Játssz egy iPad-ért! · Keressük a nap véleményíróját! Nyerj mozijegyet minden nap! Login

Halálos iramban 8 (2017)

The Fate of the Furious

Deku   2017. 09. 24.

Szerintem ilyen filmek is kellenek a filmiparba. Ez az a fajta ami tetszik sokaknak de nem lesz egy világmegváltó darab. Amolyan tévében megnézem egyszer és addig elszórakoztat fajta.

mamiéstöti2   2017. 09. 21.

Nem lógott ki a sorból ez a rész sem, bár a csúcstechnológia megjelenésétől itt is féltem. Még Charlize Theron is jól be tudott szállni a filmbe. Érdemes megnézni.

dulkap   2017. 04. 18.

Nem biztos, hogy körmondatokban tudnék most jól fogalmazni (akárcsak a forgatókönyvírók), ezért inkább nézzük a pozitív és a negatív dolgokat:

+ szerethető és jó humor
+ Statham és a mindig jól működő statham-karakter
+ időnként látványos akciójelenetek (ha eltekintünk a fizikai paradoxonoktól)
+ Theron és Mirren beemelése a stábba

– egymondatos közhely puffogtatások
– Anonymus csoport megemlítése, akik szerintem a film láttán a térdüket csapkodják a nevetéstől
– bár vannak humoros jelentek, még mindig komolyabbnak gondolják a készítők a filmet, mint amilyen
– a szokásos logikai bukfencek garmadája
– a film fő vonala, hogy Domminic az Isten és mindenki fényesre….
– időnként kilógó CGI-lóláb
– feszültség hiánya

Összességében nem rossz film (jobb mint az előző), de egyre inkább úgy érzem, hogy ez a film inkább a csajoknak, meg a pubertáló fiúknak készül. Elszórakoztat valamennyire a film, de már nem emelkedik meg tőle a pulzusom és nem úgy mentem ki a moziból, hogy szétfejelem a kukát (via KAP).

Diesel   2018. 02. 15.

Elfogult vagyok a Halálos iram filmekkel kapcsolatban. Lényegében mondhatom hogy ezeken nőttem fel. Egyszerűen imádom. Ez a legújabb rész is hozta a színvonalat. Van benne gyönyörű szép táj, nagyon menő verdák, fullos csajok és mindez pörgős akcióba bele rakva. Ezek a filmek a családról, a barátságról az összetartásról szólnak. Sok-sok számítógépes jelenet rengeteg hihetetlen dolog van benne de ettől van ilyen varázsa. A vagány jelentek mellé mindig nagyon király zenéket tolnak. Ebben a részben Dom egy visszautasíthatatlan ajánlatot kap lényegében onnantól indulnak be az események. Írhattam volna hogy durvulnak, mert ahogy már megszoktuk a korábbi részekben is, itt is lesz minden autós üldözés, törés zúzás stb. Folyamatosan kapunk új szereplőket is akik teljesen jól felveszik a film ritmusát. És itt meg kell említenem hogy hihetetlenül hiányoltam belőle Hant (Sung Kang) illetve Briant (Paul Walker). A pletykák szerint Han még felbukkanhat az elkövetkező részekben, hát majd meglátjuk. Paul Walkert nagyon hiányoltam nélküle nem az igazi a halálos iram. Összességében nekem tetszett ez a rész is, ismét maradandót alkottak. Remélem hogy még sok-sok rész lesz a jövőben.

vivikejencikelara   2017. 05. 23.

Rengeteg jó szereplő. Izgalmas akciódús jelenetek. Talán már nem egészen az a mondanivalója ennek a résznek mint pl az első 3 résznek. Talán már túl sok benne az akció. Bár ettől függetlenűl is ajánlom megnézni.

Helen Mirren
Helen Mirren
Vin Diesel

Összegezve megkapjuk, amit vártunk, de szinte semmivel sem többet, csak nagyobbat. A sorozat rajongói elégedettek lehetnek az aktuális résszel is, a többiek meg úgysem nézik meg. A látvány még mindig csodálatos és kreatívan robbanós, a karakterek még mindig egydimenziósan szórakoztatóak, a történet talán egy hangyányival kevésbé infantilis, mint eddig. A szokásos rutinmunka.

Igazi guilty pleasure, szerintem 7/10 több»

Működő pillanataiban még mindig remek agyzsibbasztó szórakozást nyújt a sorozat legújabb része, de a nitró kezd kifogyni a szériából, a bika motor felett remeg a kasztni, és széteséssel fenyeget. 60/100 több»

A Halálos iramban 8 hiába támad high-tech fegyverekkel, szuperautókkal és világméretű összeesküvésekkel, a felszín alatt most sokkal inkább a tuningzsigulis telepi suttyók filmje, mint amikor tényleges róluk is szólt.

4,5/10 több»

Theron és Diesel első közös filmje.

(Hetedik )

Az autós részben valódi kocsikat is összetörtek.

(Hetedik )

A filmet 2016 márciusában kezdték forgatni.