Vasember 2

NGN   2020. 01. 17.

Látványosabb, akciódúsabb, de valahogy mégsem az igazi. Számomra nem érte el az első rész színvonalát. De azért kellemes film lett.

Deku   2017. 07. 18.

Még mindig nagyon nagy kedvenc ez a film. Az biztos, hogy bármikor újra nézős. Minden szereplőnek meg van az egyedi karaktere és ez tök jó. Remek hangulat és pörgős film.

dailyfilmsan   2018. 08. 20.

Nagyon birom a marveles filmeket. Ez az egyik kedvencem mind közül. Igaz mindegyikre jellemző a szellemes narratíva a jó hang és zene na meg persze a látvány de ebben van egyfajta varázsosság ami magával ragadja a nézőjét. MEG KELL HOGY NÉZD kategóra.

Thibo84   2016. 08. 28.

Kicsivel többet is kihozhattak volna a történetből, de a bőrönd páncél az ütős húzás volt. Rourke jól hozza a fő gonosz karakterét, és ott vannak az elmaradhatatlan poénok is.

HETEDIK   2018. 07. 20.

Jobban tetszett az első résznél, Mickey Rourke behozatala nagy ötlet volt, annál a monacoi versenyautós jelenetnél pedig annó csak ámultam a moziban, főleg mikor lassítva repkedtek a jobbnál jobb vasak.

Sabnock Sanatory   2019. 09. 01.

Méltó folytatása az első résznek.Mindíg rosszul indul,de fantasztikusan végződik.Jók a jelmezek,és Robert Downey Jr.fantasztikusan alkít!

Norbi   2018. 07. 27.

Kedvenc filmem egyike, az biztos. Jó b lett szerintem mint az első rész ami igen ritka dolog, főleg ha az első rész nagyon jól sikerült, néha a Vasemberről a Jack Sparrow jut eszembe...hasonlóak.

Tim Guinee
Gwyneth Paltrow

Ivan Vanko tetoválásai között eredetileg szerepelt volna egy Lokit ábrázoló rajz is, ám ezt végül digitálisan eltüntették, hogy a későbbi történet szempontjából ne legyen félrevezető.

A producerek mindenképpen Mickey Rourke-ot akarták a szerepre, mégpedig azért mert A pankrátor című filmben való szereplése Oscar jelölést kapott.

(Shelby07)

Emily Blunttal már majdnem megkötötték a szerződést, hogy ő legyen a Fekete Őzveny, azaz Romanoff ügynök, de ő végül a Gulliver utazásai című filmet választotta.

(Shelby07)

Az aranyfogas ötlet Rourke-tól származott.

(HETEDIK )

A papagáj Rourke saját madara volt.

(HETEDIK )

A filmben látható versenyautós rész a Monte Carlo-i F1-es pályán látható.

(HETEDIK )

Jon Favreau, a film rendezője megjelenik a filmben Hogan szerepében.

(Scramananga)

2017 legnagyobb kasszasikere volt.

(Scramananga)

A végén lévő jelentben, miközben Fury és Stark beszél, látható az egyik kivetítőn a híradó, ahol a riporter a Culver Egyetemnél van (ahol A Hihetetlen Hulk film egyik harcjelenete játszódik). Eszerint a Hulk és a Vasember 2 ugyanakkor játszódik.

(Scramananga)

A filmben látható egy Amerika Kapitány képregény, mégpedig a valószínűleg leghíresebb, aminek a borítóján megüti Hitlert.