Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

A szállító (2002)

The Transporter

Jason Statham
Shu Qi

PadmeAmidala   2021. 04. 26.

Átlagos, amolyan “szürke” akciófilm

Statham jól játszik benne, de valahogy ez a franciás szürke hangulata nem jön be.

Yosihiro   2017. 12. 13.

Igazi Jason S film ami a klasszikusok közé emelte őt. Kiváló akció jelenetek és remek a sztori is csak ajánlani tudom mindenkinek.

Deku   2017. 07. 18.

Számomra nem nem okozott nagy élményt a film. Egyszerű akciófilm amiben nincs hiba ugyan de nem is egy mestermű. Egyszer nézhető és Statham is kiváló volt.

Sabnock Sanatory   2019. 08. 29.

Statham egy túlértékelt,erősen "B" kategóriás színész,aki nem mutat hosszú évek óta semmi újat.Hozza a kötelezőt,és ennyi.Gyenge,unalmas.

babsy88   2016. 08. 06.

Egy apró új színfolt, aztán a megszokott középkategóriás akció. Egyszer bőven elég volt.

Norbert93   2018. 07. 19.

Az első, az eredeti és egyben az egyetlen nézhető darabja a szériának.

harnas1207   2018. 12. 06.

A maga idejében ez egy jó kis akciófilm volt. Azóta sok idő telt el, megkopott és utólag visszatekintve nincs is benne semmi különleges.

A film vilàgpremierje az Amerikai Egyesült Államokban volt 2002. október 2-án, míg Magyarorszàgon november 28-án mutattàk be.

Összesen 87 napig tartott a forgatàs.

A szàllító c. film alapja egy mindössze 8 részes rövidfilm sorozat, melynek címe: The Hire. Ennek a sorozatnak a célja a BMW jàrművek promotàlàsa volt.

2012-ben sorozat is készült belőle. Az egyetlen szereplő, aki a filmben is szerepelt François Berléand (Tarconi felügyelő).

A filmből szàrmazó bevétel kb. 43 928 932 dollárra rúgott.