Játssz karácsonyi ajándékcsomagért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Amerikai bérgyilkos

(American Assassin)

indingo  2017. 10. 10.

Elég sablonos film, nem tetszett különösebben. Az első 10 perc tetszett, eléggé hátborzongató volt a mostani sajnálatos események miatt. Utána nekem leült egy kicsit a sztori.

Szilonka  2017. 10. 16.

Összességében nem volt rossz a film, de nem kiemelkedő. Díjazom, hogy van eleje és vége és közte egy kerek történet. Dylan nekem még mindig egy tini az picit zavart.

Berto49  2017. 09. 14.

Az ajándékba kapott mozijegy utalványt váltottam be erre a filmre, KÖSZÖNÖM! Az eddig főleg sorozatokban tinisztárként szereplő 26 éves Dylan O’Brien abszolút főszereplője ennek az elég közepes szintű akció/kém/thriller elemekből összevegyített filmnek. A nemrég elhunyt Vince Flynn regénysorozatának első része alapján készült, csalafinta módon nyitva hagyják a folytatás(ok) lehetőségét is. Az unalomig ismert klisék halmozottan jelen vannak, pedig az alkotók igyekeztek újat is mutatni, a végén látható atomrobbanás valóban újszerű is. Egyéni problémám, hogy engem a végletekig idegesített a CIA főnököt játszó színes bőrű színésznő, Sanaa Lathan, főleg a kivasalt haja. Azt minden különösebb jóstehetség nélkül bizton állíthatom, hogy a film nem lesz óriási kasszasiker.

fester  2017. 09. 16.

Könnyen emészthető akciófilm mindenfajta fölösleges bonyodalom nélkül. A kétórás játékidő alatt szinte mindent megkap az ember, amit ettől a műfajtól várna, törnek csontok, süvítenek a golyók. Ez így rendben is lenne, de szerintem az, aki esetleg mélyebb mondandót vár majd, csalódni fog.

hansi13  2017. 09. 21.

Faék egyszerűségű akciófilm, megpróbálja követni a műfaj nagyjait, de nem jár túlságosan nagy sikerrel. Egyszer nézhető, de semmiről nem maradsz le, ha kihagyod.

VOX.hu - Amerikai bérgyilkos
Valaki itt túl sokszor nézett Jack Ryan- és Jason Bourne-filmet, csak valami rejtélyes okból mindkét franchise-ból pont az utolsó részt… 50/100
Movieaddicts: Amerikai bérgyilkos
Az Amerikai bérgyilkos tucat akciófilm, jobb sorsra (filmre) érdemes színészekkel, borzalmas címmel, és nulla ötlettel. Tini lányoknak van pár sportos, csupasz férfi felsőtest, de ők meg úgysem néznek akciófilmet. A könyv gondolom jobban sikerült, bár vannak kétségeim. Megtekintés csak saját felelősségre! 4,5/10

Smoking Barrels: Amerikai bérgyilkos
Az elkeserítően lusta hozzáállás pedig felettébb ironikus egy olyan alkotástól, amely a szabályok megszegését és a megadott kereteken kívül játszást dicsőíti. 6,5/10

Mitch Rapp, az elit CIA-ügynök alakját az ismert bestseller-író, Vince Flynn alkotta, és olyan nagy sikert aratott az olvasók körében, hogy a könyvnek azóta számos folytatása is született. A 2010-ben megjelent Bérgyilkos című regény adta az alapot a Michael Cuesta thrilleréhez. A rendező számos nagysikerű TV-sorozatot jegyez, többek között a Golden Globe-, és Emmy-díjas Homeland: A belső ellenség több epizódját is. (Freeman Film)

Az American Assassin mind a tizenöt kötete felkerült a New York Times bestseller listájára. A könyveket világszerte 20 millió példányban értékesítették.

Az American Assassin Vince Flynn regénysorozatának 11. kötete, de kronológiai sorrendben az első.