freeman   2019. 11. 18.

király film

mamiéstöti2   2017. 09. 21.

Nagyon jól sikerült ez a rész is. Tele van belső poénokkal, ami fellendíti a filmet. A végén pedig méltó emléket nyilvánít Paul Walker-nek, akinek köszönhető volt a film sikere Diesel mellett.

dulkap   2015. 04. 16.

Nehéz mit mondani a filmről, mert ennyi baromság, életszerűtlenség és kellemetlen egymondatos beszólás, az elmúlt 6 részben együtt nem volt, mint itt. Szinte 5 percenként jött valami bődületes baromság, mintha valami gagyi Asylum filmet néztem volna,... több»

HETEDIK   2018. 08. 02.

A legjobb rész mind közül. Az egész film gyakorlatilag egy hatalmas akció-orgia, dögös zenékkel és piszok jó rendezéssel, a végén pedig még Walker-nek is emléket állítanak, aki még a premiert sem élte meg. Wan pedig ismét bizonyította, az egyik legtehetségesebb direktor Hollywoodban.

babsy88   2016. 08. 08.

Az új részek közül ez a kedvencem, végig izgalmas, azért van benne egy két hihetetlen dolog, nagyon sajnálom Paul Walkert, hogy már nem szerepelhet a folytatásokban....

hsanya182   2015. 06. 05.

A látvány és az akció 10/10 viszont a története csak kényszerötlet, nincs benne semmi életszerű, úgy írnám le hogy az akciórészek kipattantak valaki fejéből és a megvalósítása az hatalmasra sikerült, de aztán nem tudták mivel összekötni így mellé tol... több»

Edii   2015. 04. 17.

Nagyon tetszett a film. Látványos mutatványok, olykor-olykor humorral fűszerezve. Véleményem szerint jól összerakott rész, a vége pedig kifejezetten tetszett. AJÁNLOM mindenkinek!

Lucas Black
Ronda Rousey
Kurt Russell
Nathalie Emmanuel
Nathalie Emmanuel
Jordana Brewster
Kurt Russell

A film összbevétele 1 515 047 671 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 539 189 866 forintot termelt.

Rock és Statham első közös filmje.

(HETEDIK )

Denzel Washingtonnak is felajánlották Russel szerepét.

(HETEDIK )

2015-ben a legnagyobb bevételű film volt.

(HETEDIK )

A film végén látható Toyota valóban Walkeré volt.

(HETEDIK )

A filmben több mint 200 autót törtek össze.

(HETEDIK )

A széria legtöbb bevételt termelő része.

(HETEDIK )

Paul Walker utolsó filmje.

(HETEDIK )

A film végén látható toyota supra Paul Walker-é volt a valóságban.

2015-ben a 2. legtöbb bevételt termelő film volt.

A Halálos iramban 7 virtuális díjat nyerhetne, ez lett ugyanis a legtöbb hibát a filmben hagyó mozi 2015-ben. A Movie Mistakes weboldal, amely nyomon követi ezeket, 41 hibát vélt felfedezni Például amikor látjuk, hogy Shaw a padlón a 7. emeleten fekszik, ám amikor elhagyja az épületet, látható, hogy az csak 4 emelet magas.

(AngelCass)

Az azért jelent valamit, ha egy mozisorozat sokadik epizódja nem rejti alcímbe a sorszámát. Ott kérem, magabiztosság van. De miért ne lenne, amikor bődületes a siker? több»

Őrületes tempót diktál a Halálos iramban 7 – és méltón búcsúzik a tragikus körülmények közt elhunyt Paul Walkertől. több»

Száguldás, Vin, akció, család, cool jelenetek. Ennyi kell nekünk, nem több. több»