JOHN WICK: 2. FELVONÁS

(John Wick: Chapter Two)

Berto49  2017. 06. 08. 20:19

Mese az akciófilmek kedvelőinek. Állítom, hogy Wick (Keanu Reeves) egy egész roskadásig teli lőszerraktárt ellőtt a film alatt. Érzésem szerint kevesebb több lett volna, mert így a nevetségesség határát sokszor túllépte, a realitáshoz meg köszönő viszonyban sem volt a történet. Olvastam egy frappáns véleményt (lehet, hogy a szabályzat tiltja más filmes oldalról a másolást, de az idézet annyira mulatságos, hogy kockáztatom a kihágást). „A film eredetileg korábban lett volna bemutatva, de Keanu sorozatban lőtte le az operatőröket is a kamera mögött, meg mindenféle statisztát, hangosítót, világosítót, vízhordó fiút, ezért számos jelenetet újra fel kellett venni - ahogy elnézem.” (KT: tomside)

Toncsi  2017. 02. 23. 16:20

AZT! A! MINDENIT! Emberek, ha az első rész bejött, garantáltan odáig lesztek a folytatástól. A JW 2 azon ritka filmek közé tartozik, ami képes túlnőni az elődjén. A tökéletes akciófilm!

mamiéstöti2  2017. 09. 21. 18:54

Az első rész sem volt egy fenékig tejfel, de a második rész még gyengébbre sikeredett. Nem volt benne semmi érzelem, úgy ahogy Keanu Reeves-ben sem.

Orosz István  2017. 07. 18. 13:20

Az első rész sem volt rossz, de szerintem ez simán felül múlta, tele jobbnál jobb akció jelenettel egy szónak is száz a vége, a végén van utalás arra, hogy lesz egy harmadik rész és én már epekedve várom, hogy John Wick újra mészároljon.

Deku  2017. 07. 23. 17:15

Szerencsém volt moziban látni ezt a filmet, az elsőhöz hasonlóan ritka remek film. Nincs túl bonyolítva, egyszerű akciófilm. Viszont nagyon tetszetős és pörgős.

Franco Nero
Bridget Moynahan
Lance Reddick
Claudia Gerini
John Leguizamo
Movieaddicts: JOHN WICK: 2. FELVONÁS
Hosszabb, nagyobb lélegzetű, több és változatosabb akcióval, normális befejezéssel, de felvezetve egy esetleges folytatást. Egyszerűen, sallangmenetesen, durván és véresen, ahogy egy R kategóriás filmnek kell. Még több ilyet kérünk!

Így kell jó második rész készíteni. 8/10
Revizor: JOHN WICK: 2. FELVONÁS
Az akcióműfaj hívei örülhetnek, a John Wick: 2. felvonás nem hogy nem kínos, kifejezetten szórakoztató darab. HUNGLER TÍMEA KRITIKÁJA.
VOX.hu - John Wick: 2. felvonás
Sajnos nem is sikerült elkerülni egy-két üresjáratot, de amikor John Wick végre beindul, az bőven kárpótol mindenért. Keanu Reeves pedig örülhet, hogy a Mátrix után sikerült találnia egy újabb sikerfranchise-t, amelynek főszerepében nem kell sokat beszélnie, elég, ha lekapja mind a tíz körméről a gazokat, mi pedig imádjuk ezért. 75/100

A Ruby Rose által alakított karakter, Ares neve egyszer sem hangzik el a filmben.

Keanu Reeves és Common Az utca királyaiban (2008) dolgozott együtt első alkalommal.

A 2003-as Mátrix Forradalmak után ez az első film, melyben Laurence Fishburne és Keanu Reeves együtt dolgozott.