Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

drg0602   2020. 02. 25.

Sok akció, jó színészi teljesítmények, Nicolas Cage és John Malkovich, látványos jó film.

mamiéstöti2   2016. 08. 05.

Zseniális rendezés izgalmas és egyben szívszorító történet. Nicolas Cage egyik legjobb filmje, mindenkinek ajánlani tudom.

Deku   2017. 08. 30.

Néha az ilyen filmek is bejönnek. Nem dobott fel úgy igazán de mást sem tett. Elszórakoztat minimális sikerrel de semmi egyéb. Nem marad meg az emlékeimben de nem baj az ennél.

HETEDIK   2019. 07. 25.

Mai napig látványos akciófilm, egy mindig zseniális Malkovich-al és egy igazi macsó külsejű Cage-el, aki itt még karrierje virágjában volt. Persze a szereposztás parádés, ezért is annyira jó a film, sőt még éles társadalom kritika is van benne. Nevezetesen, mikor Cusack odamondja a rendőrtisztnek: - Egy társadalom civilizáltságát a rabokon lehet lemérni...

Thibo84   2016. 09. 02.

Egy igen üdítő akció-vígjáték. Számomra Cage filmjei közül, ez number 1. Ütősek a poénok, ahogy kóstolgatják egymást a szereplők, és a történet sem utolsó. Sokszor láttam, de még most is a tv elé szögez.

Nicolas Cage külsőleg és belsőleg is csúcsformában volt a forgatás idején, és John Malkovich személyében méltó ellenfelet kapott, aki természetesen simán lejátszott mindenkit a filmvászonról. Kötelező darab! több»

57 szereplő hal meg a filmben.

(Norbi)

A film 75 millió dolláros költségvetéssel készült.

(LionelMessi10)

John Cusack annyira utálta A fegyencjáratot, hogy egy interjúban sem volt hajlandó a filmről beszélni.