Doboztrollok (2014)

Los Boxtrolls

Doboztrollok

Deku   2017. 12. 05.

Láttam már szuper filmet nem is egyet de ez azok közül is előkelő helyen végzett nálam. Igazi gyöngyszem lett ez a film, telitalálat volt mind a karakterekkel mind pedig a történettel, ami nekem hatalmas szórakozást biztosított.

dailyfilmsan   2019. 01. 19.

A stop motion műfajánakaz egyik legmunkásabb darabja. A cukifaktorra megy rá egyértelműen édes kis dobozos valamik a szörnyek, a kisfiú is nagyon édes.Maga a rajzfilm egy egyszerű síkon halad előre és bontja ki magát. A zenéje is a kis kedves jelzőt tudja kiérdemelni. A karakterek kidolgozása szempontjából sablon tipikus karaktereket kapunk de jól működik az egész együtt. Jobb is hogy nem bonyolították túl.

Edii   2015. 04. 23.

Nem feltétlenül gyerekeknek való animációs film, de legalább van mondanivalója, kellemes szürreális világ és sokszor komor hangulat. Nagyon tetszett, kiválóan ki van dolgozva, látványvilága kitűnő és a karakterek... hát nem szokványosak. :)

Norbi   2018. 07. 30.

Mindenképpen kiemelném ezt a fajta animációt, nagyon egyedi kinézetű mese . A történet nem egy hatalmas kaland , de egy gyerek számára már szórakozást nyújthat.

Ms. Akárki   2019. 05. 26.

Izgalmas kis mese, bár szerintem ez a kisgyerekeknek egy kissé ijesztő lehet. Inkább tizenpáréveseknek lesz jobban élvezhető, mert némelyik karakter groteszk és félelmetes szerintem. Gyönyörű a látványvilág és a történet is egyedi.

Szeretted Tim Burton stop motion történeteit? Már reflexszerűen füledhez kapsz, ha a gyerekek Disney dalokat énekelnek? Unod már a manapság csak folyatásokból élő Pixar és DreamWorks Animation mozikat? Akkor ezt semmiképpen se hagyd ki! több»

Egy ipaden lejátszott, végtelenített videóval tudták megoldani a készítők a mechafúró kemencéjében lobogó tüzet.

(dailyfilmsan )

1,4 millió arckifejezést fabrikáltak meg a főszereplőnek, Tojásnak előzetesen.

(dailyfilmsan )

A rajzfilmben 26 helyszínt láthatunk. Mégis a művészek 79 díszletet készítettek el.