indingo   2017. 04. 10.

Ezt az idősíkos dolgot nem tudom átérezni. Az Eredet című film jutott róla eszembe. Az első 30 perc tetszett, utána nekem már egy katyvasz az egész.

Deku   2017. 07. 25.

Nem kellett csalódjak a Marvel-ben hisz most is tökéletes volt mint mindig. Benedict Cumberbatch-től pedig nem is vártam kevesebbet. Tökéletes színész volt a szerepre.

HercegPeter   2017. 05. 28.

Az biztos, hogy látványos. Nekem túlontúl is az volt. Szinte beleszédültem a forgó házakba és falakba. Bele se merek gondolni, hogy menni munka lehetett vele. A történet alapja egyszerű, bár a varázslós rész eléggé bonyolultan van megfogalmazva. A főszereplő szinte ugyanaz a figura mint az összes többi ilyen filmben. Nagyszájú, beképzelt fickó. A tucatszámra gyártott szuperhősös filmek közé pont beillik, de nem emelkedik ki közülük.

Snowball   2017. 03. 06.

Valami oltári jól összerakott film lett. Először is azt vettem észre, hogy teljesen magába szippant a film és annyira el lehet mélyülni benne, hogy az valami csoda. Fantasztikus volt a történet szerintem nagyon erős lett. A zenére nincs panasz mert mindig kellően kiszínesítette a világot. Látványban már meg se lepődünk, hisz a mai technika bőven utart tört magának ebben a filmben de szerintem, tekintve a film történetét, nem viszi túlzásba. Kellett bele bőven hisz máshogy nem tudták volna ennyire jól visszaadni a Doctor Strange világát. Benedict Cumberbatch pedig nem hozott magára szégyent ezúttal sem. Fantasztikusan eljátszotta a neki illő szerepet.

Röviden: Nagyszerű film lett a Marvel sorozatban.

GedyPapa   2017. 03. 19.

Alapvetően kedvelem a Marveles filmeket. De a Doctor Strange Benedict Cumberbatch-el az egyik legkiválóbb mind közül. Zseniális történet, látvány és szereplőgárda. Mind-mind elengedhetetlen egy jó "szuperhősös" mozihoz. És ez hozza!

Benedict Wong
Tilda Swinton
Mads Mikkelsen
Tilda Swinton
Rachel McAdams
Benedict Cumberbatch

Tény, hogy kell egyfajta gyermeklelkűség az alkotás befogadásához, de aki képes “kitágítani elméjét” annak nagyon be fog jönni ez a film. 8/10 több»

A Marvelnek ha nem is a legeredetibb, de a leglátványosabb filmje ez a pszichedelikus szuperhősmozi. SOÓS TAMÁS KRITIKÁJA. több»

Idén a Marvel Mozis Univerzum átlendült a második fázisból a harmadikba – igen, ilyen fázisoknak nevezett stációkban épül a filmtörténet legambiciózusabb narratívaépítési-kísérlete. A mostani kilenc (!) filmből fog állni, az Amerika Kapitány – Polgárháborúval vette kezdetét, ez pedig a második fejezet. 80/100 több»

A film összbevétele 677,7 millió USD.

(czerik )

Már a trailerben is látható a Stark Torony az összeeső városképben

(AngelCass )

Amikor Strange először kóstol bele a különböző dimenziókba, akkor áthalad a Quantumdimenzión is, amelybe Scott Lang került a Hangya végén.

(József Ákos Dalányi )