Bad boys - Mire jók a rosszfiúk?

Bad boys - Mire jók a rosszfiúk?

Bad Boys

Téa Leoni
Tchéky Karyo
Tchéky Karyo

Mike Lowrey (Will Smith) és Marcus Burnett (Martin Lawrence) nagyon különböző személyiségek, míg Mike a felvágós szépfiú, Marcus a nagydumás családapa. Nem pusztán barátok, de munkatársaik is, ugyanis együtt dolgoznak a Miami rendőrség kábítószeres osztályán. A rendőrség raktárából… Több

Rendező: Michael Bay
Premier (HU): 1995.07.13. | Netflix (2024.03.01.)

2023.10.29 Gamehun638

Én kevésbé szeretem ezt a részt. Picit fakó a látványvilág. Még nem jött meg az az igazi akcióbomba. Szokásos színészek a korból. Picit átlag feletti film.

Martin Lawrence és Will Smith zseniálisak és felejthetetlenek ebben az akció-vígjátékban. Plusz ehhez párosulnak a hülye rosszfiúk, akik azért jól legyőzhetők. Ülnek a poénok, és a végig tartó, a két színész egymást piszkálása külön pikantériája a filmnek. Nekem ezerszer nézős.

2018.06.03 mamiéstöti2

Elég jól sikerült akció-vígjáték, melyben kora egyik legbefutottabb színesbőrű poéngyárosa Martin Lawrence az akkor még feltörekvő Will Smith-el oldanak meg egy kesze-kusza ügyet.

2020.02.18 HE7EDIK

Karyo most is zseniális a rosszfiú szerepben, a két nagypofájú fekete zsaru pedig kellő humor és adrenalin mennyiséget generál, Michael Bay stílusában.

2021.10.23 Ildikó Bacskai

Vicces rendőr film, Will Smith és Martin Lawrence párosa egy korszakalkotó vígjátékot hozott létre, amit mindenki ismer és mindenki látott. Időről-időre jó szórakozást nyújtanak a Bad Boy-ok, és a következő két rész is maradéktalanul hozza a remek humort.

Marcus kézifegyvere a film egészében egy Smith & Wesson 4506-os modell. Szerző: dailyfilmsan

A rendőrkapitányság számára használt épület valójában Dade megye megyei bíróságának épülete.Szerző: dailyfilmsan

Michael Bay levetítette édesanyjának, Harrietnek a nyitójelenetet, aki aggódott a sok trágárság miatt. Bay emiatt átdolgozta azt még egyszer, és kihagyott belőle néhány erős részt.Szerző: dailyfilmsan

A két főszerepet eredetileg Eddie Murphynek és Wesley Snipesnak szánták. Szerző: dailyfilmsan

(2015. 05. 09.)
Bad boys-Mire jók a rosszfiúk?
Nagyon fáj nekem, hogy Michael Bay ma már csak Transformers-filmekkel tölti az idejét, amelyek sok pénzt hoznak, de tökéletesen felejthetőek. Több