Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Téa Leoni
Tchéky Karyo
Tchéky Karyo

HETEDIK   2020. 02. 18.

Karyo most is zseniális a rosszfiú szerepben, a két nagypofájú fekete zsaru pedig kellő humor és adrenalin mennyiséget generál, Michael Bay stílusában.

mamiéstöti2   2018. 06. 03.

Elég jól sikerült akció-vígjáték, melyben kora egyik legbefutottabb színesbőrű poéngyárosa Martin Lawrence az akkor még feltörekvő Will Smith-el oldanak meg egy kesze-kusza ügyet.

NGN   2020. 01. 15.

Kiváló akciók és a két főszereplő zseniális. A poénok ütősek, talán Michael Bay legjobb mozija ez. És akkor nem túloztam!

Ms. Akárki   2019. 05. 17.

Nagyon ütős akcióvígjáték, a 90-es évek egyik klasszikusa. Imádom hogy milyen pörgős és fordulatos. És zseniális a humora. Will Smith és Martin Lawrence párosa között is nagyon jól működik a vásznon a kémia és ez miatt is olyan jó ez az akciófilm.

harnas1207   2018. 11. 28.

Teljesen rendben volt. Vicces, pörgős és akciódús. Manapság kevés ilyen film készül.

Nagyon fáj nekem, hogy Michael Bay ma már csak Transformers-filmekkel tölti az idejét, amelyek sok pénzt hoznak, de tökéletesen felejthetőek. több»

A Bad Boys bemutatója után, Roger Ebert hírneves kritikus foglalkozott a filmmel, de nem túl hízelgő módon nyilatkozott róla egy videokritikájában, melyben arról beszélt, hogy a Bad Boys egyes karaktereit más filmekből vették át, így például a Beverly Hills -i zsaruból és a Halálos fegyverből.

(CriticalMaster)

A direktor a film DVD kiadásának rendezői kommentárjában elmondta, hogy bár az autósüldözéses jelenet egészen más tükröz, valójában egy karcolás sem keletkezett a Ferrarin.

(Bob)

A film elején Marcus megjegyzi, hogy nem akar a Denny's-nél enni, mivel nem tetszik neki a mód, ahogy velük bánnak. A céget és alkalmazottait a kilencvenes években rasszizmussal vádolták.

(SódóGA)