Az öt legenda (2012)

Rise of the Guardians

Deku   2017. 08. 28.

Hatalmas egy film szerintem mindenképpen megéri legalább egyszer megtekinteni hisz nagyon nagy szórakozásról marad le az aki nem így tesz. Nagyon tetszett az utolsó percig.

Edii   2015. 09. 16.

Egyszer nézhető kategória, semmi extra, a története sablonos és néhol szájbarágósnak éreztem, de a látvány az nagyon szép.

nanita95   2019. 02. 16.

Édes rajzfilm a gíerekkor alap pilléreivel. Mikulás, Húrvéti nyuszi, Fogtündér mindenki hitt bennük kicsinek. Ez a rjazfilm pedig erre épít és küld el nosztalgiázni az ünnepek hőseivel. A főgonosz mumus nem mondható teljes szívvel gonosznak mert valahol megérthető az indok amiért rosszalkodik. Minden percével csak cukibb lett ahogyan néztem. Nekem nagyon tetszett.

Norbert93   2018. 07. 28.

Aranyos kis akció-és fantáiadús mese. Karácsony előtt ajánlatos megnézni.

kevelin   2018. 03. 07.

Párom rágta a fülemet, hogy nézzük meg biztosan tetszeni fog. Csak a film címét ismertem sem a sztorit sem azt nem hogy ez egyébként mese. Nem bántam meg egyáltalán hogy megnéztem. Nagyon szórakoztató, a poénok is jók benne a történet nem egy Oscar díjas ötlet de ennek ellenére szerintem abszolút eladható. Jó néha olyan filmeket nézni amik nincsenek túlhypeolva és nem ismeri őket mindenki csak azért mert rajta vannak tejes dobozokon meg drága reklám felületeken.

Hugh Jackman második Dreamworks-ös produkciója. Az első az Elvitte a víz volt.

(nanita95 )

Leonardo DiCaprio adta volna a hangját Dér Jankónak de az előkészületek során visszamondta a megbízást.

(nanita95 )

Amikor Nyuszi az 1968-as húsvét vasárnap miatt rivall rá Dér Jankóra az nem csak kitaláció, hanem valóban megtörtént esemény volt.