Advertisement
Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

FGyula   2019. 03. 03.

Több mint vártam

A film nem rossz . Kicsit a megszokott, de jól megcsinált.

Szilonka   2017. 10. 16.

Összességében nem volt rossz a film, de nem kiemelkedő. Díjazom, hogy van eleje és vége és közte egy kerek történet. Dylan nekem még mindig egy tini az picit zavart.

indingo   2017. 10. 10.

Elég sablonos film, nem tetszett különösebben. Az első 10 perc tetszett, eléggé hátborzongató volt a mostani sajnálatos események miatt. Utána nekem leült egy kicsit a sztori.

hsanya182   2018. 02. 10.

Szerintem egy átlagos akciófilm, kakaóval elmegy :) Terrorista ellenes elvakult srác, akinek megölték terroristák a barátnőjét, elköteleződik hogy kiírt minden sejket, majd a kormány a jó pszichológiai profiljáért alkalmazza, kiképzik. Nem egy kiemelkedő akciófilm, de nem is gyenge, minőségi rendezés, egyszer érdemes lehet megnézni ha nem találnál más filmet. Szokásos politikai mellébeszélések és akciók váltakozása...

MMcFly2015   2018. 06. 23.

Én nem kerülöm el a Zs kategóriás filmek megtekintését, de az tény, hogy rá kell készüljek. Most ez nem történt meg. Nem tudtam, hogy ez ennyire ostoba, és tartalmatlan alkotás. Michael Kaeton képes elvinni egy filmet a hátán, de nem itt. Itt akárcsak a film, a színészek is szuperálnak a középszerűség élén. A kezdés egy igen sokkoló, pörgős jelenettel ad okot arra, hogy elhigyjük: komoly témát feszegető és minőségi filmet láthatunk, de ez hiú ábránd marad, ezzel gyorsan szembesülhetünk ha tovább nézzük. Számomra teljesen hihetetlen amit elénk tár a sztori: A főhős 1 év alatt a gyász hatására kiképzi magát olyan szintre, hogy bosszút áll TELJESEN EGYEDÜL egy terrorista csoporton. Erre természetesen a CIA is felfigyel és egy titkos terrorista elhárító egységben képezi ki az igen morcos Michael Kaeton. Mindezt a történetet megfűszerezzük komolynak szánt és éppen ezért szánalmas dialógusokkal majd megkapjuk a végeredményt. Ez a történet a 90-es évek tucatfilmjeihez is gyenge lenne, nem hogy 2017-ben a moziműsoron... Aki minőségi akció-filmet szeretne látni, szerintem ezt nyugodtan talonba tarthatja, mert különb filmek vannak a csak DVD megjelenések között, mint ezen a mozifilmen.

Taylor Kitsch

Valaki itt túl sokszor nézett Jack Ryan- és Jason Bourne-filmet, csak valami rejtélyes okból mindkét franchise-ból pont az utolsó részt… 50/100 több»

Az Amerikai bérgyilkos tucat akciófilm, jobb sorsra (filmre) érdemes színészekkel, borzalmas címmel, és nulla ötlettel. Tini lányoknak van pár sportos, csupasz férfi felsőtest, de ők meg úgysem néznek akciófilmet. A könyv gondolom jobban sikerült, bár vannak kétségeim. Megtekintés csak saját felelősségre! 4,5/10 több»

Az elkeserítően lusta hozzáállás pedig felettébb ironikus egy olyan alkotástól, amely a szabályok megszegését és a megadott kereteken kívül játszást dicsőíti. 6,5/10 több»

A film összbevétele 66 167 951 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 45 230 045 forintot termelt. A hazai mozik összesen 31 976 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Mitch Rapp, az elit CIA-ügynök alakját az ismert bestseller-író, Vince Flynn alkotta, és olyan nagy sikert aratott az olvasók körében, hogy a könyvnek azóta számos folytatása is született. A 2010-ben megjelent Bérgyilkos című regény adta az alapot a Michael Cuesta thrilleréhez. A rendező számos nagysikerű TV-sorozatot jegyez, többek között a Golden Globe-, és Emmy-díjas Homeland: A belső ellenség több epizódját is. (Freeman Film)

Az American Assassin mind a tizenöt kötete felkerült a New York Times bestseller listájára. A könyveket világszerte 20 millió példányban értékesítették.

Az American Assassin Vince Flynn regénysorozatának 11. kötete, de kronológiai sorrendben az első.