Shelby07   2018. 01. 19.

Imádtam, egyszerűen fantasztikus ez a film. Az első rész után izgatottan vártam, hogy mikor láthatom a második részt és őszintén, nagyon megérte várni, és megérte moziban megnézni. Nagyon tetszett. Tele akcióval, izgalommal és Keanu Reese fantasztikus alakításával. Mindenkinek nagyon ajánlom!

Berto49   2017. 06. 08.

Mese az akciófilmek kedvelőinek. Állítom, hogy Wick (Keanu Reeves) egy egész roskadásig teli lőszerraktárt ellőtt a film alatt. Érzésem szerint kevesebb több lett volna, mert így a nevetségesség határát sokszor túllépte, a realitáshoz meg köszönő viszonyban sem volt a történet. Olvastam egy frappáns véleményt (lehet, hogy a szabályzat tiltja más filmes oldalról a másolást, de az idézet annyira mulatságos, hogy kockáztatom a kihágást). „A film eredetileg korábban lett volna bemutatva, de Keanu sorozatban lőtte le az operatőröket is a kamera mögött, meg mindenféle statisztát, hangosítót, világosítót, vízhordó fiút, ezért számos jelenetet újra fel kellett venni - ahogy elnézem.” (KT: tomside)

Deku   2017. 07. 23.

Szerencsém volt moziban látni ezt a filmet, az elsőhöz hasonlóan ritka remek film. Nincs túl bonyolítva, egyszerű akciófilm. Viszont nagyon tetszetős és pörgős.

mamiéstöti2   2017. 09. 21.

Az első rész sem volt egy fenékig tejfel, de a második rész még gyengébbre sikeredett. Nem volt benne semmi érzelem, úgy ahogy Keanu Reeves-ben sem.

HercegPeter   2018. 06. 20.

Az utóbbi években egyértelműen gyengül az akciófilmek színvonala. Ez alól csak nagyon kevés kivétel van. Szerencsére a John Wick ezek közé tartozik. Bár számomra úgy tűnt, hogy ez a rész nincs olyan jó mint az első, így is kiemelkedik a mezőnyből. Bár őszintén szólva féltem, hiszen a folytatás nem volt létfontosságú. Legalábbis ebben a formában nem. Hiszen a film első pár perce mondhatni az első részhez tartozik és utána mintha egy új film kezdődne. Persze ez azért lett így csinálva, hogy egyáltalán lehessen folytatni, hiszen ma már egy kasszasikerből sem elégednek meg egy résszel. Itt most ez szerencsés, de sokszor megütöttük már a bokánkat emiatt. Persze ennek a filmnek is vannak gyenge pontjai. Néhány jelenet nekem túlzás volt, a menőségben átestek a ló túl oldalára. A másik pedig, hogy ha megnézzük, akkor körülbelül végig ugyanazok a jelenetek játszódnak le és ugyanazok a mozdulatokat láthatjuk, csak más-más helyszíneken. Kicsit mintha kifogytak volna a kreativitásból. De legalább pörgős és akciódús, még ha kiszámítható is. Keanu Reeves-t nem lehet nem szeretni. Aki szereti az akciót, a lövöldözést és a verekedést annak kötelező darab. Viszont a harmadik rész még okozhat csalódást.

Franco Nero
Bridget Moynahan
Lance Reddick
Claudia Gerini
John Leguizamo
Ruby Rose

Hosszabb, nagyobb lélegzetű, több és változatosabb akcióval, normális befejezéssel, de felvezetve egy esetleges folytatást. Egyszerűen, sallangmenetesen, durván és véresen, ahogy egy R kategóriás filmnek kell. Még több ilyet kérünk!

Így kell jó második rész készíteni. 8/10 több»

Az akcióműfaj hívei örülhetnek, a John Wick: 2. felvonás nem hogy nem kínos, kifejezetten szórakoztató darab. HUNGLER TÍMEA KRITIKÁJA. több»

Sajnos nem is sikerült elkerülni egy-két üresjáratot, de amikor John Wick végre beindul, az bőven kárpótol mindenért. Keanu Reeves pedig örülhet, hogy a Mátrix után sikerült találnia egy újabb sikerfranchise-t, amelynek főszerepében nem kell sokat beszélnie, elég, ha lekapja mind a tíz körméről a gazokat, mi pedig imádjuk ezért. 75/100 több»

A film összbevétele 171 539 887 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 174 872 945 forintot termelt. A hazai mozik összesen 119 828 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Reeves és Fishburne 2003 óta dolgozott együtt újra.

(HETEDIK )

Reeves és Common második közös filmje.

(HETEDIK )

A filmvégi tükrös részt Bruce Lee Sárkány közbelép című filmje ihlette.