A lázadó (2015)

Ashley Judd
Suki Waterhouse
Ashley Judd
Miles Teller

Rea387147   2021. 09. 13.

Az első résznél kevésbé izgalmas volt ez a rész, de ez is helytáll nálam. Nagyon tetszett.

indingo   2017. 05. 02.

Valahogy sok mondanivaló nem volt benne. Üres volt az egész története és untam a sztorit. Az első rész után csalódás a folytatás.

Szilonka   2016. 04. 15.

Kettős érzéseim vannak a filmmel kapcsolatban. A világ, amit megteremt érdekes és a kivitelezése is megfelelő. Az egyéb történet már picit felszínes, sok újat nem hoz más ilyen típusú filmekhez képest.

Ms. Akárki   2019. 05. 31.

Nagyon gyenge film. És a főszereplő nem túl hiteles. Vaságyastól van vagy 50 kiló... hogy a fenébe tudná mindazt véghezvinni amit a filmben és ráadásul még a történet is gyenge. Szerelmi szálas tinifilmnek elmegy, de semmi más tekintetben nem nézhető.

Bazzzsi   2017. 10. 22.

A sorozat ezen részében még láttam potenciált, de a soron következőkben nem sokat. A történet már gyengébb, mint az elsőben, de azért még történtek a sorozat szempontjából lényeges dolgot.

VvV   2018. 11. 17.

Nem igazán szólt semmiről ez a rész, csak topogtunk gy helyben.

andor50   2016. 04. 18.

A széria eddigi leggyengébb darabja, nagyon nehéz volt végig nézni. Kicsit olyan mintha menne a sztori és nem tudnák a készítők, hogy most mi történjen, ezért véletlenszerű fordulatokat raknak bele. Persze tudom, egy könyvadaptáció, ezért valószínűle... több»

A disztópikus tiniregények divathullámát meglovagolva megérkezett a mozikban Veronica Rorth A beavatott-trilógiájának második része is A lázadó: a hangvétel maradt, a logikátlanságok száma azonban nőtt. több»

A lázadó (Insurgent, 2015) pontosan ugyanazt adja a közönségnek, amely A Beavatott után várható volt; kiszámíthatóság, végtelenül leegyszerűsített történet, néhány jó színész, akik sikeresen lehelnek életet az egydimenziós karakterekbe, egy-két logikai bukfenc, és az elmaradhatatlan lélegzetelállító speciális effektek. több»

Itt azonban minden a helyén van: sem a szereplőkön, sem a látványvilágon nem lehet fogást találni. Ha nem várunk tőle többet annál, hogy pár órára kikapcsoljon, akkor egész jól el lehet veszni benne. több»