A hihetetlen Hulk

A hihetetlen Hulk

The Incredible Hulk
dóri

Gamma-sugárzás hatására Bruce Banner tudós sejtjei megsérültek, aminek következtében megállíthatatlan erő született benne: Hulk. Banner inkább a bujkálást választja, eldobja magától addigi életét, lemond a nőről, akit szeret. Ha mindez nem lenne elég, nyomában van 'Villám' Ross tábornok és… Több

Rendező: Louis Leterrier
Forgatókönyvíró: Zak Penn, Stan Lee, Jack Kirby
Premier (HU): 2008.06.12.

Penge  (2025)

Mennydörgők  (2025)

Több

2023.01.06 bkzsani

Nekem tetszett, talán kicsit jobban is, mint a sima Hulk. De lehet, csak a szereplők miatt. Jobban tetszett Hulk szerepében Edward Norton, mint Eric Bana. Most elkezdtem a Marvel moziverzum sorozatot megnézni, és ez az 5. film a sorban, hát az előzőekhez képest gyengébb. De attól függetlenül egy nagyon jó, élvezhető, izgalmas film.

2016.06.14 Thibo84

Nem állt jól Nortonnak ez a karakter. Hiába élte bele magát Bruce Banner szerepébe, inkább túl játszotta. De minden más, a látványt, a zenét, a történetet, jól eltalálták.

2017.08.01 Orosz István

Talán egy fokkal jobb lett, mint a sima Hulk. De szerintem a Marvel nem alkotott maradandót, annyi hogy tetszik a két hatalmas szörny összecsapása a végén.

2018.04.30 Artemisia

Izgalmas, látványos, jól összerakott film . A történet is jó, végig lekötött, a színészi játékokra sem lehet panasz, a képi világ is tökéletes, az akciójelenetek pedig nagyon szórakoztatóak.

2016.05.16 Yosihiro

Hulknak ez a feldolgozása nem olyan jó lett amint ami volt de ettől függetlenül beszélhetünk remekműről. A történetvezetés jó a látvány pazar és így megérdemli a pazar jelszőt. Üdv Yosi

Eric Banat felkérték, hogy játssza el újra Bruce Banner szerepét, de elutasította.Szerző: Thibo84

Louis Leterriernek tetszett a 2003-as Hulk, de egyetértett a Marvellel, hogy a folytatásához jobb lenne eltérni az Ang Lee stílusától, és egy akcióval teli történetre összpontosítani. Azt gondolta, hogy Hulk "egy fluoreszkáló zöld fickó volt, akinek nem volt súlya, és túl sima volt". Azt akarta, hogy a film sötétebb hatást tegyen "és talán még egy kicsit félelmetesebb!" legyen.Szerző: Thibo84

Stan Lee és Lou Ferrigno az egyetlen olyan személyek, akik a Hulkban (2003) és ebben a filmben is megjelentek.Szerző: Thibo84

Gale Anne Hurd producer úgy véli, a film egy kicsit újraindítása, és egy kis folytatása a 2003-as Hulknak.Szerző: Thibo84

Loki
2021