Croodék

The Croods

2018.03.30 NFG

Hát én nagyon rég láttam ennyire jó rajzfilmet! Rövid időn belül többször is képes lennék megnézni! Tetszik a humora, mivel kifejezetten sajátos! Látványvilágban pedig igazán kiemelkedő!

2016.10.23 vivikejencikelara

Olyan ez a film mint egy felfedezés. Nagyon jó a hangulata, vicces. Karakterek szépen meg vannak formálva. Alapból az eleje is vicces. Mindenkinek ajánlom.

2017.08.15 czigler.nora

Szerintem igencsak egyedi témájú és történetű ez a mese, kedves szereplőkkel, fordulatokkal. Egyszer-kétszer szerintem érdemes megnézni, gyerekeknek felnőtteknek egyaránt.

2021.03.01 Róbert Molnár

Kreatív, szórakoztató kis animációs film. Jókat lehet rötyögni, ahogy az alkotók elképzelték az ősember világát. Családdal tökéletes választás szombat esti filmezésnek. Bátran ajánlom, aranyos kis sztori.

2020.12.21 Kanyi

Nagyon jó kis mese, és tanulságos története van, a végén potyogtak a könnyek.

2020.12.01 Oliver.guy_

Szórakoztató és mondanivalóval rendelkező film, viszont érdekes dolgok vannak benne, és a főszereplők is kicsit bugyuták. Fura az egész. Nem rossz, de szerintem maximum egyszer nézhető.

2015.06.18 szd91

Kedves ősemberes rajzfilm, nekem volt egy kis jégkorszakos érzésem közben. De annyira nem nagy volumenű a mese. Nem hiányolok belőle egy trilógiát, de egy önálló meseként nagyon kedves, szórakoztat kis történet volt.

2015.06.08 Brigusz724

Nekem tetszett a film, de inkább csak a képi világa miatt, moziban 3D-ben nézve nagyon jó volt, viszont újra nem hiszem, hogy meg szeretném nézni. Amúgy vicces és kedves történet.

2015.05.21 Laci000

Nagyon jó kis mese, a vége egy picit csöpögős lett, de a látvány és a poénok feledtetik. Régen nevettem ennyit, mint ezen a filmen. A poénok ötletesek, az anyós-veje vonal nagyon jó!

2018.07.07 oneminute

Nagyon sokszor láttam, egész estés mese az egész családnak. Nagyon sok poén van benne, és igen látványos a grafikája is.

2015.01.28 london2012

Zseniális animációs mese jó kis történet izgalmas és ugyanakkor vicces is mindenképp érdemes megnézni ajánlom mindenkinek *****

2017.05.29 Zoer8993

Az egyik legszebb és legizgalmasabb animációs film lett. Gyönyörű rajzolással és elképesztő tanulságos történettel. Éppen ebből kifolyólag mindenkinek ajánlatos egyszer legalább megnézni.

2017.06.02 Plisetsky

Őszintén bevallom, a csúnya rajzolása miatt nem igazán akartam megnézni. Anyukámmal áltunk neki egyik nap, aztán apa is csatlakozott és egy nagyon jó, családi filmezés lett belőle. Te van aranyos, ártatlan poénokkal és dolgokkal. Szörnyen jó film volt, egy pozitív csalódás volt.

2016.09.27 Zoe091

Imádom, annyira szépen megvan csinálva ez a rajzfilm. Aranyos a története, a szereplőkkel együtt. Minden korosztálynak ajánlom, szórakoztató időtöltés.