Csizmás, a kandúr (2011)

Puss in Boots

Csizmás, a kandúr

Timon   2020. 03. 27.

Ebbe legjobban az erős, sötét, olykor sokkoló alapja tudta végig a legtöbb ízt belevinni, és ezzel egy meglehetősen újfajta alappal kifejezetten élmény volt nézni. Viszont a végén Tojást azért sajnáltam. Többször megnézhető, átlagon felüli alkotásnak tartom, valamint minden korosztálynak könnyen élmény lehet. 10/10

Deku   2017. 10. 14.

Erre egyszerűen nem találok szavakat. Egyszerűen lehetetlen kiválóan véleményezni ezt a filmet. Legalábbis vulgáris szavak nélkül nehéz lenne. Lényegében egy nagy roncshalmaz az egész.

Orosz István   2017. 07. 19.

Szerintem jó kis spinoff történet lesz. Végre megismerjük kandúr háttér történetét is, mert a Shrekben nem tudunk meg róla valami sokat. Szerintem megérdemelt egy saját mozifilmet.

dailyfilmsan   2018. 11. 28.

Meg sem közelíti sajnos a Shrek színvonalát. Érdektelen volt és egyhangú. Sajnos nem nyűgözött le és nem hiszem hogy megnézném máskor is. A Shrekkel ellentétben erőltetett humor van benne. Nem jók a szóviccek sem. Lehet jobban jártak volna a készítők ha megmaradnak a sima kisfilmnél és nem erőltetik a mozit.

diumiu   2017. 06. 30.

A Shrek filmeket szeretem, főleg az első részeket. Kicsit féltem amikor kijött ez a film, mert ritkán sikerülnek ezek a külön részek. Sajnos nekem ez a rész nem igazán tetszett, nem volt elég a karakter egy egész estés filmhez...

Ms. Akárki   2019. 07. 25.

Shrek egyik lekarakteresebb figurája volt Csizmás kandúr. Banderas ikonikus szinkronhangjával pedig csak még jobb volt. A történet lehetett volna kicsit komplexebb, de a történet kellemes kikapcsolódás főleg a kisebb gyerekeknek.

kevelin   2018. 03. 07.

A Shrek szériáról már így is lehúzták az összes bőrt, amit le lehetett, egyáltalán nem értem minek kellett még ezt a filmet is. Persze nyilván elérte a célját és kellőképpen sok bevételt generált de kihagyható lett volna. Ha mást nem az tetszett hogy... több»

Billy Bob Thornton

A Csizmás kandúr az eddigi egyetlen Shrek-karakter, aki saját filmet kapott.

(jakedave )

Antonio Banderas és Salma Hayek ötödik közös filmje.

(jakedave )

A 2011-es év 3. legmagasabb bevételű animációs film volt a Kung Fu Panda 2 (2011) és a Verdák 2 (2011) után.

(diumiu)

A film a Shrek 2 (2004) spin-offja.

(diumiu)

Több mint 600 művész dolgozott ezen a filmen.

(diumiu)

Csizmás, a kandúr (2011) nagymértékben utal a Zorro álarca (1998) című filmre.

(diumiu)

Guillermo del Toro részt vett a karakterek és a történet kitalálásában.

(ps)

Ez volt az első Dream Works produkció, amit részben Indiában készítettek.

(ps)

A Csizmás Kandúron kívül minden karakter új.

(ps)

A filmen 2004-ben kezdtek el dolgozni.