Hős6os (2014)

Big Hero 6

Eastern79   2021. 02. 21.

Hatcsillagos szórakozás

Az animációs filmek legújabb generációjának egyik gyöngyszeme. Rendkívül kreatív, egyedi mind a történet, mind a megvalósítás terén. Akciódús, érzelmes, de nem érzelgős. Nem csak gyerekeknek.

Deku   2017. 07. 11.

Fantasztikus kis animáció amit nem lehet megunni és bármikor újra elővenném megnézni. Egyszerre menő és aranyosan jópofa a története. Nekem nagyon tetszett ez a mese.

dailyfilmsan   2018. 07. 21.

Imádom ezt a mesét. Nagyon menő d mégis varázsa nem a szuperhősös részekben van. A gyász rettentő nehéz és kiszolgáltatott időszak. Ki vagyunk szolgáltatva az érzéseinknek. Egy barát mindig képes a helyes irányba terelni és sosem tudhatjuk hol lel r... több»

Yosihiro   2015. 02. 06.

Mindenképp ajánlom egy megtekintésre nagyon szórakoztató. Van benne érzelem, kis izgalom és vidámság is. Egyszóval egy "tökéletes" családi animáció az egész családnak. Maga a történet kicsit felpörögve indul és eljutunk a lényegig. Nagyra értékelem ,... több»

MP170506   2019. 03. 12.

Aranyos, érzelmekkel teli, megható mese humorral, akcióval fűszerezve. Kicsit végre eltért a megszokottól. Szerintem jó film lett, amit kicsik és nagyok egyaránt élvezhetnek.

babsy88   2016. 08. 06.

Szuper mese, nem túl távoli jövőben. Érdekes találmányok és az életmentő robot a központi karakter na meg a feltalálója és a végén természetesen megmentik a világot.

puffancshercegnő   2016. 09. 11.

Eléggé ellenszenvesen álltam hozzá a filmhez, de meglepett, mennyire tetszett. Kreatív, új ötlet volt a film alapja, nem volt elcsépelt, ezért végre tudott újat mutatni. Aranyos, megható mese, nem csak gyerekeknek

A film költségvetése 165 millió dollár volt.

(Bob)

A zenéért felelős Henry Jackman írta még a Micimackóhoz, a Rontó Ralph-hoz és az Amerika kapitány 2-höz is a zenét.

(Archívum)

A nyitó hétvégén 56 millió dollárt hozott a konyhára, ezzel lekörözve a Rontó Ralph-ot.

(Archívum)

A Hős6os volt az első Walt Disney film ázsiai főhőssel a Maugli a Jungel könyve 2 és a Mulan óta.

(Archívum)

Alan Tudyk a hangja Sonnynak, egy fejlett mesterséges robotnak az „Én, a Robot” című filmben, ami nagyon hasonlít Baymax mesterséges intelligenciájához.

(Archívum)

A Walt Disney új reneszánszát éli. A stúdió a Pixar felvásárlása óta ismét fellépett az animáció képzeletbeli dobogójára és évente szállítja a jobbnál jobb filmeket. A legújabb ilyen, a Hős6os tökéletesen beillik a sorba, még akkor is, ha messze van a tökéletestől. több»

A Hős6os okosan lett a közönség elé tálalva, ugyanis egy tucat animációs gyerekfilmnek tűnik, amit a Wall-E és a Bosszúállók sikere után gyúrtak össze a Disneynél. több»