Shelby07   2018. 01. 19.

Imádtam, egyszerűen fantasztikus ez a film. Az első rész után izgatottan vártam, hogy mikor láthatom a második részt és őszintén, nagyon megérte várni, és megérte moziban megnézni. Nagyon tetszett. Tele akcióval, izgalommal és Keanu Reese fantasztikus alakításával. Mindenkinek nagyon ajánlom!

Berto49   2017. 06. 08.

Mese az akciófilmek kedvelőinek. Állítom, hogy Wick (Keanu Reeves) egy egész roskadásig teli lőszerraktárt ellőtt a film alatt. Érzésem szerint kevesebb több lett volna, mert így a nevetségesség határát sokszor túllépte, a realitáshoz meg köszönő viszonyban sem volt a történet. Olvastam egy frappáns véleményt (lehet, hogy a szabályzat tiltja más filmes oldalról a másolást, de az idézet annyira mulatságos, hogy kockáztatom a kihágást). „A film eredetileg korábban lett volna bemutatva, de Keanu sorozatban lőtte le az operatőröket is a kamera mögött, meg mindenféle statisztát, hangosítót, világosítót, vízhordó fiút, ezért számos jelenetet újra fel kellett venni - ahogy elnézem.” (KT: tomside)

Deku   2017. 07. 23.

Szerencsém volt moziban látni ezt a filmet, az elsőhöz hasonlóan ritka remek film. Nincs túl bonyolítva, egyszerű akciófilm. Viszont nagyon tetszetős és pörgős.

mamiéstöti2   2017. 09. 21.

Az első rész sem volt egy fenékig tejfel, de a második rész még gyengébbre sikeredett. Nem volt benne semmi érzelem, úgy ahogy Keanu Reeves-ben sem.

Diesel   2018. 03. 17.

Vártam már a folytatást. Igazából az első rész története, és a hangulata fogott meg. Ez a második rész kicsit nehezebben indult be, de ennek ellenére akcióban gazdag percek vártak ránk nézőkre. Lényegében egy igazi brutális akciófilmet láthatunk a fékezhetetlen már már legyőzhetetlen és könyörtelen Wick játékában. Keanu Reeves iszonyatosan jól alakítja a képzett és fegyelmezett bérgyilkost. Ami pozitívum volt hogy valóban az előző rész folytatása volt, és több jelenetben is visszatértek az első rész egyes momentumaihoz. A főszereplő harci jelenetei rendkívül látványosak voltak. A lövöldözésen kívül mindenképp kiemelném még a főszereplő küzdősportos alakítását is. Látszott hogy valóban foglalkoztak vele és nem csak egy átlagos adok kapok volt hanem egy részletes, technikás, szabályos közelharc. Látványra szerintem nagyon jó volt plusz a hangulatot fokozták még a határozott zenei aláfestések is. Számomra ami negatívum volt az a nagyfokú elrugaszkodás a valóságtól. Ez alatt azt értem hogy voltak olyan jelenetek hogy kb. 50 embert elrendezett ami egy picit szerintem már erősen túlzó volt. Ennek ellenére végig izgalmas volt. Kíváncsian várom a harmadik részt :)

Franco Nero
Bridget Moynahan
Lance Reddick
Claudia Gerini
John Leguizamo
Ruby Rose

Hosszabb, nagyobb lélegzetű, több és változatosabb akcióval, normális befejezéssel, de felvezetve egy esetleges folytatást. Egyszerűen, sallangmenetesen, durván és véresen, ahogy egy R kategóriás filmnek kell. Még több ilyet kérünk!

Így kell jó második rész készíteni. 8/10 több»

Az akcióműfaj hívei örülhetnek, a John Wick: 2. felvonás nem hogy nem kínos, kifejezetten szórakoztató darab. HUNGLER TÍMEA KRITIKÁJA. több»

Sajnos nem is sikerült elkerülni egy-két üresjáratot, de amikor John Wick végre beindul, az bőven kárpótol mindenért. Keanu Reeves pedig örülhet, hogy a Mátrix után sikerült találnia egy újabb sikerfranchise-t, amelynek főszerepében nem kell sokat beszélnie, elég, ha lekapja mind a tíz körméről a gazokat, mi pedig imádjuk ezért. 75/100 több»

Reeves és Fishburne 2003 óta dolgozott együtt újra.

(HETEDIK )

Reeves és Common második közös filmje.

(HETEDIK )

A filmvégi tükrös részt Bruce Lee Sárkány közbelép című filmje ihlette.