Doboztrollok (2014)

Los Boxtrolls

Sabnock Sanatory   2022. 09. 26.

legújabb vélemény a nap véleménye

Vagány dolog a trollok élete.

Egy igazi, hamisítatlan stop-motion, amit akár maga Tim Burton is rendezhetett volna, de nem így van. Anthony Stacchi, és Graham Annable munkáját élvezhetjük a filmvásznon, egészen 97 percen keresztül. De miről is van szó tulajdonképpen? Íme! A marke... teljes kritika»

Deku   2017. 12. 05.

Láttam már szuper filmet nem is egyet de ez azok közül is előkelő helyen végzett nálam. Igazi gyöngyszem lett ez a film, telitalálat volt mind a karakterekkel mind pedig a történettel, ami nekem hatalmas szórakozást biztosított.

dailyfilmsan   2019. 01. 19.

A stop motion műfajánakaz egyik legmunkásabb darabja. A cukifaktorra megy rá egyértelműen édes kis dobozos valamik a szörnyek, a kisfiú is nagyon édes.Maga a rajzfilm egy egyszerű síkon halad előre és bontja ki magát. A zenéje is a kis kedves jelzőt ... több»

Ms. Akárki   2019. 05. 26.

Izgalmas kis mese, bár szerintem ez a kisgyerekeknek egy kissé ijesztő lehet. Inkább tizenpáréveseknek lesz jobban élvezhető, mert némelyik karakter groteszk és félelmetes szerintem. Gyönyörű a látványvilág és a történet is egyedi.

Norbi   2018. 07. 30.

Mindenképpen kiemelném ezt a fajta animációt, nagyon egyedi kinézetű mese . A történet nem egy hatalmas kaland , de egy gyerek számára már szórakozást nyújthat.

felicity   2017. 08. 07.

Izgalmas kis mese. Látványos és nagyon szuper. Mondanivalója is van. a karakterek és az animáció is jó. összességében tetszett. nézzétek meg! Csak ajánlani tudom.

czigler.nora   2017. 07. 31.

Nem túl nagy elvárásokkal ültem le megnézni, de kellemesen csalódtam! Nagyon jó mese, ám mégsem feltétlen gyerekeknek ajánlom. Komor is, és kissé rideg mese.

Egy ipaden lejátszott, végtelenített videóval tudták megoldani a készítők a mechafúró kemencéjében lobogó tüzet.

(dailyfilmsan)

1,4 millió arckifejezést fabrikáltak meg a főszereplőnek, Tojásnak előzetesen.

(dailyfilmsan)

A rajzfilmben 26 helyszínt láthatunk. Mégis a művészek 79 díszletet készítettek el.

(dailyfilmsan)

A rajzfilm készítői 200 jelmezt rendeltek a rajzfilm bábuihoz.

(dailyfilmsan)

A filmhez összesen 190 bábu készült.

(dailyfilmsan)

Szeretted Tim Burton stop motion történeteit? Már reflexszerűen füledhez kapsz, ha a gyerekek Disney dalokat énekelnek? Unod már a manapság csak folyatásokból élő Pixar és DreamWorks Animation mozikat? Akkor ezt semmiképpen se hagyd ki! több»