Bébi úr

The Boss Baby

A film összbevétele 527 965 936 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 267 933 083 forintot termelt. A hazai mozik összesen 203 615 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film költségvetése 125 millió dollár volt és jelenleg 498 millió bevételnél tart világszerte.Szerző: Bob

A film alapötletét Marla Frazee könyvéből kölcsönözték.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A filmben Tim-nek egy Gandalfos ébresztőórája van. A valóságban Miles Christopher Bakshi nagyapja, Ralph Bakshi rendezte az eredeti Gyűrűk ura, 1978-as verzióját. Szerző: ArpiHajdu és Réci

A Jóbarátok című sorozat után ez az első alkalom, hogy Lisa Kudrow és Alec Baldwin újra együtt dolgozott. Szerző: hp

Francis E. Francis hangját eredetileg Kevin Spacey kölcsönözte volna, de végül a karaktert Steve Buscemi vette át tőle. Szerző: hp

A Bébi úr első előzetesét a Főnökök nemzetközi napján adta ki a Dreamworks. Szerző: hp

Alec Baldwin harmadszor szinkronizál Dreamworks filmben. A korábbiak: Madagaszkár 2, Az öt legenda.Szerző: hp

Ez Miles Christopher Bakshi első szinkronszerepe. Szerző: hp

Tim hangját eredetileg Patton Oswalt kölcsönözte volna. A szerepet végül Tobey Maguire vette át tőle. Szerző: hp

Ez Tom McGrath második önálló rendezése a 2010-es Megaagy után. Szerző: hp

Ez Tobey Maguire és Alec Baldwin második közös filmje a 2001-es Kutyák és macskák után, melyben mind a ketten kutyákat szinkronizáltak.Szerző: hp

A Bébi úr a Dreamworks Animations 34. egész estés filmje. Szerző: hp

A Bébi úr első előzetesét 2016. október 17-én hozta nyilvánosságra a 20th Century Fox.Szerző: hp