Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Farkas (2013)

The Wolverine

Farkas

Eastern79   2021. 03. 18.

Farkas és ninják

Az X-Men filmek váltakozó minőséget képviselnek, ettől függetlenül az egyik kedvenc képregény-adaptációm a franchise. Mind közül a Farkas történetei sikerültek a legjobban, és azok közül is kiemelkedik ez a japán kaland. Látványos, jól összerakott, pörgős akciómozi lett, annak is jó szívvel ajánlom, aki nem rajong a mutánsokért.

mamiéstöti2   2018. 01. 19.

Az X-men filmek kiegészítő története, melyet érdemes megnézni még azoknak is akik nem szeretik a szuperhős filmeket.

Deku   2017. 12. 23.

Hugh Jackman bitang nagy volt ebben a részben. Na ez már igazán belevaló, használható és kedvemre való volt. Nem hinném, hogy ebből többet ki tudtak volna hozni. Megérte a pénzét, amiért elkészítették mert ez egész erős kis film.

Orosz István   2017. 07. 29.

Nem volt rossz, de annyira nem jött át. Az a baj ez csak egy különálló kaland volt, kb. 20 perces rajzfilm részbe is belefért volna, de nem baj ke egy ilyen Farkas kaland is.

Norbert93   2018. 07. 18.

Szépen össze lett rakva, viszont a feldolgozott képregényhez képest több ambíció is lehetett volna benne. Ettől függetlenül egy jó és élvezhető film.

VFTS   2016. 08. 09.

Jó a sztori, csak sajnos kicsit elnyújtották. Ha kicsit rövidebb lenne a film még jobb lenne.

hell.l   2016. 10. 15.

Az első Wolverine film nekem valahogy jobban bejött, talán az ázsiai helyszínekkel van bajom vagy a színészekkel nem tudom... de a Wolverine történetekkel ellentétben ez valahogyan másabb, nekem nem jött át az X.menes-feeling itt annyira.

A film költségvetése 120 millió dollár volt.

(Bob)

A filmet eredetileg Darren Aronofsky rendezte volna, ám családi okokra hivatkozva otthagyta a produkciót (mások szerint viszont az igazság az, hogy a stúdiónak nem tetszett, hogy Aronofsky R-besorulású filmet akart készíteni).

13 hetet forgattak Ausztráliában és 4 hetet Japánban.

(VFTS)

Hugh Jackman hatodik alkalommal bújt Logan/Farkas szerepébe.

(VFTS)

A film egyik jelenetét még az X-Men: Az eljövendő múlt napjai (2014) forgatásán vették fel.

(Beke Gábor)