Játssz egy Huawei MediaPad T3-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Amerikai bérgyilkos

(American Assassin)

Szilonka  2017. 10. 16.

Összességében nem volt rossz a film, de nem kiemelkedő. Díjazom, hogy van eleje és vége és közte egy kerek történet. Dylan nekem még mindig egy tini az picit zavart.

hsanya182  2018. 02. 10.

Szerintem egy átlagos akciófilm, kakaóval elmegy :) Terrorista ellenes elvakult srác, akinek megölték terroristák a barátnőjét, elköteleződik hogy kiírt minden sejket, majd a kormány a jó pszichológiai profiljáért alkalmazza, kiképzik. Nem egy kiemelkedő akciófilm, de nem is gyenge, minőségi rendezés, egyszer érdemes lehet megnézni ha nem találnál más filmet. Szokásos politikai mellébeszélések és akciók váltakozása...

Borsossy  2018. 02. 09.

Rendkívül aktuális film. Megdöbbentő, hogy az előttem írók egyike sem emelte ki, hogy a film eleve egy terrortámadással kezdődik. Hatalmas meglepetés, hogy ilyet filmre mertek vinni a mai "polkorrekt világban", és láthatjuk, mi történik egy ilyen támadás során. Maga a film az elmúlt pár év akciófilmjeihez képest maga a csoda. Az elejétől a végéig tisztességesen összerakott, minőségi munka. Nem egyszer komoly meglepetésekkel, meghökkentő villanásokkal. Mindenképp érdemes megnézni. A mögöttes politikai játszmák, indítékok, filozófia is megfelelő szinten jelenik meg benne. Írtak itt már többen előttem, de mintha nem ugyanazt a filmet néztük volna. Mindenkinek erősen ajánlott filmről van szó.

indingo  2017. 10. 10.

Elég sablonos film, nem tetszett különösebben. Az első 10 perc tetszett, eléggé hátborzongató volt a mostani sajnálatos események miatt. Utána nekem leült egy kicsit a sztori.

Berto49  2017. 09. 14.

Az ajándékba kapott mozijegy utalványt váltottam be erre a filmre, KÖSZÖNÖM! Az eddig főleg sorozatokban tinisztárként szereplő 26 éves Dylan O’Brien abszolút főszereplője ennek az elég közepes szintű akció/kém/thriller elemekből összevegyített filmnek. A nemrég elhunyt Vince Flynn regénysorozatának első része alapján készült, csalafinta módon nyitva hagyják a folytatás(ok) lehetőségét is. Az unalomig ismert klisék halmozottan jelen vannak, pedig az alkotók igyekeztek újat is mutatni, a végén látható atomrobbanás valóban újszerű is. Egyéni problémám, hogy engem a végletekig idegesített a CIA főnököt játszó színes bőrű színésznő, Sanaa Lathan, főleg a kivasalt haja. Azt minden különösebb jóstehetség nélkül bizton állíthatom, hogy a film nem lesz óriási kasszasiker.

VOX.hu - Amerikai bérgyilkos
Valaki itt túl sokszor nézett Jack Ryan- és Jason Bourne-filmet, csak valami rejtélyes okból mindkét franchise-ból pont az utolsó részt… 50/100
Movieaddicts: Amerikai bérgyilkos
Az Amerikai bérgyilkos tucat akciófilm, jobb sorsra (filmre) érdemes színészekkel, borzalmas címmel, és nulla ötlettel. Tini lányoknak van pár sportos, csupasz férfi felsőtest, de ők meg úgysem néznek akciófilmet. A könyv gondolom jobban sikerült, bár vannak kétségeim. Megtekintés csak saját felelősségre! 4,5/10

Smoking Barrels: Amerikai bérgyilkos
Az elkeserítően lusta hozzáállás pedig felettébb ironikus egy olyan alkotástól, amely a szabályok megszegését és a megadott kereteken kívül játszást dicsőíti. 6,5/10

Mitch Rapp, az elit CIA-ügynök alakját az ismert bestseller-író, Vince Flynn alkotta, és olyan nagy sikert aratott az olvasók körében, hogy a könyvnek azóta számos folytatása is született. A 2010-ben megjelent Bérgyilkos című regény adta az alapot a Michael Cuesta thrilleréhez. A rendező számos nagysikerű TV-sorozatot jegyez, többek között a Golden Globe-, és Emmy-díjas Homeland: A belső ellenség több epizódját is. (Freeman Film)

Az American Assassin mind a tizenöt kötete felkerült a New York Times bestseller listájára. A könyveket világszerte 20 millió példányban értékesítették.

Az American Assassin Vince Flynn regénysorozatának 11. kötete, de kronológiai sorrendben az első.