70% 651 szavazat

FILMINFÓ

Tartalom 1
Tartalom 2
Hivatalos tartalom

A Bad Boys filmek kedvelt rosszfiúi, Mike (Will Smith) és Marcus (Martin Lawrence) nem tudják levetkőzni régi énjüket; együttes erővel újra harcba szállnak a gazemberekkel.
Marcus már csak karnyújtásnyira van a jól megérdemelt nyugdíjtól, Mike pedig a kapuzárási pánikból próbál kiutat találni… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Mexikó
Premier (HU): 2020.01.16.

2024.06.12 taba

Mindörökké? Na nem.

Az első rész úgy él az emlékezetemben, mint egy remek akciófilm, jó poénok, napsütötte Miami, Will Smith luxusautóval száguldozik, mint egy afro James Bond, fegyvert pufogtat, hű társával, Martin Lawrence-szel az oldalán. A második rész még hozott valamit az első rész hangulatából. Tizenhét év után megérkezett a harmadik rész, a jobb napokat is látott két színész újra összeállt. A rendező, amit lehetett, az előző filmekből próbált átemelni. Az eredmény egy fakó, az előző részeket ügyetlenül másolni próbáló, majd kétórás történet lett, 90 perc is bőven elég lett volna.

2022.07.27 HEROES OF THE DAY 2

Feka rendőrök III. kalandja

A Bad Boys 2 egy szuper akciófilm, számomra már egyenesen korszakalkotó. Az első sem volt olyan rossz szerintem, bár a második sokkal jobban sikerült. Számomra a harmadik rész 2020 csalódása lett. Látszik, hogy a széria kifulladt, Smith és Lawrence m... Teljes kritika

2020.07.17 hp

A Bad Boys 3 a bűnös élvezet iskolapéldája: nem nyújt semmi extrát vagy kiemelkedőt, de kellemesen elszórakoztat, épp úgy, ahogy ettől a franchise-tól elvárható. Lawrence és Smith párosa épp úgy működik, mint sok évvel ezelőtt, és egyáltalán nem baj,... Több

2020.05.13 Laca//Ho/rr/oR//

Túl sok dráma...

Amikor egy jó széria folytatást kap 10 vagy akár 20 év után, mindig bennünk van, hogy van-e értelme hozzányúlni egy jól sikerült filmhez, és tovább vinni. Lehet, jól sikerül, de jó pár alkalom volt, hogy csalódást keltett egy nagy sikerű alkotás levé... Teljes kritika

2024.03.27 Harper

A szélsőségek epizódja

A Bad Boys-filmek között ezt a leginkább szélsőséges rész. Egyik oldalon ismét kapunk humort – bár a ducira hízott Martin Lawrence ezúttal inkább idegesítő, mint jópofa az uncsi nagypapa szerepében, aki aztán mégis nagy nehezen újra munkába áll – a másik oldalon meg kicsit túl sok is a dráma (főleg Howard kapitányt illetően). A legjobb az egészben Paola Núnez, aki egyszerűen fantasztikus (42 évesen is). Egyes részek nagyon gagyik, másutt nevetni is tudunk. De azért ez a harmadik epizód összességében inkább a lecsengés fejezete.

A film összbevétele 215 644 165 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 570 474 591 forintot termelt. A hazai mozik összesen 345 439 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

#1

Mivel a film fejlesztésnek több alkalommal is eredménytelenül ugrott neki a stúdió (a fejlesztés alatt a rendezők és a forgatókönyvírók gyakorlatilag egymásnak adták át a kilincset), és a forgatást is számos alkalommal elhalasztották, egyre erősebb lett a gyanú, hogy a produkció terve végül a fiókban fogja végezni. 2018. október 31-én azonban Martin Lawrence a Twitterén megosztott egy fotót, melyen ő és Will Smith láthatóak a Bad Boys 3 forgatásán, melyhez a következő szöveget mellékelte: "Mindörökké rosszfiúk". Ezzel minden kétséget eloszlatott a rajongókban. Szerző: hp

#2

Martin Lawrence először 2013-ban, Conan O'Brien esti show-jában jelentette be, hogy készül a nagysikerű Bad Boys franchise harmadik része, mely végül csak 2020-ban került a mozikba. Szerző: hp

#3

Bár az első két részt rendező Michael Bay semmilyen formában nem vette ki a részét a munkálatokból, a tervezett Bad Boys 4-ben producerként fog közreműködni. Szerző: hp

#4

Will Smith a Facebook-oldalán, Martin Lawrence társaságában jelentette be hivatalosan, hogy elkészül a Bad Boys 3 - Mindörökké rosszfiúk. Szerző: hp

#5

(2020. 01. 21.)
Lassabbak, idősebbek, de ugyanolyan rosszak
A teljes kudarcot vallott akciófilmek verméből a két főszereplő rántja ki a mozit a kettejük közti kémiával. Több

Értékelés: 7/10
(2020. 01. 20.)
... afféle “mi is tudjuk, milyen szürreális marhaság ez az egész, de hé, csak röhögjünk, és engedjük el magunkat.” Több

Értékelés: 6.8/10
(2020. 01. 20.)
Szerintem egy olyan felesleges folytatással van dolgunk, mintha brei írással ellátott autós kéziváltó készülne a vakok számára. Több

Értékelés: 7/10
(2020. 01. 21.)
Whatcha gonna do...
Talán nem hoz forradalmi újításokat, de elszórakoztatja a nézőt, nosztalgiázni hívja a széria rajongóit, ezért pedig hálásak vagyunk. Több