A Hangya

indingo   2017. 04. 10.

Teljesen rendben volt a film. Jól fel volt építve, korrekt volt a sztori, sőt talán még érdekes is. A szereposztás hagy kívánni valót maga után Paul Rudd remek volt.

dulkap   2015. 07. 31.

Alapvetően nehéz helyzetben vannak az ehhez hasonló filmek, mikor egy szuperhős "első-részét" kell megcsinálni. Leginkább mert a film nagy része egyfajta eredettörténet és csak az utolsó harmadban szokott belendülni az akció. Itt sem volt ez másképp és talán pont emiatt, kicsit döcögősen indult a film. A végére aztán, mind az akció, mind a látvány és a humor is rendesen felpörgött. Volt ugyan végig egy hiányérzetem a filmmel kapcsolatban, de abszolút jól szórakoztam végig. A színészek is jól eltaláltak volt, leszámítva a 'főgonosz' Corey Stoll-t, aki nekem eléggé súlytalan volt.

Deku   2017. 07. 25.

Szerintem kicsit másabb hatást hozott ez a Marvel-es produkció mint a többi. Kicsit kevésbé komoly és ez nagyon jó. Humorból nincs hiány az mindig akad és látványra sincs panasz a történet pedig kellőképpen kiváló.

Orosz István   2016. 05. 24.

Elősször ahogy meghallottam hanya,mondom a marvel legrosszabb filmje lesz. Aztán rávettem magam megnéztem. Azon kaptam magam, hogy nagyon élvezem hozza a marvel színvonalát. Meglepően poénos volt, akció dús érzelmekre is fókuszál szóval mindent egybevetve, kedvenc karakterem lett.

Szilonka   2018. 04. 10.

Csodálkozom, hogy nem egy újabb szuper magyar filmcímet kaptunk. Hangyaember! A film számomra felüdülést hozott. Poénos és pörgős történet. jó beszólások.

Peyton Reed
Peyton Reed
Judy Greer
Abby Ryder Fortson
Bobby Cannavale
Wood Harris
Michael Peña

A Hangya olyan érzést kelt, mintha csak egy kis gyengécskébb előfutár lenne egy nagy Marvel-dobás előtt. Korrekt iparosmunka, ami pontosan hozza az ember elvárásait. több»

A Hangya bravúrja: a Marvel legunalmasabb és legkreatívabb szuperhősfilmje egyben. SOÓS TAMÁS KRITIKÁJA. több»

A Hangya kapcsán ideje végre megtanuljuk az MCU fogalmát: a Marvel Cinematic Universe, magyarul Marvel-moziverzum 12. filmje újabb bennfentes csemegékkel szolgál a rajongóknak, de remek szórakozást ad a képregényfilm kevésbé naprakész kedvelőinek is. Sok humor, látványos akció: tisztes iparosmunka – semmi szédítő magasság, semmi őrjítő mélység. több»

519 milliót hozott a konyhára a film, így eddig A hangya a legkevesebb bevételt hozó Marvel produkció. Ennek ellenére nem tekintenek rá bukásként, mivel nem A-listás Bosszúállók figuráról van szó.

(ArpiHajdu és Réci )

A film összbevétele 519,3 millió USD.

(czerik)

Említést tesznek a Bosszúállókról , miszerint elég elfoglaltak mert városokat reptetnek az égbe, ez kikacsintás az Ultron kora eseményeire.

(AngelCass)