Játssz egy iPad-ért! · Keressük a nap véleményíróját! Nyerj mozijegyet minden nap! Login

Deku   2017. 07. 18.

Még mindig nagyon nagy kedvenc ez a film. Az biztos, hogy bármikor újra nézős. Minden szereplőnek meg van az egyedi karaktere és ez tök jó. Remek hangulat és pörgős film.

diumiu   2017. 12. 29.

Szerettem ezt a részt is, de számomra egy picivel gyengébb volt, mint az első. De a színvonal továbbra is a megszokott, látványban, humorban továbbra sincs hiány.

Leilani   2016. 07. 25.

Nagyon jó ez a folytatás sokkal jobb, mint az előző film, itt már kezd jobban kialakulni a történet. Tetszik hogy a Marveles filmek összefüggnek. A karakterek nagyon jók, a színészek jól játszanak. A történet izgalmas.

Scramananga   2017. 01. 03.

Őszintén szólva nekem nem tetszett. A sötét hangulat, amúgy is borússá teszi a de a történet is nyomasztó volt számomra. Ami jó volt az előző részben, azaz Robert Downey Jr., és a nagyszerűen meírt dialógusok, az most is jó, de őszintén: ha nem lenne ez a film, lenne vele valakinek valami baja? Ha MCU tagként nézzük, felesleges, hiszen nem történik benne semmi lényeges. (SPOILER: egyedül a szerelmi száll fejlődik, és Rhodes megkapja War Machine-t)
Megértem azt, akinek tetszik, de szerintem ez a legrosszabb Marvel film.

Yosihiro   2016. 05. 16.

A Vasember feldolgozás igazán itt alapozta meg a sikerét. Ebben a filmben teljesediki ki a lényeg és mint tudjuk ad alapot a 3. résznek! nagyon jó a történet vezetés és a látvány sem mindennapi. Összeségéebn ajánlom mindenkinek nagyon jó film Üdv Yosi

Tim Guinee
Gwyneth Paltrow

Ivan Vanko tetoválásai között eredetileg szerepelt volna egy Lokit ábrázoló rajz is, ám ezt végül digitálisan eltüntették, hogy a későbbi történet szempontjából ne legyen félrevezető.

(ArpiHajdu és Réci )

A producerek mindenképpen Mickey Rourke-ot akarták a szerepre, mégpedig azért mert A pankrátor című filmben való szereplése Oscar jelölést kapott.

(Shelby07 )

Emily Blunttal már majdnem megkötötték a szerződést, hogy ő legyen a Fekete Őzveny, azaz Romanoff ügynök, de ő végül a Gulliver utazásai című filmet választotta.

(Shelby07 )