Deku   2017. 07. 18.

Még mindig nagyon nagy kedvenc ez a film. Az biztos, hogy bármikor újra nézős. Minden szereplőnek meg van az egyedi karaktere és ez tök jó. Remek hangulat és pörgős film.

HETEDIK   2018. 07. 20.

Jobban tetszett az első résznél, Mickey Rourke behozatala nagy ötlet volt, annál a monacoi versenyautós jelenetnél pedig annó csak ámultam a moziban, főleg mikor lassítva repkedtek a jobbnál jobb vasak.

Norbi   2018. 07. 27.

Kedvenc filmem egyike, az biztos. Jó b lett szerintem mint az első rész ami igen ritka dolog, főleg ha az első rész nagyon jól sikerült, néha a Vasemberről a Jack Sparrow jut eszembe...hasonlóak.

diumiu   2017. 12. 29.

Szerettem ezt a részt is, de számomra egy picivel gyengébb volt, mint az első. De a színvonal továbbra is a megszokott, látványban, humorban továbbra sincs hiány.

Leilani   2016. 07. 25.

Nagyon jó ez a folytatás sokkal jobb, mint az előző film, itt már kezd jobban kialakulni a történet. Tetszik hogy a Marveles filmek összefüggnek. A karakterek nagyon jók, a színészek jól játszanak. A történet izgalmas.

Tim Guinee
Gwyneth Paltrow

Ivan Vanko tetoválásai között eredetileg szerepelt volna egy Lokit ábrázoló rajz is, ám ezt végül digitálisan eltüntették, hogy a későbbi történet szempontjából ne legyen félrevezető.

(ArpiHajdu és Réci )

A producerek mindenképpen Mickey Rourke-ot akarták a szerepre, mégpedig azért mert A pankrátor című filmben való szereplése Oscar jelölést kapott.

(Shelby07 )

Emily Blunttal már majdnem megkötötték a szerződést, hogy ő legyen a Fekete Őzveny, azaz Romanoff ügynök, de ő végül a Gulliver utazásai című filmet választotta.

(Shelby07 )