Halálos iramban 7

Rendező: James Wan
Író: Chris Morgan
Forgatókönyvíró: Gary Scott Thompson
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Japán, Kanada, Kína, Egyesült Arab Emírségek
Premier (HU): 2015.04.02. | Netflix (2023.12.01.)
Forgalmazó: UIP-Duna Film
Több

2023.12.16 harnas1207 Nézhetetlen

Hozza a sorozat színvonalát.

2017.09.21 mamiéstöti2

Nagyon jól sikerült ez a rész is. Tele van belső poénokkal, ami fellendíti a filmet. A végén pedig méltó emléket nyilvánít Paul Walker-nek, akinek köszönhető volt a film sikere Diesel mellett.

2015.04.16 dulkap

Nehéz mit mondani a filmről, mert ennyi baromság, életszerűtlenség és kellemetlen egymondatos beszólás, az elmúlt 6 részben együtt nem volt, mint itt. Szinte 5 percenként jött valami bődületes baromság, mintha valami gagyi Asylum filmet néztem volna,... Több

2015.07.28 kabel

A Halálos Iramban 7 a filmkészítés egyik legalja. Az autóknak mélyebb karaktere van mint szereplők, a történetet egy ötéves írta meg, de szerintem ő is rájött, hogy ez borzasztó, így kidobta és a rendező a kukából halászta ki. Tehát egy végtelenül sz... Több

2023.08.20 Harper

A legjobb F&F film

A 2001-es indulása óta a Fast & Furious franchise nagyon sok átalakuláson ment keresztül. Elkezdték egy vagány utcai versenyes témával, amibe csak alig-alig keveredett tényleges harc, bunyó, lövöldözés (kommandós szinten). Aztán jött két eltévelyedés (a 2. és 3. részekkel), és végül megérkezett az egész a nemzetközi bűnözés, kémcuccokkal harcolás, kommandós pörgés-őrületéhez. Képbe került Dwayne Johnson, Jason Statham, Kurt Russell és a gyönyörű Nathalie Emmanuel, és csináltak 3 fergeteges epizódot: F&F 5-6-7. Ebből a triászból pedig egyértelműen a hetedik lett a legjobb, egyben a franchise királya is. A sorozat további részei lassú leszállóágat hoztak a nyolcadik fejezettől kezdve. A 9. és 10. epizód még a törzsrajongóknál nem kapott 58%-nál többet az IMDb-n (a 9. rész még annyit sem ért el). A csúcsrész viszont emlékezetes, többször nézős, főleg mert ez az utolsó, amiben szerepel Paul Walker (a forgatás után halt meg, alig 40 évesen). A F&F 7 egy nagyon izgalmas, iszonyú látványos, jó sztorival ellátott akció-orgia, remek jelenetekkel és csodálatos helyszínekkel. Értékelésem: 85-90%. Az akciófilmek Lamborghinije (hogy autós hasonlattal éljek).

A film összbevétele 1 515 047 671 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 539 189 866 forintot termelt.

Rock és Statham első közös filmje.Szerző: HE7EDIK

Denzel Washingtonnak is felajánlották Russel szerepét.Szerző: HE7EDIK

2015-ben a legnagyobb bevételű film volt.Szerző: HE7EDIK

A film végén látható Toyota valóban Walkeré volt.Szerző: HE7EDIK

Értékelés: 7.5/10
(2015. 04. 03.)
Instant, de van benne kakaó
Az azért jelent valamit, ha egy mozisorozat sokadik epizódja nem rejti alcímbe a sorszámát. Ott kérem, magabiztosság van. De miért ne lenne, amikor bődületes a siker? Több

Értékelés: 0.8/10
(2015. 04. 03.)
Dom Coelhót olvas
Őrületes tempót diktál a Halálos iramban 7 – és méltón búcsúzik a tragikus körülmények közt elhunyt Paul Walkertől. Több

Értékelés: 8.5/10
(2015. 06. 08.)
A Furious Seven kissé bugyuta de kemény, ízig-vérig popcorn mozi, ahol, a „bevált dolgon ne változtass” elv adta magát és nem is kellett csalódni. Több

(2015. 05. 05.)
Száguldás, Vin, akció, család, cool jelenetek. Ennyi kell nekünk, nem több. Több