Vasember 2

Thibo84   2016. 08. 28.

Kicsivel többet is kihozhattak volna a történetből, de a bőrönd páncél az ütős húzás volt. Rourke jól hozza a fő gonosz karakterét, és ott vannak az elmaradhatatlan poénok is.

Yosihiro   2016. 05. 16.

A Vasember feldolgozás igazán itt alapozta meg a sikerét. Ebben a filmben teljesediki ki a lényeg és mint tudjuk ad alapot a 3. résznek! nagyon jó a történet vezetés és a látvány sem mindennapi. Összeségéebn ajánlom mindenkinek nagyon jó film Üdv Yosi

hell.l   2016. 05. 06.

Az első részhez hasonlóan ez is nagyon jól sikerült. A történet nagyon jól fel van építve, a karakterek pedig kiválóak. Mickey Rourke-nak jól áll a szerep, tetszik a játéka, a többiek is hozzák a megszokottat.

MMcFly2015   2018. 04. 26.

Nagyobbat akart markolni, mint az első rész, és ez a végére azért érződik is. Mickey Rourke mint Ivan bejött, kár, hogy a film nagy részében nem kezdtek vele semmit. A forma1-es rész ütős volt, látványos; de kevés. A több mint kétórás filmből, az itt látott jelenet sokkal izgalmasabb volt, mint ami a végére jutott, nagy összecsapás néven. A fő probléma szerintem ott rejlik, hogy bele erőltettek még egy negatív figurát Sam Rockwell szerepében, aki elismerem baromi jó, és láttam benne fantáziát, de így, hogy összeállt a két gonosz, nem igazán működött. Romanov ügynök és Nick Fury megjelenése közelebb hozta a történetet a Bosszúállókhoz, az ő jelenetük kellett kis összekötőnek, és Scarlett Johanson mint kiderült, tökéletes választás a szerepre, szerintem minden férfi néző leesett állal nézte a félelmetesen szexi és látványos ,,kommandóját”.

Nathan03   2016. 02. 08.

Imádom Vasember karakterét a Marvel univerzumban, de nekem ez a rész kicsit gyengébbre sikerült mint az első rész. Az akciók jók látványosak de a film köré írt történetet jobbra is meg lehetett volna csinálni szerintem. De alapjáraton tejesen jó film.

Tim Guinee
Gwyneth Paltrow

Ivan Vanko tetoválásai között eredetileg szerepelt volna egy Lokit ábrázoló rajz is, ám ezt végül digitálisan eltüntették, hogy a későbbi történet szempontjából ne legyen félrevezető.

(ArpiHajdu és Réci )

A producerek mindenképpen Mickey Rourke-ot akarták a szerepre, mégpedig azért mert A pankrátor című filmben való szereplése Oscar jelölést kapott.

(Shelby07)

Emily Blunttal már majdnem megkötötték a szerződést, hogy ő legyen a Fekete Őzveny, azaz Romanoff ügynök, de ő végül a Gulliver utazásai című filmet választotta.

(Shelby07)