Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Star Trek: Mindenen túl (2016)

Star Trek Beyond

Deep Roy
John Cho
Idris Elba
Idris Elba

freeman   2021. 05. 03.

Király film.

Thibo84   2016. 07. 24.

Az eddigi leglátványosabb rész. A történet is jól összerakták és humorban is gazdag. A végén meg egy kisebb csavar.

dulkap   2017. 02. 17.

Sosem voltam Star Trek rajongó és a mostani reboot-ok előtti filmeket nem is láttam. Valahogy mindig egy egyszerű és látványos sci-fiként tekintettem rájuk. Ez a rész sem nagyon változtatott ezen. Alapvetően látványos, néha pörgősebb, néha unalmasabb részekkel és egy súlytalan főgonosszal.

puffancshercegnő   2016. 09. 11.

Nem vagyok egy Start Trek rajongó, de mégis élveztem a filmet, az elejétől a végéig. Izgalmas volt, jó történettel, a színészek illettek a szerepeikhez. Látványos volt és szerintem a poénok pont megfelelő arányban voltak jelen benne. Aki még nem nagy... több»

GedyPapa   2017. 03. 13.

Meglátszódik a részen, hogy már Abrams volt a rendező, de így is kiváló látványt hozott a film. Idris Elba nagyon jól hozta a figurát, de a "megszokott" szereplők is hozták az elvártat. A közeli akciójelenetekben volt egy kis bukás, mert nem sikerült... több»

Fahéjgolyó   2016. 11. 25.

nem vagyok otthon a star trek világában, de ez meghozta a kedvem hogy jobban megismerjem, izgalmas, kalandos, érdekes történet. a szereplőket jól alakítják benne, érdemes volt megnézni.

MMcFly2015   2016. 07. 21.

Érződik, hogy sajnos nem ugyan az a rendező csinálta mint az előző két részt. Az a két film magasra tette a mércét, így ezzel a harmadik résszel mondhatni csalódtam. Bár nem tudom ez-e a helyes kifejezés, de az biztos, hogy a trilógia gyengébb darabj... több»

A film összbevétele 343 471 816 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 175 821 742 forintot termelt. A hazai mozik összesen 116 532 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film költségvetése 185 millió USD.

(czerik)

A film összbevétele 343,5 millió USD.

(czerik)

Mivel a Star Wars - Az ébredő Erő munkálatai miatt J.J. Abrams nem vállalta a film rendezését, a direktori széket Justin Lin (Halálos iramban-filmek) kapta meg. Lin olyan nevek elől happolta el ezt a pozíciót, mint Edgar Wright, Duncan Jones, Morten Tyldum, Rupert Wyatt, és Daniel Espinosa.

A film története két és fél évvel játszódik a Sötétségben - Star Trek eseményei után.

2016 volt a második alkalom a filmtörténelemben, hogy egy Star Trek (Star Trek: Mindenen túl)- és egy Star Wars (Zsivány Egyes: Egy Star Wars történet)-filmet is bemutatnak moziban. Erre korábban 2002-ben került sor (Star Trek - Nemezis és Star Wars II. rész - A klónok támadása).

Beigazolódtak félelmeim, melyek akkor ébredtek bennem, amikor először megláttam a stáblistán a Halálos iramban szériával elhíresült Justin Lin nevét. A Star Trek: Mindenen túl egy a direktor életművébe tökéletesen illeszkedő, de a Star Trek eredeti szellemiségétől igencsak távol álló, közepes akciófilm lett. 6/10 több»

A Mindenen túl sokkal inkább egy konvencionálisabb megközelítéssel operáló Star Trek film, mint voltak a korábbiak, ám emellett egy tökéletes blockbuster is tud lenni. 81/100 több»

Az Enterprise ezúttal visszatér oda, ahová való, a végtelen világűrbe, Justin Lin pedig nem teketóriázott: sallangoktól és túlbonyolítástól mentes vérbeli akció-sci-fivel kedveskedett rajongóknak és a franchise-tól eddig távol maradóknak egyaránt. 75/100 több»