Robert Langdon   2020. 04. 29.

Eggyel még jobb

Tovább folytatódik a mészárlás. Nagyon jól fűzték tovább a szálakat, újabb szereplők lépnek a képbe, és még látványosabb a gyilkolás. Ez a szerep Reeves-re lett írva. Ugyanúgy, ahogy anno Bruce Willisnek, Schwarzenegger - neki, Stallone-nek, vagy akár mostanában Vin Dieselnek megvan a filmje, Reeves-nek is megvan. És az nem a Mátrix. Ez a film végig pörög, sok fordulat nincs benne, de nem is kell. Mindig azt várom, mikor süti el a pisztolyt. Spoiler: Bár a helyében már az elején kinyírtam volna, az olasz köcsögöt, de akkor nem marad poén a következő részekre. Ja, Ha már Mátrix, Laurence Fishburne-nek is sokkal jobban áll a Király szerepe, mint Morpheus-é.

Shelby07   2018. 01. 19.

Imádtam, egyszerűen fantasztikus ez a film. Az első rész után izgatottan vártam, hogy mikor láthatom a második részt és őszintén, nagyon megérte várni, és megérte moziban megnézni. Nagyon tetszett. Tele akcióval, izgalommal és Keanu Reese fantasztikus alakításával. Mindenkinek nagyon ajánlom!

Deku   2017. 07. 23.

Szerencsém volt moziban látni ezt a filmet, az elsőhöz hasonlóan ritka remek film. Nincs túl bonyolítva, egyszerű akciófilm. Viszont nagyon tetszetős és pörgős.

Berto49   2017. 06. 08.

Mese az akciófilmek kedvelőinek. Állítom, hogy Wick (Keanu Reeves) egy egész roskadásig teli lőszerraktárt ellőtt a film alatt. Érzésem szerint kevesebb több lett volna, mert így a nevetségesség határát sokszor túllépte, a realitáshoz meg köszönő vis... több»

mamiéstöti2   2017. 09. 21.

Az első rész sem volt egy fenékig tejfel, de a második rész még gyengébbre sikeredett. Nem volt benne semmi érzelem, úgy ahogy Keanu Reeves-ben sem.

HercegPeter   2018. 06. 20.

Az utóbbi években egyértelműen gyengül az akciófilmek színvonala. Ez alól csak nagyon kevés kivétel van. Szerencsére a John Wick ezek közé tartozik. Bár számomra úgy tűnt, hogy ez a rész nincs olyan jó mint az első, így is kiemelkedik a mezőnyből. Bá... több»

Orosz István   2017. 07. 18.

Az első rész sem volt rossz, de szerintem ez simán felül múlta, tele jobbnál jobb akció jelenettel egy szónak is száz a vége, a végén van utalás arra, hogy lesz egy harmadik rész és én már epekedve várom, hogy John Wick újra mészároljon.

Franco Nero
Bridget Moynahan
Lance Reddick
Claudia Gerini
John Leguizamo
Ruby Rose

A film összbevétele 171 539 887 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 174 872 945 forintot termelt. A hazai mozik összesen 119 828 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Reeves és Fishburne 2003 óta dolgozott együtt újra.

(HETEDIK )

Reeves és Common második közös filmje.

(HETEDIK )

A filmvégi tükrös részt Bruce Lee Sárkány közbelép című filmje ihlette.

(HETEDIK )

A film egy részét Rómában forgatták.

(HETEDIK )

Reevest több különböző fegyvertípusra is megtanították használni.

(HETEDIK )

A Ruby Rose által alakított karakter, Ares neve egyszer sem hangzik el a filmben.

Keanu Reeves és Common Az utca királyaiban (2008) dolgozott együtt első alkalommal.

A 2003-as Mátrix Forradalmak után ez az első film, melyben Laurence Fishburne és Keanu Reeves együtt dolgozott.

A trilógia után az alkotók egy képregénnyel, és egy John Wick előzmény TV-sorozattal építenék tovább a franchise-t.

A film alkotói már a premier előtt bejelentették, hogy elkészítik a harmadik részt is.

Hosszabb, nagyobb lélegzetű, több és változatosabb akcióval, normális befejezéssel, de felvezetve egy esetleges folytatást. Egyszerűen, sallangmenetesen, durván és véresen, ahogy egy R kategóriás filmnek kell. Még több ilyet kérünk!

Így kell jó második rész készíteni. 8/10 több»

Az akcióműfaj hívei örülhetnek, a John Wick: 2. felvonás nem hogy nem kínos, kifejezetten szórakoztató darab. HUNGLER TÍMEA KRITIKÁJA. több»

Sajnos nem is sikerült elkerülni egy-két üresjáratot, de amikor John Wick végre beindul, az bőven kárpótol mindenért. Keanu Reeves pedig örülhet, hogy a Mátrix után sikerült találnia egy újabb sikerfranchise-t, amelynek főszerepében nem kell sokat beszélnie, elég, ha lekapja mind a tíz körméről a gazokat, mi pedig imádjuk ezért. 75/100 több»