stevepisti   2020. 08. 08.

Jó film!

Szerintem teljesen jól hozza a 90-es évek akció-vígjátékok szintjét. A két főszereplő külön - külön is megállja a helyét, de így együtt különösen jól működnek. Nekem tetszett!

HETEDIK   2020. 02. 18.

Karyo most is zseniális a rosszfiú szerepben, a két nagypofájú fekete zsaru pedig kellő humor és adrenalin mennyiséget generál, Michael Bay stílusában.

NGN   2020. 01. 15.

Kiváló akciók és a két főszereplő zseniális. A poénok ütősek, talán Michael Bay legjobb mozija ez. És akkor nem túloztam!

Sabnock Sanatory   2019. 08. 27.

Martin Lawrence és Will Smith zseniálisak,és felejthetetlenek ebben az akció-vígjátékban.Plusz ehhez párosulnak a hülye rosszfiúk,akik azért jól legyőzhetőek! Ülnek a poénok,és a végig tartó ,a két színész egymás piszkálása külön pikantériája a filmnek. Nekem ezerszer nézős!

Ms. Akárki   2019. 05. 17.

Nagyon ütős akcióvígjáték, a 90-es évek egyik klasszikusa. Imádom hogy milyen pörgős és fordulatos. És zseniális a humora. Will Smith és Martin Lawrence párosa között is nagyon jól működik a vásznon a kémia és ez miatt is olyan jó ez az akciófilm.

mamiéstöti2   2018. 06. 03.

Elég jól sikerült akció-vígjáték, melyben kora egyik legbefutottabb színesbőrű poéngyárosa Martin Lawrence az akkor még feltörekvő Will Smith-el oldanak meg egy kesze-kusza ügyet.

harnas1207   2018. 11. 28.

Teljesen rendben volt. Vicces, pörgős és akciódús. Manapság kevés ilyen film készül.

Téa Leoni
Tchéky Karyo
Tchéky Karyo

A Bad Boys bemutatója után, Roger Ebert hírneves kritikus foglalkozott a filmmel, de nem túl hízelgő módon nyilatkozott róla egy videokritikájában, melyben arról beszélt, hogy a Bad Boys egyes karaktereit más filmekből vették át, így például a Beverly Hills -i zsaruból és a Halálos fegyverből.

(CriticalMaster)

A direktor a film DVD kiadásának rendezői kommentárjában elmondta, hogy bár az autósüldözéses jelenet egészen más tükröz, valójában egy karcolás sem keletkezett a Ferrarin.

(Bob)

A film elején Marcus megjegyzi, hogy nem akar a Denny's-nél enni, mivel nem tetszik neki a mód, ahogy velük bánnak. A céget és alkalmazottait a kilencvenes években rasszizmussal vádolták.

(SódóGA)

Mike Lowrey szerepét eredetileg Arsenio Hallnak szánták, de amikor Michael Bay elcsípett egy részt a Kaliforniába jöttem (1990) című amerikai vígjáték sorozatból, azonnal Will Smith mellett döntött.

(SódóGA)

A 911-es Porsche a rendező Michael Bay tulajdona volt.

(SódóGA)

Az ex-kosárlabda játékos, John Salley, aki egy jelenet erejéig megjelenik a filmben, a Detroit Pistons tagjaként játszott az 1980-as évek végén. A csapatot akkoriban "Bad boys" néven emlegették.

(SódóGA)

Michael Bay elégedetlen volt a forgatókönyvvel, ezért arra biztatta Will Smith-t és Martin Lawrence-t, hogy improvizáljanak.

(SódóGA)

Nagyon fáj nekem, hogy Michael Bay ma már csak Transformers-filmekkel tölti az idejét, amelyek sok pénzt hoznak, de tökéletesen felejthetőek. több»