Játssz egy Xiaomi Redmi Note 4-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Halálos iramban 7

(Furious Seven)

mamiéstöti2  2017. 09. 21.

Nagyon jól sikerült ez a rész is. Tele van belső poénokkal, ami fellendíti a filmet. A végén pedig méltó emléket nyilvánít Paul Walker-nek, akinek köszönhető volt a film sikere Diesel mellett.

dulkap  2015. 04. 16.

Nehéz mit mondani a filmről, mert ennyi baromság, életszerűtlenség és kellemetlen egymondatos beszólás, az elmúlt 6 részben együtt nem volt, mint itt. Szinte 5 percenként jött valami bődületes baromság, mintha valami gagyi Asylum filmet néztem volna, csak éppen a költségvetés a sokszorosa. Sorolni nem is kezdeném, mert spoileres lehet és az egész oldalt beterítené. Viszont vannak benne látványos és néhol izgalmas akciójelenetek (már amelyik nem volt ellőve az előzetesben...), szép nők és Gibson karaktere és dumái. Én bírom a sorozat filmjeit és a Tokyo Drift-nek köszönhetően, nem is ez a leggyengébb rész, de több mint 2 órában ez a film teljesen komolyan vehetetlen és szerintem ennyire blődnek biztos nem szánták a filmet.
Viszont a film legvége és Paul Walker búcsúja nagyon szépre sikeredett. Amiatt le a kalappal a készítők előtt, kár hogy el kellett készíteni...

hsanya182  2015. 06. 05.

A látvány és az akció 10/10 viszont a története csak kényszerötlet, nincs benne semmi életszerű, úgy írnám le hogy az akciórészek kipattantak valaki fejéből és a megvalósítása az hatalmasra sikerült, de aztán nem tudták mivel összekötni így mellé toltak pár krumplidarabot köretnek... Persze az akciójelentek is messzi távolságban vannak a realitástól, de az látványos és élvezhető. Tipikus film, beülj a moziba és 2 littyó pattogatott kukoricát elcsámcsogj rajta.

Edii  2015. 04. 17.

Nagyon tetszett a film. Látványos mutatványok, olykor-olykor humorral fűszerezve. Véleményem szerint jól összerakott rész, a vége pedig kifejezetten tetszett. AJÁNLOM mindenkinek!

VFTS  2016. 08. 02.

A sorozatnak új lendületet adott Jason Statham megjelenése, de amit a filmben néha művel az már elég gáz és nagyon nem illik a sorozatba. Bár a filmben nem hal meg, de Paul Walker halála miatt ennek a filmnek van a legmegindítóbb befejezése.

Lucas Black
Ronda Rousey
Kurt Russell
Nathalie Emmanuel
Nathalie Emmanuel
Jordana Brewster
Kurt Russell
Kultúrpart: Instant, de van benne kakaó
Az azért jelent valamit, ha egy mozisorozat sokadik epizódja nem rejti alcímbe a sorszámát. Ott kérem, magabiztosság van. De miért ne lenne, amikor bődületes a siker?
Filmtekercs: Dom Coelhót olvas
Őrületes tempót diktál a Halálos iramban 7 – és méltón búcsúzik a tragikus körülmények közt elhunyt Paul Walkertől.
Smoking Barrels: Halálos iramban 7
Száguldás, Vin, akció, család, cool jelenetek. Ennyi kell nekünk, nem több.

A film végén látható toyota supra Paul Walker-é volt a valóságban.

2015-ben a 2. legtöbb bevételt termelő film volt.

A Halálos iramban 7 virtuális díjat nyerhetne, ez lett ugyanis a legtöbb hibát a filmben hagyó mozi 2015-ben. A Movie Mistakes weboldal, amely nyomon követi ezeket, 41 hibát vélt felfedezni Például amikor látjuk, hogy Shaw a padlón a 7. emeleten fekszik, ám amikor elhagyja az épületet, látható, hogy az csak 4 emelet magas.

(AngelCass)