NA

Vágottszemű   2019. 02. 07.

Szerintem jó film lesz. Remélem normálisan mutatja be Marvel Kapitányt. Az eredettörténete a képregényekben nekem tetszik. Remélem a vásznon is ilyen jó lesz.

A Marvel producere, Kevin Fiege elmondta, hogy a történet a Vasember cselekménye előtt, az 1990-es években játszódik majd.

A filmben egy cameó erejéig a jelenet felvételét nem sokkal követően elhunyt Stan Lee is feltűnik.

A Marvel képregények történetében össszesen 8 különböző Marvel Kapitányt ismerhettek meg az olvasók. A filmben négyen tűnnek fel közülük: Carol Denvers (Ms. Marvel), Mar-Vell (Kree szuperhős), Khn'nr (Skrull szuperhős) és Monica Rambeu (aki később Pohtonra változtatta a nevét) édesanyja, Maria.