Halálos iramban (2001)

The Fast and the Furious

freeman   2021. 05. 17.

Király film.

Deku   2017. 07. 18.

Ez és a Tokyo Drift a két nagy kedvencem a sorozatból habár elmondható, hogy kivétel nélkül szerettem mindent. Viszont ezeknél még meg volt a versenyzés mámora és az autó tuning. Nálam ez volt a nyerő.

mamiéstöti2   2017. 09. 21.

Sokáig nem foglalkoztam a filmmel, talán már kész volt a 4. rész is, amikor megnéztem mindet, de az első kvartett közül ez visz mindent. Csillagos ötös.

Sabnock Sanatory   2019. 09. 04.

Na ezzel a filmmel ki lehet kergetni a világból!És hallom,és látom,hogy készül,vagy kész van az ezredik része??? :) Rettenetesen gyenge,unalmas! Semmi,de duplán!

Yosihiro   2016. 05. 22.

Igen !!!! Vin D és paul W felejthetetlen alakítása ami mái napig is egy áttörés volt az autósfilmek területén Paul a főhős de Vin D sem marad alul. Ezzel a fuilmmel beírták magukat a filmtörténelembe. Számomra egy igazi klasszikus film :) csak ajánlani tudom :)

Ms. Akárki   2019. 06. 16.

Egész jó film. Még nekem is tetszett, pedig a hasonló autós versenyzős filmek nem szoktak tetszeni. De ez inkább akció romkom a szememben és annak tökéletes. Csodaszépek a kocsik és a versenyeket is nagyon jó bemutatják. A zenék pedig nagyon jók.

Norbert93   2018. 07. 18.

Hát igen. Itt még az utcai versenyzésről és a ma már gagyinak ható tuningolásról szólt. Teljesen más volt minden, mint a folytatásokban, ez a film még néhány vagány srácról szólt, akik imádnak gyors kocsikat vezetni. Gyermekkorom egyik meghatározó és azóta is istenített filmje.

A forgatási munkák többek között Dél-Kaliforniában zajlottak, Los Angelesben.

(Bob)

Az 1991-es Point Break című film remake-janek tekintik a filmet, mert cselekményük nagyban hasonlít.

Paul Walker az első résztől kezdve magának választotta az autókat, mert már a kezdet előtt is nagy autórajongó volt.

Michelle Rodriguez is a film előtt szerzett jogsit és a film hatására állandóan gyorshajtás miatt meszelik le, legalábbis ő a filmre fogja.

Jordana Brewster a szerepe kedvéért szerzett jogosítványt.