Hős6os (2014)

Big Hero 6

mamiéstöti2   2017. 09. 21.

Az egyik legjobb mese, amit mostanában láttam. Tele van érzelemmel, poénnal és jobbnál jobb megoldásokkal. Nagyon tetszett nem győzöm dicsérni. Egyedi.

hp   2015. 02. 08.

Jó látni, hogy vannak még kreatív szakemberek a tengerentúlon, akik elő tudnak állni valami újszerűvel, ami egyszerre humoros és igazi. A Hős6osnak ott a helye a legjobbak között. ...

Deku   2017. 07. 11.

Fantasztikus kis animáció amit nem lehet megunni és bármikor újra elővenném megnézni. Egyszerre menő és aranyosan jópofa a története. Nekem nagyon tetszett ez a mese.

mdlg4th   2016. 02. 04.

Ez rosszabb lett mint vártam. Egyáltalán nem nyerte meg magának a tetszésemet. Eleve már az, hogy a történet is valami gány munka lett. Plusz tegyük hozzá, hogy a benne lévő karakterek sem a legjobbak.

puffancshercegnő   2016. 09. 11.

Eléggé ellenszenvesen álltam hozzá a filmhez, de meglepett, mennyire tetszett. Kreatív, új ötlet volt a film alapja, nem volt elcsépelt, ezért végre tudott újat mutatni. Aranyos, megható mese, nem csak gyerekeknek

A Walt Disney új reneszánszát éli. A stúdió a Pixar felvásárlása óta ismét fellépett az animáció képzeletbeli dobogójára és évente szállítja a jobbnál jobb filmeket. A legújabb ilyen, a Hős6os tökéletesen beillik a sorba, még akkor is, ha messze van a tökéletestől. több»

A Hős6os okosan lett a közönség elé tálalva, ugyanis egy tucat animációs gyerekfilmnek tűnik, amit a Wall-E és a Bosszúállók sikere után gyúrtak össze a Disneynél. több»

A film költségvetése 165 millió dollár volt és jelenleg 658 millió bevételnél tart világszerte.

(Bob )

A zenéért felelős Henry Jackman írta még a Micimackóhoz, a Rontó Ralph-hoz és az Amerika kapitány 2-höz is a zenét.

(mdlg4th )

A nyitó hétvégén 56 millió dollárt hozott a konyhára, ezzel lekörözve a Rontó Ralph-ot.

(mdlg4th )