Con Air - A fegyencjárat

Con Air - A fegyencjárat

Con Air
Sziszi

Cameron Poe, az amnesztiával szabadult rohamosztagos épp hazafele tart a Fegyencjáraton, melyen az ország legelvetemültebb bűnözőivel utazik együtt. A rabok kiszabadulnak, és átveszik a gép felett az irányítást, Poe-nak pedig nem sok ideje marad, hogy visszaszerezze a gépet, mielőtt a rendőrök… Több

Rendező: Simon West
Író: Scott Rosenberg
Premier (HU): 1997.07.31. | Disney+ (2022.06.14.)

2024.02.20 Schumy1

Szerethető lenne, de nem az. A végén lévő túlzott giccs már sok, itt sok.

2016.08.05 mamiéstöti2

Zseniális rendezés izgalmas és egyben szívszorító történet. Nicolas Cage egyik legjobb filmje, mindenkinek ajánlani tudom.

Kellemes,nézhető film,de nem esem túlzásba,nem a szívem csücske. Nicolas Cage ,de főleg John Malkovich alakítása hiteles.Nincs panasz,akció van dögivel,de a vége már kicsit nyugdíjastempó.

2016.09.02 Thibo84

Egy igen üdítő akció-vígjáték. Számomra Cage filmjei közül, ez number 1. Ütősek a poénok, ahogy kóstolgatják egymást a szereplők, és a történet sem utolsó. Sokszor láttam, de még most is a tv elé szögez.

2017.08.30 Deku

Néha az ilyen filmek is bejönnek. Nem dobott fel úgy igazán de mást sem tett. Elszórakoztat minimális sikerrel de semmi egyéb. Nem marad meg az emlékeimben de nem baj az ennél.

57 szereplő hal meg a filmben.Szerző: Norbi

A film 75 millió dolláros költségvetéssel készült.Szerző: LionelMessi10

John Cusack annyira utálta A fegyencjáratot, hogy egy interjúban sem volt hajlandó a filmről beszélni.Szerző: hp

A filmet egy elítélt bűnözőket szállító repülőről szóló újságcikk inspirálta.Szerző: hp

(2015. 10. 06.)
Con Air.
Nicolas Cage külsőleg és belsőleg is csúcsformában volt a forgatás idején, és John Malkovich személyében méltó ellenfelet kapott, aki természetesen simán lejátszott mindenkit a filmvászonról. Kötelező darab! Több