Eredet (2010)

Inception

Eredet

rbernadett   2015. 09. 13.

Nagyon vártam ezt a filmet, mert a témája mindig is érdekelt. Nem csalódtam benne, viszont attól tartok meg kell még nézzem egy párszor, hogy mindent értsek benne. Nagyon látványos, nagyon jó a történet, de nem lehet csak félszemmel nézni, mert akkor fontos információk veszhetnek el.

mamiéstöti2   2018. 01. 19.

Egyedülálló alkotás, melyben a parádés szereposztás mellett sok izgalom is van, de nem mindenki tud azonosulni a látottakkal.

Puncs   2019. 04. 06.

Nagyon érdekes film, jó az alapötlet, nagyon elgondolkodtató az egész. A vége elég talányosra sikeredett, nem lehet eldönteni, hogy álmodik vagy ez a valóság. Legalábbis én nem tudtam eldönteni. A szereposztás is rendben van, a zenéje pedig egyszerűen zseniális.

Archívum Nézhetetlen  2015. 02. 09.

Nagyszerű film, nagyszerű sztorival, nagyszerű alakításokkal. Egyik legelgondolkodtatóbb alkotás, amit láttam. Imádtam.

Deku   2017. 07. 08.

Ahogy általában itt sem jött be DiCaprio színészi játéka és ez már megalapozta a filmet. Ennél még az is jobb lett volna ha nem csinálnak a készítők semmit. Szerintem maguk a zenék alapból nem passzolnak a filmhez, nem egy korszakalkotó mű.

Marion Cotillard
Cillian Murphy
Tom Hardy
Tom Hardy
Leonardo DiCaprio

67 ember halt meg a filmben.

(Norbi)

A film költségvetése 160 millió dollár volt és jelenleg 536 millió bevételnél tart világszerte.

(Bob)

A Kiképzés című film óta ez az első Tom Berenger film, amit moziban is vetítettek.