Pókember - Irány a Pókverzum

Pókember - Irány a Pókverzum

Spider-Man: Into the Spider-Verse
EP

Úgy tűnik, hogy egyszer minden szuperhőst utolér a végzete. Miután közös erővel Homokembernek, Doctor Octopusnak, Electronak, Kravennek és a Keselyűnek sikerült legyőzniük Peter Parkert, alighanem minden remény elveszhetett az emberiség számára. Szerencsére azonban itt van nekünk… Több

Forgatókönyvíró: Phil Lord, Rodney Rothman
Premier (HU): 2018.12.13. | Disney+ (2022.07.29.) | HBO Max (2023.12.01.)

2023.01.12 Victorine

Igazán érdekes maga a látványvilág, színes, pörgős, szuper a történet, annak is befogadható, aki nem követte Pókember összes „kalandját” (persze azért érthetőbb, ha már valamennyire kapiskáljuk az univerzumok közötti „ugribugrit”).

2019.01.07 Filmdoki

a nap véleménye

A film, mely behálóz

Kölyökként szerettem Pókember kalandjait. Laza volt, akciódús és némi drámával fűszerezett. Az évek múlásával viszont nem igazán követtem nyomon a képregényfilmeket, így Pókember újabb és újabb kalandjai is kimaradtak. Aztán feltűnt a Pókverzum első ... Teljes kritika

2018.12.29 Thibo84

Egy remek mozit kapunk, hisz a története - jól fel lett építve, igaz elrugaszkodik a megszokottól, de ez nem is baj, fő a változatosság - és a látvány egyaránt remekbe szabott. Az utóbbi, mint a Sony ígérte is, valami teljesen új lesz, és telibe talá... Több

2018.12.09 csd

Hazatérés és kiruccanás – észbontó lett a Pókember – Irány a Pókverzum

Ha szuperhős filmekről beszélünk, a nézők egy meghatározó részének alighanem egyből valamelyik Marvel karakter jut eszébe. Azt hiszem, hogy talán ez nem is véletlen, hiszen az utóbbi tíz évben a stúdió szinte mindent elkövetett, hogy kis híján monopo... Teljes kritika

2019.04.14 Yosihiro

Pókember

Zseniális lett, erre nincs más jellemző. Aki ismeri a képregény sorozatot vagy a tv sorozatot, az biztosan tudja értékelni. Én személy szerint Peter P. Csodálatos Pókember sorozat rajongó vagyok. Az univerzum kitágítása is remek ötlet , de nekem valahogy egy kicsit túl színesnek tűnt így animációban. A történet felépítse jó, és néhány képkockányi effekttől eltekintve remek lett a film animáció része. Ehhez csak gratulálni tudok. A hanghatások néhol túlvezéreltek, vagy épp gyengék. A színek jók, csak, mint írtam, a részecskegyorsítós jelenetet kicsit másképp oldottam volna meg, kicsit sok volt. A poénok remekek, és van benne drámai és érzelmi hatás is. A befejezés is jónak mondható. Aki eddig nem szerette Pókembert, az most meg fogja szeretni :) May néni karaktere is remek lett, főleg a titkos búvóhely tetszett, ahol a sok pókszerkó volt, és ebből is kihoztak egy egyedi pókruhát, ami tényleg figyelemre méltó volt. Összességében egy tényleg családbarát, lenyűgöző animációt kapunk egy egész estére. Remek kikapcsolódás, csak ajánlani tudom mindenkinek, és tudjátok, mindenkiben ott van a Pókember. Üdv, Yosi

A film összbevétele 375 502 565 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 16 616 540 forintot termelt. A hazai mozik összesen 36 814 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Miles Air Jordan 1 Retro High OG "Breds" cipőt visel a filmben.Szerző: ZozArt89

A film végén, amikor Miles zuhan, látható, hogy továbbra sem kötötte be a cipőjét. Ez egy visszatérő poénja a filmnek.Szerző: ZozArt89

Stan Lee karaktere nemcsak a boltban látható, hanem a vonaton is megjelenik egy pillanatra.Szerző: ZozArt89

Kingpin szellem fia hasonlít Matt Murdockra, másnéven Daredevilre.Szerző: ZozArt89

(2019. 02. 15.)
Szuperhősök az Oscaron
Kihívót kapott a magyarok szenzációs animációja, a Ruben Brandt, a gyűjtő. A jövő évi animációs Oscar fő esélyeseként egy szuperhősös rajzfilmet emlegetnek, és még azt se mondhatjuk, hogy teljesen érdemtelenül. Több

Értékelés: 8.3/10
(2018. 12. 12.)
Hat pók nyitja meg a képregényfilmek új dimenzióját
Lassan húsz éve már, hogy a szuperhősmozik állandó szereplőivé kezdtek válni a filmkultúránknak, de azóta se készült mű, ami olyan mély tisztelettel és odaadással hajtott volna fejet a képregények előtt, mint azt a Pókember - Irány a Pókverzum teszi. Több

(2018. 12. 15.)
Pókember: Irány a Pókverzum! kritika
Akinek tetszett a Pókember: Hazatérés, az egyszerűen imádni fogja ezt a filmet. Azok akik már esetleg beleuntak az egy kaptafára készült Marvel eposzokba, azoknak különösen ajánlom, mivel a Pókember: Irány a Pókverzum! bebizonyítja, hogy lehet másképp is csinálni, és bőven van még potenciál ebben a műfajban. Több

(2018. 12. 07.)
A Pókember: Irány a Pókverzummal egy olyan animációs filmet tettek le az asztalra, amely minden Pókember rajongó szívét megörvendezteti. Egy igazi és a képregényekhez méltó Pókember film született, ami ugyan nem az MCU része, de úgy néz ki végre a Sony boszorkánykonyháján is meglakották a tökéletes receptet. Több

(2018. 12. 22.)
Ha a képregényekben elfér többféle Pókember, akkor a filmvászonnal sem lesz gond, igaz? Több