Croodék

The Croods

2023.10.18 Ildikó Bacskai

Croodék (2013)

Bűbájos, zseniális rajzfilm, rengetegszer néztük meg mert annyira vicces és megható, hogy nem lehet megunni. Az alaptörténet is nagyon jó, nekünk nagy kedvencünk.

2017.12.19 Artemisia

Szórakoztató, vicces, fergeteges rajzfilm a Croodék:-) A történet ötletes, kalandos, a Crood család tagjai karizmatikusak és szimpatikusak, a képi megjelenítés nagyon szép. A szerelmi szál nagyon aranyos.

2016.06.30 Thibo84

Egy kedves rajzfilm, ami minden korosztály számára ajánlott. Rengetegszer láttam már, és nem tudom megunni. Gyönyörű tájakkal, jópofa, vicces karakterekkel, és furcsa állatokkal.

2018.12.04 mamiéstöti2

Vicces szórakoztató mégis sokatmondó történet volt számomra, ahol a végén a könnyek sem maradtak el.

2017.05.04 Laca//Ho/rr/oR//

Nagyon szórakoztató, jó sok ötletes poén és nagyon jól kidolgozott karakterek, mind a háttér. Többször is láttam már és ez nem csak gyerekeknek szól, felnőttek is jót tudnak rajta mulatni.

Jó kis animációs mese,tele humorral,poénokkal,és érzelmekkel.Nekem az egyik nagy kedvencem,bármikor meg tudom nézni.Családi mese minden korosztálynak!

2017.07.11 Deku

Az egyik kedvenc animációs filmem. Elsősorban érződik, hogy nem feltétlen a kicsiket célozták meg vele. Tartalmas és tanulságos kis mese amiben sokunk fedezhet fel egyezést magával. Nagyon aranyos és jópofa módon próbál terelgetni.

2019.04.07 dailyfilmsan

Az ősembernek sokkal nehezebb dolga volt, ha túlélésről volt szó, mint a mai embernek. A Croodék rajzfilm pedig ezt nagyon is jól bemutatja. Kedves, aranyos rajzfilm egy csöpp szarkazmussal és öniróniával. A látvány egyszersmind gyönyörű és kifordíto... Több

2017.10.13 Lamboh

Néhány hete néztem újra miután belefutottam a sorozatba, és másodszor is élveztem. Kicsit végig olyan érzésem volt, mintha a Jégkorszakot nézném, pedig abban nem is igazán szerepeltek ősemberek. Kedvenc karakterem egyértelműen a nagymama, bírom a hóbortos karakterét. Kíváncsian várom a második részt.

2019.05.05 Ms. Akárki

Szinte az összes poént lelőtték a film előzetesében. Sokkal többet vártam volna ettől az ősember világos mesefilmtől de ez főleg gyermekek számára izgalmas és élvezhető. Kár érte pedig sokkal többet ki lehetett volna hozni a karakterekből.

2019.04.27 Norbert93

Nagyon jó, eddig az igényes animációból kimaradt vonalon halad a történet, amely humorral, eredetiséggel és igényes sablonokkal egy tökéletes családi mozit alkot. Folytatást mellé!

2022.11.06 BoBamburg

A Dreamworks legjobb animációs filmje szerintem abból a korból (mármint a 2013-as év, nem a kőkorszak :D ). A karakterek szerethetőek, a poénok legtöbbször betalálnak és tényleg viccesek, egy animációs filmtől pont ezt a kettőt várom el.

2018.04.26 TomÁcs

Egy mesénél, felnőtt szemmel a karaktereket kell eltalálni a készítőknek. Itt ez megvolt. Humoros párbeszédek, vicces jelenetek követték egymást. Jó kis mese.

2016.05.11 VvV

Teljesen korrekt alkotás, sokkal gyengébbre számítottam. Szerethető a története és a nagyi zseniális.