indingo   2017. 05. 02.

Valahogy sok mondanivaló nem volt benne. Üres volt az egész története és untam a sztorit. Az első rész után csalódás a folytatás.

Szilonka   2016. 04. 15.

Kettős érzéseim vannak a filmmel kapcsolatban. A világ, amit megteremt érdekes és a kivitelezése is megfelelő. Az egyéb történet már picit felszínes, sok újat nem hoz más ilyen típusú filmekhez képest.

andor50   2016. 04. 18.

A széria eddigi leggyengébb darabja, nagyon nehéz volt végig nézni. Kicsit olyan mintha menne a sztori és nem tudnák a készítők, hogy most mi történjen, ezért véletlenszerű fordulatokat raknak bele. Persze tudom, egy könyvadaptáció, ezért valószínűleg a hibát ott kell keresni, de ez nem menti meg a filmet. Csak azért nem mondanám nézhetetlennek, mert nagyon vicces, ahogyan bénázik a film.

diumiu   2017. 12. 30.

Nagyon vártam a folytatást, hiszen az első nagyon tetszett. Ez a második rész számomra egy kicsit gyengébbre sikerült mint az első, de így is tetszett és várom a folytatást.

hsanya182   2015. 07. 14.

Az egész filmet átszövi a dráma, meylet sokszor a hirtelen akciójelentek követnek. A mondaivalója hatalmas és nagyon is igaz a mai társadalmunkra, a különböző csoportok is nagyon szépen, logikusan fel vannak sorakoztatva. (felfedeztem benne enneagrammos elméletet).
Aki látta az első részt nem fog csalódni, hasonló színvonalas filmet kaputunk a folytatásban is. A végefele már télleg olyan Mátrixos és Eredetes hangulatot láthatunk :)

Keiynan Lonsdale
Ashley Judd
Suki Waterhouse
Ashley Judd
Miles Teller

A disztópikus tiniregények divathullámát meglovagolva megérkezett a mozikban Veronica Rorth A beavatott-trilógiájának második része is A lázadó: a hangvétel maradt, a logikátlanságok száma azonban nőtt. több»

A lázadó (Insurgent, 2015) pontosan ugyanazt adja a közönségnek, amely A Beavatott után várható volt; kiszámíthatóság, végtelenül leegyszerűsített történet, néhány jó színész, akik sikeresen lehelnek életet az egydimenziós karakterekbe, egy-két logikai bukfenc, és az elmaradhatatlan lélegzetelállító speciális effektek. több»

Itt azonban minden a helyén van: sem a szereplőkön, sem a látványvilágon nem lehet fogást találni. Ha nem várunk tőle többet annál, hogy pár órára kikapcsoljon, akkor egész jól el lehet veszni benne. több»