Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Cliff Booth Nézhetetlen  2020. 02. 18.

Ez mi volt? Mert amire emlékszem, az annyi hogy lassú, unalmas és nem vicces. Ezt kár volt elkészíteni.

Lubi   2020. 02. 04.

Szappanopera-rendőrök

A sikerfilmek folytatásai többnyire az első epizód lefutása után nem sokkal kerülnek mozikba. Amolyan „addig üssük a vasat, amíg meleg” alapon. Hiszen a közönség gyorsan felejt, és érdemes velük lépést tartani. Így még az esetleg kevésbé jól sikerült folytatások is el tudnak evickélni a népszerű első részek farvizén. Nem ez a helyzet azonban a Bad Boys filmekkel. Már az 1995-ös siker után is csak 8 évvel később, 2003-ban került a mozikba a második rész. De még ez is eltörpül annak fényében, hogy mennyit kellett várniuk a rajongóknak a sorozat trilógiává bővülésére. 17 évvel az előző film után most mégis itt van a Bad Boys: Mindörökké rosszfiúk. A főszereplőpáros Will Smith és Martin Lawrenc... több»

HETEDIK   2020. 01. 17.

A Bad Boys 2 minden idők egyik legjobb akciófilmje, egy olyan autó dobálós jelenettel, olyan dinamikával és annyi akcióval, hogy a mai napig leesik az ember álla. A poénok viszont itt is jók, de nincs akkora akció mennyiség mint korábban, látszik hogy a készítők a humorra mentek rá, ami sikerült mert sokat lehet rajta nevetni. Nincs olyan jó mint a második rész, de így is kellemes kikapcsolódást nyújt.

Spidey   2020. 02. 01.

Zseniális. Ritka hogy ennyi év után ilyen könnyedén vissza tudtak helyezkedni a stílusba, hangulatba mint a korábbi filmeknél. Vicces, pörgős akciójelenetek és minőségi drámacsepegtetés atörténetben. Ezek miatt működött olyan jól szerintem a film. Aki az első 2 részt is szerette annak ez kihagyhatatlan.

elekm90   2020. 02. 09.

Kevésbé tetszett mint az első két rész, akciódús volt meg voltak benne poénok (mondjuk többnyire rosszak, ahol az ember inkább csak fogja a fejét), de a sztorija is egy baromság volt, plusz sajnáltam Lawrence-t, ebben a részben kicsit háttérbe szorult véleményem szerint. 5.5/10

Will Smith
Martin Lawrence

... afféle “mi is tudjuk, milyen szürreális marhaság ez az egész, de hé, csak röhögjünk, és engedjük el magunkat.” több»

Bad Boys 3 kritika több»

Szerintem egy olyan felesleges folytatással van dolgunk, mintha brei írással ellátott autós kéziváltó készülne a vakok számára. több»

A film összbevétele 215 644 165 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 551 347 995 forintot termelt. A hazai mozik összesen 334 677 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Mivel a film fejlesztésnek több alkalommal is eredménytelenül ugrott neki a stúdió (a fejlesztés alatt a rendezők és a forgatókönyvírók gyakorlatilag egymásnak adták át a kilincset), és a forgatást is számos alkalommal elhalasztották, egyre erősebb lett a gyanú, hogy a produkció terve végül a fiókban fogja végezni. 2018. október 31-én azonban Martin Lawrence a Twitterén megosztott egy fotót, melyen ő és Will Smith láthatóak a Bad Boys 3 forgatásán, melyhez a következő szöveget mellékelte: "Mindörökké rosszfiúk". Ezzel minden kétséget eloszlatott a rajongókban.

Martin Lawrence először 2013-ban, Conan O'Brien esti show-jában jelentette be, hogy készül a nagysikerű Bad Boys franchise harmadik része, mely végül csak 2020-ban került a mozikba.

Bár az első két részt rendező Michael Bay semmilyen formában nem vette ki a részét a munkálatokból, a tervezett Bad Boys 4-ben producerként fog közreműködni.