Croodék

Croodék

The Croods
Thibo84

Az ősember egyszercsak kijött a barlangjából. Csupa ismeretlen növény és állat vette körül, de szép lassan megtanulta, hogy hogyan kell alkalmazkodnia hozzájuk. Nem ártott persze, ha túlburjánzott benne a kísérletező kedv, éppúgy, ahogy a Crood család esetében is. Hihetelen kaland egy kőkorszaki… Több

Premier (HU): 2013.03.21. | Netflix (2023.09.01.)

2023.10.18 Ildikó Bacskai

Croodék (2013)

Bűbájos, zseniális rajzfilm, rengetegszer néztük meg mert annyira vicces és megható, hogy nem lehet megunni. Az alaptörténet is nagyon jó, nekünk nagy kedvencünk.

2017.12.19 Artemisia

Szórakoztató, vicces, fergeteges rajzfilm a Croodék:-) A történet ötletes, kalandos, a Crood család tagjai karizmatikusak és szimpatikusak, a képi megjelenítés nagyon szép. A szerelmi szál nagyon aranyos.

2016.06.30 Thibo84

Egy kedves rajzfilm, ami minden korosztály számára ajánlott. Rengetegszer láttam már, és nem tudom megunni. Gyönyörű tájakkal, jópofa, vicces karakterekkel, és furcsa állatokkal.

2018.12.04 mamiéstöti2

Vicces szórakoztató mégis sokatmondó történet volt számomra, ahol a végén a könnyek sem maradtak el.

2017.05.04 Laca//Ho/rr/oR//

Nagyon szórakoztató, jó sok ötletes poén és nagyon jól kidolgozott karakterek, mind a háttér. Többször is láttam már és ez nem csak gyerekeknek szól, felnőttek is jót tudnak rajta mulatni.

Ez volt az első olyan DreamWorks Animation film, amelyet a 20th Century Fox terjesztett.Szerző: dailyfilmsan

Az animátorok ellátogattak a utahi Zion Nemzeti Parkba, hogy ihletet merítsenek a táj megalkotásához. Szerző: dailyfilmsan

2013-ban a 10. legtöbb bevételt termelő film volt.Szerző: mamiéstöti2

A két rendező, Kirk De Micco és Christopher Sanders immáron másodszor dolgozott együtt. Első közös munkájuk a Lilo & Stitch - A csillagkutya (2002) volt.Szerző: SódóGA