Az öt legenda (2012)

Rise of the Guardians

ekkam   2022. 09. 03.

Egyik kedvenc mesém, egy percig nem lehet unatkozni. Sokszor láttam, és még mindig nem untam meg. Újra gyermekek lehetünk, izgalmas, pörgős, vicces és szívbemarkoló történet.

Sabnock Sanatory   2019. 09. 07.

Tipikus karácsonyi,vagy karácsony előtti mese.Tetszett,de nem annyira,hogy minden évben újra nézném. A képi világ nagyon szép,a szereplők jól vannak eltalálva.

Deku   2017. 08. 28.

Hatalmas egy film szerintem mindenképpen megéri legalább egyszer megtekinteni hisz nagyon nagy szórakozásról marad le az aki nem így tesz. Nagyon tetszett az utolsó percig.

JRD   2022. 05. 23.

Karácsonyi előhangulat. Aranyos történet. Bevallom, amikor Dér Jankó végre megtudja, hogy ki volt ő nos, azért beleborzongtam. Van ebben álom, rémálom, gonoszság, jóság, csibészség és krízis. Szórakozásra, családi kikapcsolódásra remek választás! Sóval, filmre fel és jó szórakozást!

dailyfilmsan   2019. 02. 16.

Édes rajzfilm a gíerekkor alap pilléreivel. Mikulás, Húrvéti nyuszi, Fogtündér mindenki hitt bennük kicsinek. Ez a rjazfilm pedig erre épít és küld el nosztalgiázni az ünnepek hőseivel. A főgonosz mumus nem mondható teljes szívvel gonosznak mert vala... több»

Ms. Akárki   2019. 04. 22.

Karácsony közeledtével mindenképpen érdemes megnézni. Nagyon jó hangulata van az egész filmnek. Dér Jankó története nagyon szomorú, de egyben nagyon szívmelengető is. Nagyon jó, akciódús, és tökéletesen ülnek a poénok is.

Norbert93   2018. 07. 28.

Aranyos kis akció-és fantáiadús mese. Karácsony előtt ajánlatos megnézni.

Hugh Jackman és Dakota Goyo együtt játszott a Vasököl (2011) című filmben.

(Thibo84)

Jim Sturgess neve is felmerült Dér Jankó szerepére.

(Thibo84)

Északi szerepére Jeff Bridges neve is felmerült.

(Thibo84)

Isla Fisher harmadik animációs filmje a Horton (2008) és a Rango (2011) után.

(Thibo84)

Nyuszi megemlíti, hogy a húsvét jelenti a tavaszt. Ironikus módon Hugh Jackman szülőföldjén, Ausztráliában a húsvét általában ősz közepére esik.