Bébi úr (2017)

The Boss Baby

indingo   2019. 08. 17.

Egy helyes és humoros mesére számítottam. Nekem nem tetszett, kicsit beteg volt a főszereplő. A története elég erőltetett, a poénok közepesek.

ArpiHajdu és Réci   2017. 04. 17.

Gólyamese

Úgy látom a nagy filmstúdiókat egyre jobban érdekli az a téma, hogy honnan érkeznek a kisbabák. A Warner Bros. produkciója, a Gólyák után, ezúttal a Dreamworks teremti meg a maga gólyameséjét a Bébi úrral. Szerintem utóbbi sokkal jobban sikerült, his... teljes kritika»

Shelby07   2018. 01. 19.

Nagyon rossz volt, abszolút nem tetszett. Előzetes alapján annyira tetszett, hogy majdnem elmentem megnézni a moziba. Végül mégse mentem és amikor megnéztem otthon és vége lett a filmnek, csak azt mondtam, hogy ez komoly? Nagyon örülök, hogy nem nézt... több»

Deku   2017. 08. 16.

Nekem végeredményben bejött a dolog. Eleinte nagyon kételkedtem a sztoriban, a poénok langyosak voltak. Viszont a két karakter között nagyon összejött a szinkron és emiatt mégis csak jó kis mese lett.

Orosz István   2017. 07. 27.

Meg kell hagyni nem egy hétköznapi mese de nekem nagyon tetszett függetlenül attól hogy többen írtátok túltolták a filmet ami mondjuk igaz is mindezt leszámítva jó kis esti szórakozás volt.

GedyPapa   2017. 08. 14.

Szerintem jóra sikerült a rajzfilm. Én nagyon sokat nevettem rajta. Ennek a főszereplő kidolgozottsága volt az egyetlen oka. A többi karaktert (szülők, testvér) elég erőteljesen hanyagolták és nem fektettek beléjük annyi melót. Talán ha rajtuk is dolgoztak volna, akkor összejön valami jobb.

Yosihiro   2017. 12. 13.

Kicsit ijesztő kicsit humoros de viszont jó történet színes és elgondolkodtató rajzfilm lett ebből. Kicsit erőltetettnek érzem a történetet de a mese az mese és jót szórakoztam. Elvégre ez a lényeg :)l

A film összbevétele 527 965 936 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 267 933 083 forintot termelt. A hazai mozik összesen 203 615 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film költségvetése 125 millió dollár volt és jelenleg 498 millió bevételnél tart világszerte.

(Bob)

A film alapötletét Marla Frazee könyvéből kölcsönözték.

A filmben Tim-nek egy Gandalfos ébresztőórája van. A valóságban Miles Christopher Bakshi nagyapja, Ralph Bakshi rendezte az eredeti Gyűrűk ura, 1978-as verzióját.

A Jóbarátok című sorozat után ez az első alkalom, hogy Lisa Kudrow és Alec Baldwin újra együtt dolgozott.

Francis E. Francis hangját eredetileg Kevin Spacey kölcsönözte volna, de végül a karaktert Steve Buscemi vette át tőle.

A DreamWorks filmjeinek viszonylag ritkán van helyén a szíve, de a Bébi urat ilyen szempontból nem érheti kritika. Viszont a történeten még dolgozhattak volna egy kicsit a srácok. 65/100 több»