Játssz egy iPad-ért! · Keressük a nap véleményíróját! Nyerj mozijegyet minden nap! Login

Atomszőke (2017)

Atomic Blonde

indingo   2018. 04. 10.

Számomra a jó kis retro zenéken kívül sok értékelhető nem volt a filmben. Az akciójelenetek erőltetettek voltak, a leszbikus szálról nem is beszélve.

Deku   2018. 02. 15.

Rémesen gyenge szinte már kritikán aluli, hogy ilyen szintű filmet kiadtak. Valahogy ezzel a filmmel én nem tudtam mit kezdeni. A karakterek megformálása még tetszett is valamilyen szinten de a történet elég laposkára sikerült.

Artemisia   2017. 11. 30.

A legjobb pörgős akciófilm, amit mostanában láttam. Nagyon eltalálták a hangulatot és a sztorit, Charlize Theronnak nagyon jól állnak az ilyen kemény szerepek.

Milanman   2017. 10. 25.

Tipikus esete a "suszter maradjon a kaptafánál" magyar mondásnak. A film rendezője korábbi pályafutása jelentős részét kaszkadőrként élte le. Ez tökéletesen meg is látszik az Atomszőkén. Az akciójelenetei stílusosak, kellően odaba**nak, de minden más sajnos egész egyszerűen pocsék. Történet, színészvezetés, dramaturgia... ugyan kérem, minek az? Kár érte, mert amúgy Theronban van potenciál bőven, akár egy női akcióikon karakterre is. Talán majd legközelebb.

rainman   2017. 12. 03.

Az előjelek nagyon jók voltak… egy retró akcióban tobzódó kémfilm, ráadásul Charlize Theronnal! Minden adott volt a remek szórakozáshoz. A végeredmény azonban hagyott kívánnivalót maga után! Charlize Theron valóban remek volt, de minden más felemás/gyenge. A történetben volt potenciál, de sikerült elbaltázni. A kém sztori bőven feledhető, a hangulat is sovány volt. Az egyetlen értékelhető a filmben (Theron mellett) a néhány jól megkoreografált akciójelenet, na meg a 80-as évekbeli betétdalok. Ennyi. Semmi több. Sajnos. Pedig szeretni akartam.

Charlize Theron

Akciódús, durva, de nem buta kémfilm, jó színészekkel és alakításokkal. Szórakoztató és izgalmas, ahogy az elvárható. Csalódni nem fogunk benne. A korhatár indokolt, de hát egy akciófilm ne is legyen PG-13! Hibái megbocsáthatóak, a végeredmény megéri a mozijegy árát. 7,5/10 több»

John Wick-rajongóknak szinte kötelező. Leigh tehát nemcsak magasra tette a lécet, bőven meg is ugrotta azt, így a Deadpool 2. része most már biztos, hogy jó kezekbe került, a John Wick 3-nak viszont nem lesz egyszerű dolga.
9/10 több»

Charlize Theron színészi karrierje nagyjából húsz éve indult, de még soha egyetlen rendező sem adott neki egy igazi, tőről metszett sztárszerepet. Csak a tehetségének köszönhető, hogy ennek ellenére is sztárrá vált, de ami késik, szerencsére nem múlik: Theront még sosem láthattuk annyira menőnek, mint az Atomszőke főszereplőjeként. 80/100 több»

A film társproducere Kemény Ildikó volt.

(indingo )

A film költségvetése 30 millió dollár volt és jelenleg 95,8 millió bevételnél tart világszerte.

(Bob )

James McAvoy törött kézzel vett részt a forgatáson. Még a Széttörve munkálatai közben törte el a kezét, ami nem jött rendbe az Atomszőke idejére sem.

(Artemisia )