Lucy Liu
Kate Hudson
Dustin Hoffman
Dustin Hoffman
Bryan Cranston

A Kung Fu Panda 3-ban tovább folytatódnak Po, a legendás kung-fu harcos panda kalandjai, melyek során két hatalmas, ámbár egymástól nagyon különböző kihívással kell szembenéznie: míg az egyik természetfeletti, a másik sokkal inkább személyes ügy, azonban Pónak mindkettőt illetően helyt kell… Több

Forgatókönyvíró: Ethan Reiff, Cyrus Voris
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kína
Premier (HU): 2016.03.17. | SkyShowtime (2023.02.14.)
Több

2023.06.22 JRD

Hiába az egyik kedvencem, ez a rész már nem volt olyan átütő, mint az első. Persze ez is édes, aranyos, szórakoztató és egyszerűen nem lehet nem rajongani érte. Hiszen egy panda mindig kulcs a sikerhez, hát még ha vicces szitukba is keveredik barátai... Több

2017.08.17 mamiéstöti2

Mindegyik rész nagyon tetszett, nem igazán tudok különbséget tenni köztük. Szerethető történet és végig izgalmas, ami egy mesétől igazán egyedülálló.

2020.05.08 Artemisia

A 3.Kung fu Panda rajzfilm. Valahol szükségszerűnek éreztem, hogy elkészült, mert hiánypótló ismereteket ad a Pandák törtenetéről és szerepükről, Po hátteréről, rejtett erősségéről és azt is megtudjuk, hogy Oogway mester annak idején miért éppen őt v... Több

2018.12.07 indingo

Közepes történet, de a látvány kárpótol. A ˇfigurák" is formásak, egyszer meg lehet nézni.

Az első rész sikere után a kissé gyengébb második rész és utána ez a harmadik epizód, ahol a figurák aranyosak, de a mondanivaló már számomra nem érdekes. Vontatott és önismétlő.

A film összbevétele 521 170 825 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 187 732 925 forintot termelt. A hazai mozik összesen 142 686 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Ez az első Kung Fu Panda film, ahol Tigris különböző ruhákat visel.Szerző: dailyfilmsan

Az eddigi főgonoszok különféle kihívást jelentenek Po számára: Tai Lung erő, Lord Shen mentális és Kai lelki.Szerző: dailyfilmsan

Ez volt az első alkalom, hogy egy nagyobb amerikai animációs játékfilmet közösen készítettek el egy kínai céggel.Szerző: dailyfilmsan

A DreamWorks vezérigazgatója megerősítette, hogy ez nem a franchise utolsó filmje, és további három Kung Fu Panda filmet terveznek.Szerző: dailyfilmsan

(2016. 04. 06.)
Tökéletesen lezárt trilógia lett a Kung Fu Panda, de kevesebb a felnőtteknek szóló kikacsintás. Kritika. Több

(2016. 03. 20.)
Bocs kor
Po kalandjai öt év után folytatódnak. A bátor Sárkányharcos végre találkozhat az övéivel, miközben egy minden eddiginél gonoszabb teremtmény ellen kell megküzdenie. 7/10 Több

(2016. 03. 21.)
A DreamWorks egyik folytatása sem váratott még ennyit magára: a Kung Fu Panda harmadik része öt évvel az előző etap után került a mozikba, a kérdés, megérte-e a várakozás? 70/100 Több

(2016. 03. 10.)
Effajta élményért érdemes elmenni moziba. Gyerekkel, vagy anélkül. 8/10 Több

Értékelés: 7.5/10
(2016. 05. 01.)
A rutin tehát már egy hangyányit elnyűtte, de még mindig ugyanazt az élményt képes nyújtani a Kung Fu Panda, mint eddig. 7,5/10 Több