Halálos iramban

Halálos iramban

The Fast and the Furious
tamas84

Dominic életének nagy részét az autók és a gyorsulási versenyek teszik ki. A fiatal rendőr, Brian megpróbál beférközni Dominic köreibe, mert azt sejti, hogy az országúti fosztogató banda nyomára bukkanhat. A kezdeti riválisokból barátok lesznek, és együtt veszik fel a harcot a tolvajok… Több

Rendező: Rob Cohen
Zene: BT
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország
Premier (HU): 2001.11.01. | Netflix (2023.12.01.)
Több

2023.11.14 Gamehun638

Gyengébb eresztés még az első részhez képest is.

2016.05.22 Yosihiro

Igen !!!! Vin D és paul W felejthetetlen alakítása ami mái napig is egy áttörés volt az autósfilmek területén Paul a főhős de Vin D sem marad alul. Ezzel a fuilmmel beírták magukat a filmtörténelembe. Számomra egy igazi klasszikus film :) csak ajánlani tudom :)

2017.07.18 Deku

Ez és a Tokyo Drift a két nagy kedvencem a sorozatból habár elmondható, hogy kivétel nélkül szerettem mindent. Viszont ezeknél még meg volt a versenyzés mámora és az autó tuning. Nálam ez volt a nyerő.

2017.09.21 mamiéstöti2

Sokáig nem foglalkoztam a filmmel, talán már kész volt a 4. rész is, amikor megnéztem mindet, de az első kvartett közül ez visz mindent. Csillagos ötös.

Na ezzel a filmmel ki lehet kergetni a világból!És hallom,és látom,hogy készül,vagy kész van az ezredik része??? :) Rettenetesen gyenge,unalmas! Semmi,de duplán!

Brian szerepére szóba került Eminem és Mark Wahlberg neve is.Szerző: stevepisti

A forgatási munkák többek között Dél-Kaliforniában zajlottak, Los Angelesben. Szerző: Bob

Az 1991-es Point Break című film remake-janek tekintik a filmet, mert cselekményük nagyban hasonlít.Szerző: mamiéstöti2

Paul Walker az első résztől kezdve magának választotta az autókat, mert már a kezdet előtt is nagy autórajongó volt. Szerző: mamiéstöti2