Játssz egy LG 32LJ500V TV-ért! · Keressük a nap véleményíróját! Nyerj mozijegyet minden nap! Login

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

Szilonka   2017. 10. 16.

Összességében nem volt rossz a film, de nem kiemelkedő. Díjazom, hogy van eleje és vége és közte egy kerek történet. Dylan nekem még mindig egy tini az picit zavart.

indingo   2017. 10. 10.

Elég sablonos film, nem tetszett különösebben. Az első 10 perc tetszett, eléggé hátborzongató volt a mostani sajnálatos események miatt. Utána nekem leült egy kicsit a sztori.

hsanya182   2018. 02. 10.

Szerintem egy átlagos akciófilm, kakaóval elmegy :) Terrorista ellenes elvakult srác, akinek megölték terroristák a barátnőjét, elköteleződik hogy kiírt minden sejket, majd a kormány a jó pszichológiai profiljáért alkalmazza, kiképzik. Nem egy kiemelkedő akciófilm, de nem is gyenge, minőségi rendezés, egyszer érdemes lehet megnézni ha nem találnál más filmet. Szokásos politikai mellébeszélések és akciók váltakozása...

HercegPeter   2018. 05. 29.

Elég durva kezdést kapunk az arcunkba. Tényleg hasonló lehet egy ilyen támadás. Ezt követően azonban kicsit visszaesik a film és marad is azon a szinten. Azok az aranyigazságok, bölcs tanácsok, amiket Michael Keaton mond néha már fájdalmasan közhelyesek. A lényeg azonban az, hogy akciódús és egy ilyen filmnél ez a fontos.

Borsossy   2018. 02. 09.

Rendkívül aktuális film. Megdöbbentő, hogy az előttem írók egyike sem emelte ki, hogy a film eleve egy terrortámadással kezdődik. Hatalmas meglepetés, hogy ilyet filmre mertek vinni a mai "polkorrekt világban", és láthatjuk, mi történik egy ilyen támadás során. Maga a film az elmúlt pár év akciófilmjeihez képest maga a csoda. Az elejétől a végéig tisztességesen összerakott, minőségi munka. Nem egyszer komoly meglepetésekkel, meghökkentő villanásokkal. Mindenképp érdemes megnézni. A mögöttes politikai játszmák, indítékok, filozófia is megfelelő szinten jelenik meg benne. Írtak itt már többen előttem, de mintha nem ugyanazt a filmet néztük volna. Mindenkinek erősen ajánlott filmről van szó.

Taylor Kitsch

Valaki itt túl sokszor nézett Jack Ryan- és Jason Bourne-filmet, csak valami rejtélyes okból mindkét franchise-ból pont az utolsó részt… 50/100 több»

Az Amerikai bérgyilkos tucat akciófilm, jobb sorsra (filmre) érdemes színészekkel, borzalmas címmel, és nulla ötlettel. Tini lányoknak van pár sportos, csupasz férfi felsőtest, de ők meg úgysem néznek akciófilmet. A könyv gondolom jobban sikerült, bár vannak kétségeim. Megtekintés csak saját felelősségre! 4,5/10 több»

Az elkeserítően lusta hozzáállás pedig felettébb ironikus egy olyan alkotástól, amely a szabályok megszegését és a megadott kereteken kívül játszást dicsőíti. 6,5/10 több»

Mitch Rapp, az elit CIA-ügynök alakját az ismert bestseller-író, Vince Flynn alkotta, és olyan nagy sikert aratott az olvasók körében, hogy a könyvnek azóta számos folytatása is született. A 2010-ben megjelent Bérgyilkos című regény adta az alapot a Michael Cuesta thrilleréhez. A rendező számos nagysikerű TV-sorozatot jegyez, többek között a Golden Globe-, és Emmy-díjas Homeland: A belső ellenség több epizódját is. (Freeman Film)

Az American Assassin mind a tizenöt kötete felkerült a New York Times bestseller listájára. A könyveket világszerte 20 millió példányban értékesítették.

Az American Assassin Vince Flynn regénysorozatának 11. kötete, de kronológiai sorrendben az első.