Játssz egy iPad-ért! · Keressük a nap véleményíróját! Nyerj mozijegyet minden nap! Login

Filmelemző   2018. 05. 21.

Látványvilágban erősebb, humorban pedig éppen azt a szintet hozza, mint a 2016-os első epizód. Viszont a sztori határozottan gyengébb. Sokkal gyengébb, mint az első résznél. David Leitch sajnos nem tudta hozni, amit Tim Miller két évvel ezelőtt. Valahogy logikátlan, zavaros, összevissza az egész, értelmetlenül bedobott karakterekkel és helyzetekkel. Kábel figurája sem illeszkedik az egészbe, bár Josh Brolin kétségtelenül nagyon jól alakítja Deadpool ellenfelét. Nekünk a Filmek röviden blogon összességében tetszett, de az első részér járó 8 csillagot nem adtuk meg. 7 pontot ér mindössze.

dulkap   2018. 05. 15.

Elérkezett a nap, amire a legjobban vártam az évben. Az idejét sem tudom mikor vártam egy filmet ennyire, mint az egyébként zseniális és hibátlan Deadpool második részét. Talán pont ezért kicsit féltem is, hogy a hatalmas elvárások miatt kicsit csalódni fogok. Szerencsére a félelmem alaptalan volt, mert a folytatás is zseniálisra sikeredett, ráadásul nem önismétlő módon. Az előző részben megszeretett karakterek ismét itt vannak, az újak pedig tökéletes választások lettek, mind karakterileg, mind színészileg. Komolyságot most sem szabad várni a filmtől, még ha drámai szál most is akad benne, de folyamatosan idézőjelben van téve minden, a rengeteg poénnak, utalásnak és a nézők felé történő kikacsintásnak hála. Egy hatalmas kő esett le a szívemről és a film végén idült mosollyal ültem a moziban, várva a stáblistás poénokat. (Amik szintén zseniálisak.) Akármilyen formában is tűnik fel Deadpool legközelebb a mozikban, már számolom is a napokat és ha tehetném lefagyasztanám magam addig, mint Cartman, mikor az új Nintendo Wii-t várta. :) Emberek irány a mozi, mert bár idén nem ez lesz a legsikeresebb film, de hogy jobb film már nem lesz, abban biztos vagyok. Jár a maximális pontszám + 1…

Diesel   2018. 05. 30.

Eskü nem lennék elfogult, de bocsi nem megy. Szuperhősök közül a kedvencem Deadpool. Egyszerű, alpári, bolond, mindent szétpoénkodik, őt nem lehet komolyan venni ennek ellenére helyén van a szíve. Eléggé erős lett a második rész. Szerencsére nem egy tipikus klisé folytatás lett. Érezhetően nagyobb teret kapott Ryan Reynolds a filmhez. Ryan a való életben is szeret viccelődni. Erre ékes példa, hogy megkérte Brad Pittet, hogy vállalja el a láthatatlan ember szerepét. Brad annyit kért, hogy Ryan személyesen vigyen neki egy kávét. Ryan megtette csak Brad nem volt otthon.. :D Minden esetre én jót nevettem amikor megláttam a filmben :D . Ez egy igazi vérbeli vígjáték bármennyire is rossz a kedved vagy fapofa vagy ha ezt a filmet nézed garantáltan nevetni néha sírni fogsz a nevetéstől. Egyszerűen nem tudok mondani még egy ilyen filmet ami ennyire vicces. Nincsenek üres jelenetek folyamatosan kapjuk a poén áradatot. Ez pontosan az a film amit még 3x is megnézhetsz a moziban, és akkor is szórakoztatni fog. Ryan szereplése szerintem kifogástalan volt hozta ismét a formát. Russel (Julian Dennison) dühöngő kis duci kölyök alakítása is végig szórakoztató volt. Kábel az az Josh Brolin a rezzenéstelen arcával a rendíthetetlen komolyságával pont Deadpool ellentéte talán ettől alkotnak jó csapatot. Deadpool csapata az X-Force hát elég mókásra sikeredett. Peter volt a legkirályabb ő csak úgy jelentkezett. Végezetül nagyon jó film és iszonyatosan szórakoztató. Mindenképpen ajánlott moziban nézni mert megéri! X-men filmben még biztosan látni fogjuk Deadpoolt, de a legfontosabb hogy ne felejtsük el hogy ő még "CSAK GYAKORNOK!" :D

Orosz István   2018. 05. 19.

