A hihetetlen Hulk (2008)

The Incredible Hulk

Artemisia   2018. 04. 30.

Izgalmas, látványos, jól összerakott film . A történet is jó, végig lekötött, a színészi játékokra sem lehet panasz, a képi világ is tökéletes, az akciójelenetek pedig nagyon szórakoztatóak.

Orosz István   2017. 08. 01.

Talán egy fokkal jobb lett, mint a sima Hulk. De szerintem a Marvel nem alkotott maradandót, annyi hogy tetszik a két hatalmas szörny összecsapása a végén.

Thibo84   2016. 06. 14.

Nem állt jól Nortonnak ez a karakter. Hiába élte bele magát Bruce Banner szerepébe, inkább túl játszotta. De minden más, a látványt, a zenét, a történetet, jól eltalálták.

Norbert93   2018. 08. 12.

Nem véletlenül tartják a Marvel filmes univerzum leggyengébb darabjának. Szerintem csak a Thor második része múlja alul.

Leilani   2016. 07. 25.

Nagyon szeretem Hulkot, de ez a film kicsit unalmas volt. A színészek nagyon jól játszanak. Az összhatás nagyszerű. Főleg azért néztem meg mert Marveles. És a Bosszúállókhoz kapcsolódó film.

Eric Banat felkérték, hogy játssza el újra Bruce Banner szerepét, de elutasította.

(Thibo84)

Louis Leterriernek tetszett a 2003-as Hulk, de egyetértett a Marvellel, hogy a folytatásához jobb lenne eltérni az Ang Lee stílusától, és egy akcióval teli történetre összpontosítani. Azt gondolta, hogy Hulk "egy fluoreszkáló zöld fickó volt, akinek nem volt súlya, és túl sima volt". Azt akarta, hogy a film sötétebb hatást tegyen "és talán még egy kicsit félelmetesebb!" legyen.

(Thibo84)

Stan Lee és Lou Ferrigno az egyetlen olyan személyek, akik a Hulkban (2003) és ebben a filmben is megjelentek.