Vasember 2 (2010)

Iron Man 2

PadmeAmidala   2021. 04. 30.

Nekem az első része jobban tetszett valamivel, de ez is jó. Erre is érvényes az, ami minden Marvel filmre: szórakozásra tökéletes, és nem kell gondolkozni a filmben lévő dolgokon.

Deku   2017. 07. 18.

Még mindig nagyon nagy kedvenc ez a film. Az biztos, hogy bármikor újra nézős. Minden szereplőnek meg van az egyedi karaktere és ez tök jó. Remek hangulat és pörgős film.

Thibo84   2016. 08. 28.

Kicsivel többet is kihozhattak volna a történetből, de a bőrönd páncél az ütős húzás volt. Rourke jól hozza a fő gonosz karakterét, és ott vannak az elmaradhatatlan poénok is.

dailyfilmsan   2018. 08. 20.

Nagyon birom a marveles filmeket. Ez az egyik kedvencem mind közül. Igaz mindegyikre jellemző a szellemes narratíva a jó hang és zene na meg persze a látvány de ebben van egyfajta varázsosság ami magával ragadja a nézőjét. MEG KELL HOGY NÉZD kategóra.

7ETEDIK   2018. 07. 20.

Jobban tetszett az első résznél, Mickey Rourke behozatala nagy ötlet volt, annál a monacoi versenyautós jelenetnél pedig annó csak ámultam a moziban, főleg mikor lassítva repkedtek a jobbnál jobb vasak.

Sabnock Sanatory   2019. 09. 01.

Méltó folytatása az első résznek.Mindíg rosszul indul,de fantasztikusan végződik.Jók a jelmezek,és Robert Downey Jr.fantasztikusan alkít!

Norbi   2018. 07. 27.

Kedvenc filmem egyike, az biztos. Jó b lett szerintem mint az első rész ami igen ritka dolog, főleg ha az első rész nagyon jól sikerült, néha a Vasemberről a Jack Sparrow jut eszembe...hasonlóak.

Tim Guinee
Gwyneth Paltrow

Ivan Vanko tetoválásai között eredetileg szerepelt volna egy Lokit ábrázoló rajz is, ám ezt végül digitálisan eltüntették, hogy a későbbi történet szempontjából ne legyen félrevezető.

A producerek mindenképpen Mickey Rourke-ot akarták a szerepre, mégpedig azért mert A pankrátor című filmben való szereplése Oscar jelölést kapott.

(Shelby07)

Emily Blunttal már majdnem megkötötték a szerződést, hogy ő legyen a Fekete Őzveny, azaz Romanoff ügynök, de ő végül a Gulliver utazásai című filmet választotta.

(Shelby07)

Az aranyfogas ötlet Rourke-tól származott.

(7ETEDIK )

A papagáj Rourke saját madara volt.

(7ETEDIK )

A filmben látható versenyautós rész a Monte Carlo-i F1-es pályán látható.

(7ETEDIK )

Jon Favreau, a film rendezője megjelenik a filmben Hogan szerepében.

(Scramananga)

2017 legnagyobb kasszasikere volt.

(Scramananga)

A végén lévő jelentben, miközben Fury és Stark beszél, látható az egyik kivetítőn a híradó, ahol a riporter a Culver Egyetemnél van (ahol A Hihetetlen Hulk film egyik harcjelenete játszódik). Eszerint a Hulk és a Vasember 2 ugyanakkor játszódik.

(Scramananga)

A filmben látható egy Amerika Kapitány képregény, mégpedig a valószínűleg leghíresebb, aminek a borítóján megüti Hitlert.