Nagyon örülök, hogy a készítők végre a történettel is foglalkoztak, mert az az igazság az első rész nem a történet tette jóvá hanem az eddig nem látott nem mindennapi szuperhős. Itt viszont Deadpool karakterének varázsa mellé, még egy nagyon jó történetet is kapott, illetve még valamennyire látjuk milyen ha főhősünk komoly. Összegezve szerinte az első részt messze felülmúlotta, én attól féltem hogy túlzottan el lesz poénkodva, de azt tudom mondani az a bizonyos aranyközép út itt érvényben van. Akcióban, bőven gazdagodik. A stáblista utáni jeleneteket meg érdemes megvárni, mert ott jön még csak az igazi humor özön. Azt hiszem ezen a filmen az látszik, hogy nem a pénzre megy, az előtte való reklámok is teljesen egyediek voltak. Ez a film egy teljesen új műfajt teremtett.

Hetedik   2018. 05. 19.

Sokkal jobb mint az első rész. Nekem egyedül a vége nem tetszett már annyira, mert kicsit átmentek komolyba a dolgok, de addig valami fergeteges humorral operál. Az egész olyan, mint egy stílusparódia, plusz sok film megkapja a magáét, mint pl. Batman vs Superman, Farkas, X-Men, Elemi ösztön. Jó kis agyatlan kikapcsolódás.

Leslie Uggams
T. J. Miller
Karan Soni
Stefan Kapičić
T. J. Miller
Stefan Kapičić
Karan Soni
Zazie Beetz

Ajánlom a Deadpool 2.-t. azoknak, akik csak ki akarnak kapcsolódni, azoknak, akik valami különlegeset keresnek, azoknak, akik nevetni akarnak, úgy majdhogynem bárkinek. 16 év felett, mert ez 16-os karikás lett. (Igen, valószínűleg jött pár kritika az első kapcsán, hogy az a 18-as nem az igazi.) Összességében adok egy nyolc pontot a tízből. Ígérem, a második megtekintésnél keresni fogom a hibákat. Vagy a harmadiknál. több»

A nagy dumás antihős újra hozza a formáját, és bár a Deadpool 2 kevésbé hat olyan üdének, mint elődje, az érzelgősség pedig a frenetikus szórakozás kárára megy, a remek írás, a színészek szórakoztató alakítása, a klassz akciójelenetek és a vagány felépítés egy izgalmas, csavaros és bődületesen (a 16-os korhatár ellenére) 18+-as szórakozást nyújt – szigorúan nem a teljes családnak. több»

Nehéz filmként értékelni a Deadpool 2-t, hiszen érezhetően arra törekedtek az alkotók, hogy minél több és jobb poént halmozzanak egymásra, e tekintetben pedig akár a képregényfilmek paródiájának is felfogható. Erre az utóbbi gúnyos-komikus és erőteljesen halódó műfajra pedig másodszor is ráfért már egy ilyen piszkosul tömény „beszabehu”-élmény. több»

Deadpool kosztümjének szemtakaróit egy gombnyomással el lehetett távolítani.

(ArpiHajdu és Réci )

Domino az eredeti képregényben fehér, csak a szeme körül van egy sötét folt, amelyről a nevét is kapta.

(ArpiHajdu és Réci )

A film megjelenése idején Julian Dennison (Tűzököl) mindössze csak 15 éves volt így hazájában Új-Zélandon még nem tekinthette meg a filmet a kora miatt. (Új-Zélandon ez az R-16-os rendelet.)

(Diesel )