Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Hős6os (2014)

Big Hero 6

Eastern79   2021. 02. 21.

Hatcsillagos szórakozás

Az animációs filmek legújabb generációjának egyik gyöngyszeme. Rendkívül kreatív, egyedi mind a történet, mind a megvalósítás terén. Akciódús, érzelmes, de nem érzelgős. Nem csak gyerekeknek.

mamiéstöti2   2017. 09. 21.

Az egyik legjobb mese, amit mostanában láttam. Tele van érzelemmel, poénnal és jobbnál jobb megoldásokkal. Nagyon tetszett nem győzöm dicsérni. Egyedi.

hp   2015. 02. 08.

Jó látni, hogy vannak még kreatív szakemberek a tengerentúlon, akik elő tudnak állni valami újszerűvel, ami egyszerre humoros és igazi. A Hős6osnak ott a helye a legjobbak között. ...

dailyfilmsan   2018. 07. 21.

Imádom ezt a mesét. Nagyon menő d mégis varázsa nem a szuperhősös részekben van. A gyász rettentő nehéz és kiszolgáltatott időszak. Ki vagyunk szolgáltatva az érzéseinknek. Egy barát mindig képes a helyes irányba terelni és sosem tudhatjuk hol lel r... több»

Deku   2017. 07. 11.

Fantasztikus kis animáció amit nem lehet megunni és bármikor újra elővenném megnézni. Egyszerre menő és aranyosan jópofa a története. Nekem nagyon tetszett ez a mese.

babsy88   2016. 08. 06.

Szuper mese, nem túl távoli jövőben. Érdekes találmányok és az életmentő robot a központi karakter na meg a feltalálója és a végén természetesen megmentik a világot.

MP170506   2019. 03. 12.

Aranyos, érzelmekkel teli, megható mese humorral, akcióval fűszerezve. Kicsit végre eltért a megszokottól. Szerintem jó film lett, amit kicsik és nagyok egyaránt élvezhetnek.

A film költségvetése 165 millió dollár volt.

(Bob)

A zenéért felelős Henry Jackman írta még a Micimackóhoz, a Rontó Ralph-hoz és az Amerika kapitány 2-höz is a zenét.

(Archívum)

A nyitó hétvégén 56 millió dollárt hozott a konyhára, ezzel lekörözve a Rontó Ralph-ot.

(Archívum)

A Hős6os volt az első Walt Disney film ázsiai főhőssel a Maugli a Jungel könyve 2 és a Mulan óta.

(Archívum)

Alan Tudyk a hangja Sonnynak, egy fejlett mesterséges robotnak az „Én, a Robot” című filmben, ami nagyon hasonlít Baymax mesterséges intelligenciájához.

(Archívum)

A rendőrkapitányságon látható Hans herceg (Jégvarázs) körözési plakátja.

(Archívum)

Hiro és Tadashi nagynénjének a hangja Maya Rudolph, aki tagja volt a Saturday Night Live-nak.

(Archívum)

Daniel Henney, aki megszemélyesíti Tadashit, egy férfi modell, aki látható volt a Koreai Esquire magazin címlapján.

(Archívum)

Mielőtt elkészült a forgatókönyv, a Disney összehozta a színészeket, hogy együtt elolvassák.

(Archívum)

A Hős6os a Disney és Marvel első közös animációs filmje.

(Archívum)

A Walt Disney új reneszánszát éli. A stúdió a Pixar felvásárlása óta ismét fellépett az animáció képzeletbeli dobogójára és évente szállítja a jobbnál jobb filmeket. A legújabb ilyen, a Hős6os tökéletesen beillik a sorba, még akkor is, ha messze van a tökéletestől. több»

A Hős6os okosan lett a közönség elé tálalva, ugyanis egy tucat animációs gyerekfilmnek tűnik, amit a Wall-E és a Bosszúállók sikere után gyúrtak össze a Disneynél. több»