.

Kicsit többet vártam tőle, de azért tetszett. Jobb lett volna talán, ha teljes egészében animációs mese és nem ilyen élőszereplős. Kicsit túl van modernizálva, de ilyen világot élünk erre van igény ezek szerint. Egyszer mindenképp nézhető azoknak, akik szeretik a meséket ! :)