G.I. Joe: Megtorlás (2013)

G.I. Joe: Retaliation

G.I. Joe: Megtorlás

Norbert93   2018. 08. 08.

Az előzetes alapján egy tökös folytatás lett felvezetve, ehelyett egy végtelenül gagyi, jellegtelen és üres időpocséklás került elém.

kabel   2015. 10. 11.

Az év legrosszabb akciófilmje. A lyukas és üres karakterek valamint a gyermeteg sztori mellett az ilyen filmben legalább egy látványos akciójelenetet várunk. Egészen a végéig...Sőt utánna is, mert ilyen jelenetet nem kaptunk. Messze el kell kerülne ezt a borzalmas semmitmondó, és fölösleges filmet.

adibandii   2015. 05. 12.

Dwayne Johnson nagy példakép számomra.A pankrátorban most sem csalódtam.Megcselekszi amit elvárnak tőle,és én ezt vártam.Sajnálom,hogy Channing Tatumnak kevés szerep jutott,de azért imádtam a filmet.

J.Fatime   2015. 02. 01.

Nekem tetszett,de csak mert jó színészek vannak a filmben,persze az első itt is jobb :)

Helgus   2015. 03. 29.

Én nem is értem mi van mostanában Hollywoodban... mindent meg akarnak változtatni és újra akarnak írni. Van ami egész jól sikerül, de ez nem a G.I. Joe... Az első rész fergeteges volt. Izgalmas, összetett és van benne meglepetés... kicsi, de az akciójelenetek kárpótolnak mindenért. A második résznek ezért úgy indultam neki, hogy nagyon jó film lesz és megmondom őszintén többször elgondolkoztam, hogy kikapcsolom. Sajnos nem tettem. Végigszenvedtem... Nem kellett volna... Aki csalódni akar nyugodtan nézze meg :)...

Bruce Willis

A film előállítási költsége 130 millió dollár volt, és közel 376 millió dollárt hozott a konyhára.

(Bogi87 )

A filmben rengeteg uncredited szereplő volt.

(Bogi87 )

A filmben a kardokon az Arashikage nindzsaklánnak a jele a Ba gua jelkép látható, ami a tüzet, a vizet és a teljességet jelképezi.