Az öt legenda

Az öt legenda

Rise of the Guardians
Adepto

Sok gyerek megkérdőjelezi a Húsvéti Nyuszi, a Mikulás, a Fogtündér és más mesebeli lények létezését. Valójában ezek csakugyan léteznek, de csak addig, amíg a gyerekek hisznek bennük. A gonosz Szurok véget akar vetni ennek az időnek. Gonosz tervet ötöl ki, hogy a gyerekek mostantól már csak benne,… Több

Rendező: Peter Ramsey
Forgatókönyvíró: David Lindsay-Abaire, William Joyce
Premier (HU): 2012.11.29. | HBO Max (2022.09.24.)

2022.09.03 ekkam

Egyik kedvenc mesém, egy percig nem lehet unatkozni. Sokszor láttam, és még mindig nem untam meg. Újra gyermekek lehetünk, izgalmas, pörgős, vicces és szívbemarkoló történet.

Tipikus karácsonyi,vagy karácsony előtti mese.Tetszett,de nem annyira,hogy minden évben újra nézném. A képi világ nagyon szép,a szereplők jól vannak eltalálva.

2022.05.23 JRD

Karácsonyi előhangulat. Aranyos történet. Bevallom, amikor Dér Jankó végre megtudja, hogy ki volt ő nos, azért beleborzongtam. Van ebben álom, rémálom, gonoszság, jóság, csibészség és krízis. Szórakozásra, családi kikapcsolódásra remek választás! Sóval, filmre fel és jó szórakozást!

2017.08.28 Deku

Hatalmas egy film szerintem mindenképpen megéri legalább egyszer megtekinteni hisz nagyon nagy szórakozásról marad le az aki nem így tesz. Nagyon tetszett az utolsó percig.

2019.02.16 dailyfilmsan

Édes rajzfilm a gíerekkor alap pilléreivel. Mikulás, Húrvéti nyuszi, Fogtündér mindenki hitt bennük kicsinek. Ez a rjazfilm pedig erre épít és küld el nosztalgiázni az ünnepek hőseivel. A főgonosz mumus nem mondható teljes szívvel gonosznak mert vala... Több

Hugh Jackman és Dakota Goyo együtt játszott a Vasököl (2011) című filmben.Szerző: Thibo84

Jim Sturgess neve is felmerült Dér Jankó szerepére.Szerző: Thibo84

Északi szerepére Jeff Bridges neve is felmerült.Szerző: Thibo84

Isla Fisher harmadik animációs filmje a Horton (2008) és a Rango (2011) után.Szerző: Thibo84