puffancshercegnő   2016. 09. 11.

Nem vagyok egy Start Trek rajongó, de mégis élveztem a filmet, az elejétől a végéig. Izgalmas volt, jó történettel, a színészek illettek a szerepeikhez. Látványos volt és szerintem a poénok pont megfelelő arányban voltak jelen benne. Aki még nem nagyon látott semmilyen Star Trek filmet, vagy sorozatot, annak fel fogja kelteni az érdeklődését.

Thibo84   2016. 07. 24.

Az eddigi leglátványosabb rész. A történet is jól összerakták és humorban is gazdag. A végén meg egy kisebb csavar.

Fahéjgolyó   2016. 11. 25.

nem vagyok otthon a star trek világában, de ez meghozta a kedvem hogy jobban megismerjem, izgalmas, kalandos, érdekes történet. a szereplőket jól alakítják benne, érdemes volt megnézni.

dulkap   2017. 02. 17.

Sosem voltam Star Trek rajongó és a mostani reboot-ok előtti filmeket nem is láttam. Valahogy mindig egy egyszerű és látványos sci-fiként tekintettem rájuk. Ez a rész sem nagyon változtatott ezen. Alapvetően látványos, néha pörgősebb, néha unalmasabb részekkel és egy súlytalan főgonosszal.

MMcFly2015   2016. 07. 21.

Érződik, hogy sajnos nem ugyan az a rendező csinálta mint az előző két részt. Az a két film magasra tette a mércét, így ezzel a harmadik résszel mondhatni csalódtam. Bár nem tudom ez-e a helyes kifejezés, de az biztos, hogy a trilógia gyengébb darabja.. Kicsit lassabban indul be a történet, és a főszereplők - mint például Spook - sem annyira főszereplő mint eddig megszoktuk. Simon Pegg karaktere viszi el főként a filmet. A poén néhol már sok volt, de működik. A látvány most is lenyűgöző, szinte kötelező a mozivászon. A rendezőtől nagyon szép volt, hogy az eredeti Spook kapitány, még így halála után is ,,belekerült" a filmbe. Szép búcsú volt. Második fele rendesen beindul, jut fordulat is és pörgés bőven. Hamar elrepül a játékidő. A Halálos Iramban rendezője csinálta, amennyire féltem ettől a ténytől, ahhoz képest egy igazi szórakoztató pop-corn mozi lett..

Deep Roy
John Cho
Idris Elba
Idris Elba
Anton Yelchin

A Star Trek: Mindenen túl egy igazi humoros, látványos, izgalmas sci-fi blockbuster, mely egy percig sem hiszi magáról, hogy több lenne. A fantáziátlan fenyegetés, és az elbaltázott rosszfiún kívül minden egyben van. Lehet, hogy pár héttel később már nem is fogunk rá emlékezni, de abban a 2 órás látvány- és akcióorgiában, a pergős dialógusok és csípős beszólások közepette nem lesz okunk panaszra. 7/10 több»

A nyár legszerethetőbb blockbuestrében a Star Trek-széria halálos iramra kapcsol. 8/10 több»

Az Enterprise ezúttal visszatér oda, ahová való, a végtelen világűrbe, Justin Lin pedig nem teketóriázott: sallangoktól és túlbonyolítástól mentes vérbeli akció-sci-fivel kedveskedett rajongóknak és a franchise-tól eddig távol maradóknak egyaránt. 75/100 több»

A film összbevétele 343 471 816 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 175 821 742 forintot termelt. A hazai mozik összesen 116 532 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film költségvetése 185 millió USD.

(czerik)

A film összbevétele 343,5 millió USD.

(czerik)

Mivel a Star Wars - Az ébredő Erő munkálatai miatt J.J. Abrams nem vállalta a film rendezését, a direktori széket Justin Lin (Halálos iramban-filmek) kapta meg. Lin olyan nevek elől happolta el ezt a pozíciót, mint Edgar Wright, Duncan Jones, Morten Tyldum, Rupert Wyatt, és Daniel Espinosa.

(ArpiHajdu és Réci )