Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Croodék (2013)

The Croods

Róbert Molnár   2021. 03. 01.

Kreatív, szórakoztató kis animációs film. Jókat lehet rötyögni, ahogy az alkotók elképzelték az ősember világát. Családdal tökéletes választás szombat esti filmezésnek. Bátran ajánlom, aranyos kis sztori.

Artemisia   2017. 12. 19.

Szórakoztató, vicces, fergeteges rajzfilm a Croodék:-) A történet ötletes, kalandos, a Crood család tagjai karizmatikusak és szimpatikusak, a képi megjelenítés nagyon szép. A szerelmi szál nagyon aranyos.

Thibo84   2016. 06. 30.

Egy kedves rajzfilm, ami minden korosztály számára ajánlott. Rengetegszer láttam már, és nem tudom megunni. Gyönyörű tájakkal, jópofa, vicces karakterekkel, és furcsa állatokkal.

mamiéstöti2   2018. 12. 04.

Vicces szórakoztató mégis sokatmondó történet volt számomra, ahol a végén a könnyek sem maradtak el.

Laca//Ho/rr/oR//   2017. 05. 04.

Nagyon szórakoztató, jó sok ötletes poén és nagyon jól kidolgozott karakterek, mind a háttér. Többször is láttam már és ez nem csak gyerekeknek szól, felnőttek is jót tudnak rajta mulatni.

Deku   2017. 07. 11.

Az egyik kedvenc animációs filmem. Elsősorban érződik, hogy nem feltétlen a kicsiket célozták meg vele. Tartalmas és tanulságos kis mese amiben sokunk fedezhet fel egyezést magával. Nagyon aranyos és jópofa módon próbál terelgetni.

Sabnock Sanatory   2019. 07. 23.

Jó kis animációs mese,tele humorral,poénokkal,és érzelmekkel.Nekem az egyik nagy kedvencem,bármikor meg tudom nézni.Családi mese minden korosztálynak!

Ez volt az első olyan DreamWorks Animation film, amelyet a 20th Century Fox terjesztett.

(dailyfilmsan )

Az animátorok ellátogattak a utahi Zion Nemzeti Parkba, hogy ihletet merítsenek a táj megalkotásához.

(dailyfilmsan )

2013-ban a 10. legtöbb bevételt termelő film volt.

A két rendező, Kirk De Micco és Christopher Sanders immáron másodszor dolgozott együtt. Első közös munkájuk a Lilo & Stitch - A csillagkutya (2002) volt.

(SódóGA)

Thunk háziállatát Clark Duke első ügynökéről nevezte el Douglesnek.

(SódóGA)