Halálos iramban (2001)

The Fast and the Furious

mamiéstöti2   2017. 09. 21.

Sokáig nem foglalkoztam a filmmel, talán már kész volt a 4. rész is, amikor megnéztem mindet, de az első kvartett közül ez visz mindent. Csillagos ötös.

Deku   2017. 07. 18.

Ez és a Tokyo Drift a két nagy kedvencem a sorozatból habár elmondható, hogy kivétel nélkül szerettem mindent. Viszont ezeknél még meg volt a versenyzés mámora és az autó tuning. Nálam ez volt a nyerő.

dittee   2015. 12. 27.

Kiválò film, egyszerűen minden meg van benne, ami egy jó filmhez kell: akció, izgalom, humor, kocsik, sebesség és két kivàlò színész Vin Diesel és Paul Walker, bár a többiekre sem lehet panasz.

harnas1207   2018. 11. 26.

A NFS játék miatt néztem meg, nem vagyok látvány és autó függő. A sztori is elég gyenge, de még így is a sorozat egyik legerősebb része.

VFTS   2016. 08. 02.

Itt még az autók voltak a főszerepben és hogy a néző megismerhesse ezt a világot. Ha valaki megemlíti Vin Dieselt vagy Paul Walkert tuti ez a film ugrik be mindenkinek és nem véletlen, hiszen remek lett.

A forgatási munkák többek között Dél-Kaliforniában zajlottak, Los Angelesben.

(Bob )

Az 1991-es Point Break című film remake-janek tekintik a filmet, mert cselekményük nagyban hasonlít.

(mamiéstöti2 )

Paul Walker az első résztől kezdve magának választotta az autókat, mert már a kezdet előtt is nagy autórajongó volt.

(mamiéstöti2 )