Atomszőke (2017)

Atomic Blonde

Máki   2021. 04. 30.

Időpocsékolás. Feleslegesen dobtam ki rá a pénzt. Az egyetlen pozitívum Charlize Theron, de ettől függetlenül katasztrofális.

Attila G.   2019. 04. 11.

Olykor a szebbik nem képviselői akkor a legvonzóbbak, ha szinte már férfiasak – avagy tisztelgés az

A soproni Elit Mozi kistermében láttam ezt a filmet. A moziban már többedjére jártam, a kisteremben először. Már az megadta az egyébként pozitív alaphangulatot a filmhez, hogy családtagommal együtt összesen ketten voltunk az egész teremben, és senki ... teljes kritika»

Artemisia   2017. 11. 30.

A legjobb pörgős akciófilm, amit mostanában láttam. Nagyon eltalálták a hangulatot és a sztorit, Charlize Theronnak nagyon jól állnak az ilyen kemény szerepek.

indingo   2018. 04. 10.

Számomra a jó kis retro zenéken kívül sok értékelhető nem volt a filmben. Az akciójelenetek erőltetettek voltak, a leszbikus szálról nem is beszélve.

Deku   2018. 02. 15.

Rémesen gyenge szinte már kritikán aluli, hogy ilyen szintű filmet kiadtak. Valahogy ezzel a filmmel én nem tudtam mit kezdeni. A karakterek megformálása még tetszett is valamilyen szinten de a történet elég laposkára sikerült.

HercegPeter   2018. 11. 17.

Az utóbbi időben elég sok kémfilmet készítenek és egyértelmű, hogy ezek között vannak jobbak és rosszabbak egyaránt. A legjobb a Kémek hídja, míg sajnos ez nekem a gyengébbek közé tartozik. Mint a legtöbb ilyen, ez is nehezen követhető. Nem értem mi ... több»

Berto49   2017. 07. 29.

Akcióbomba

Az ajándékba kapott mozijegy utalványt váltottam be erre a filmre, KÖSZÖNÖM! Charlize Theront nyugodtan női James Bond-ként is lehetne emlegetni, de annál sokkal több, egy remek és nem mellékesen csodaszép színésznő. Ez a képregény ihletésű akcióbomb... teljes kritika»

A film összbevétele 100 121 713 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 43 334 542 forintot termelt. A hazai mozik összesen 30 617 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

David Leitch a Carl F. Bucherer's óramárka reklámarca, ezt az órát viseli a filmben a főszereplő.

(stevepisti )

Az alagutas akciójelenetnél ugyanazt az alagutat használták helyszínül, amit az Amerika Kapitány Polgárháborúban is láthatunk, amikor a Fekete Párduc színre lép.

(stevepisti )

A film társproducere Kemény Ildikó volt.

(indingo )

A film költségvetése 30 millió dollár volt.

(Bob)

James McAvoy törött kézzel vett részt a forgatáson. Még a Széttörve munkálatai közben törte el a kezét, ami nem jött rendbe az Atomszőke idejére sem.

(Artemisia )

Charlize Theron színészi karrierje nagyjából húsz éve indult, de még soha egyetlen rendező sem adott neki egy igazi, tőről metszett sztárszerepet. Csak a tehetségének köszönhető, hogy ennek ellenére is sztárrá vált, de ami késik, szerencsére nem múlik: Theront még sosem láthattuk annyira menőnek, mint az Atomszőke főszereplőjeként. 80/100 több»