Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Croodék (2013)

The Croods

Kanyi   2020. 12. 21.

Nagyon jó kis mese, és tanulságos története van, a végén potyogtak a könnyek.

Thibo84   2016. 06. 30.

Egy kedves rajzfilm, ami minden korosztály számára ajánlott. Rengetegszer láttam már, és nem tudom megunni. Gyönyörű tájakkal, jópofa, vicces karakterekkel, és furcsa állatokkal.

mamiéstöti2   2018. 12. 04.

Vicces szórakoztató mégis sokatmondó történet volt számomra, ahol a végén a könnyek sem maradtak el.

Laca//Ho/rr/oR//   2017. 05. 04.

Nagyon szórakoztató, jó sok ötletes poén és nagyon jól kidolgozott karakterek, mind a háttér. Többször is láttam már és ez nem csak gyerekeknek szól, felnőttek is jót tudnak rajta mulatni.

Artemisia   2017. 12. 19.

Szórakoztató, vicces, fergeteges rajzfilm a Croodék:-) A történet ötletes, kalandos, a Crood család tagjai karizmatikusak és szimpatikusak, a képi megjelenítés nagyon szép. A szerelmi szál nagyon aranyos.

Deku   2017. 07. 11.

Az egyik kedvenc animációs filmem. Elsősorban érződik, hogy nem feltétlen a kicsiket célozták meg vele. Tartalmas és tanulságos kis mese amiben sokunk fedezhet fel egyezést magával. Nagyon aranyos és jópofa módon próbál terelgetni.

dailyfilmsan   2019. 04. 07.

Az ősembernek sokkal nehezebb dolga volt, ha túlélésről volt szó, mint a mai embernek. A Croodék rajzfilm pedig ezt nagyon is jól bemutatja. Kedves, aranyos rajzfilm egy csöpp szarkazmussal és öniróniával. A látvány egyszersmind gyönyörű és kifordíto... több»

Ez volt az első olyan DreamWorks Animation film, amelyet a 20th Century Fox terjesztett.

(dailyfilmsan )

Az animátorok a termelés megkezdése előtt ellátogattak a utahi Zion Nemzeti Parkba, hogy ihletet merítsenek a táj megalkotásához.

(dailyfilmsan )

2013-ban a 10. legtöbb bevételt termelő film volt.

A két rendező, Kirk De Micco és Christopher Sanders immáron másodszor dolgozott együtt. Első közös munkájuk a Lilo & Stitch - A csillagkutya (2002) volt.

(SódóGA)

Thunk háziállatát Clark Duke első ügynökéről nevezte el Douglesnek.

(SódóGA)

A filmben szereplő állatok mind a fantázia szüleményei, mivel a fizika és a biológia alapvető törvényeinek egyik sem felel meg.

(SódóGA)

A filmet először a Berlini Filmfesztiválon mutatták be. A fesztiválon soha korábban nem vetítettek egész estét animációs filmet.