X-Men 2.

X-Men 2.

X2: X-Men United
Norbi

Az elnök sikertelen gyilkossági kísérlete után a gyanúsítottak listájának elejére Xavier professzor és pártfogoltjai kerülnek. Miközben megpróbálják felderíteni, ki lehet a teleportáló mutáns bérgyilkos, Xavier meglátogatja Magnetót cellájában, nem sejtve, hogy csapdába sétál, melyet… Több

Rendező: Bryan Singer
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier (HU): 2003.05.01. | Disney+ (2022.06.14.)
Több

2023.07.29 Lipót Testvér

Jobb, mint az előző. Határozottan.

William Stryker karaktere emlékeztet orbán viktorra (kisbetűvel). A film oda van téve. Magneto karaktere itt eléri szimpatikussága csúcsát, kibontakozik Mystique karaktere, Kurt Wagnerrel, a – kissé mimóza – vallásos figura karakterével, aki a képregényekben sokkal szabadelvűbb volt, de ott is keresztény. A sztori kifejezi azt, amit a nagy Stan Lee ki akart fejezni annak ősi változatával.

2019.05.24 Thibo84

Szokták mondani, hogy az első rész a tuti, a folytatások ellaposodnak. Hát ez azok táborát erősíti, amelyek jobbak lettek, mint az első rész. Singer rátett egy lapáttal és több, látványosabb akciót kapunk, plusz új mutánsokat, nem beszélve a humorról... Több

2017.07.23 Deku

Ebben a filmben Árnyék karaktere volt a kedvencem, szerintem legjobb színészt kapta a szereplő. Maga a sztori talán még jobb is lett mint elődje. Nekem mindenképp többször nézős.

2017.07.27 Orosz István

Jól sikerült, és méltó folytatása az első résznek. Sokszor újra néztem megunhatatlan, csak ajánlani tudom mindenkinek. Jók a csata jelenetek a aztori is.

Sajnos megnéztem ezt a részt is (kénytelen voltam) ,és nem csalódtam!Unalmas,erőltetett,és semmitmondó.Őszinte csodálatom afelé,akinek tetszik ez a film.

A Xavier kastélyt láthattuk már más filmben is, többek között a Smalville sorozatban, itt Lex Luthor kastélya volt.Szerző: stevepisti

Bryan Singer cameozik a filmben, Magneto egyik börtönőrét alakítja.Szerző: stevepisti

A film költségvetése 110 millió dollár volt.Szerző: Bob

A film zárójelenetében látható, hogy Logan haja magasabb a megszokottnál, amely annak köszönhető, hogy Hugh Jackman éppen akkor forgatta a Van Helsinget, ahol a szerepe kedvéért meg kellett növesztenie a haját. Emiatt viszont az X-Men 2. ezen jelenetében parókát kellett hordania.Szerző: ArpiHajdu és Réci