Csizmás, a kandúr
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Timon   2020. 03. 27.

Kicsit spoileres. Ebben legjobban az erős,sötét,olykor sokkoló alapja tudta végig a legtöbb ízt belevinni,és ezzel egy meglehetősen újfajta alappal kifejezetten élmény volt nézni.Viszont a végén Tojást azért sajnáltam. Többször megnézhető átlagon felüli alkotásnak tartom,valamint minden korosztálynak könnyen élmény lehet. 10/10

Deku   2017. 10. 14.

Erre egyszerűen nem találok szavakat. Egyszerűen lehetetlen kiválóan véleményezni ezt a filmet. Legalábbis vulgáris szavak nélkül nehéz lenne. Lényegében egy nagy roncshalmaz az egész.

Orosz István   2017. 07. 19.

Szerintem jó kis spinoff történet lesz. Végre megismerjük kandúr háttér történetét is, mert a Shrekben nem tudunk meg róla valami sokat. Szerintem megérdemelt egy saját mozifilmet.

dailyfilmsan   2018. 11. 28.

Meg sem közelíti sajnos a Shrek színvonalát. Érdektelen volt és egyhangú. Sajnos nem nyűgözött le és nem hiszem hogy megnézném máskor is. A Shrekkel ellentétben erőltetett humor van benne. Nem jók a szóviccek sem. Lehet jobban jártak volna a készítők ha megmaradnak a sima kisfilmnél és nem erőltetik a mozit.

diumiu   2017. 06. 30.

A Shrek filmeket szeretem, főleg az első részeket. Kicsit féltem amikor kijött ez a film, mert ritkán sikerülnek ezek a külön részek. Sajnos nekem ez a rész nem igazán tetszett, nem volt elég a karakter egy egész estés filmhez...

Billy Bob Thornton

A 2011-es év 3. legmagasabb bevételű animációs film volt a Kung Fu Panda 2 (2011) és a Verdák 2 (2011) után.

(diumiu)

A film a Shrek 2 (2004) spin-offja.

(diumiu)

Több mint 600 művész dolgozott ezen a filmen.