mamiéstöti2   2018. 06. 03.

Elég jól sikerült akció-vígjáték, melyben kora egyik legbefutottabb színesbőrű poéngyárosa Martin Lawrence az akkor még feltörekvő Will Smith-el oldanak meg egy kesze-kusza ügyet.

Cptn Jinbe   2017. 06. 14.

Kiváló kis vígjáték volt. Nagyszerűen működött Martin Lawrence és Will Smith párosa. Hihetetlen poénokat tudtak összehozni. Emellett az akció része is izgalmas.

Yosihiro   2017. 12. 13.

Will S. egyik klasszikus filmje. Remek 90-es évekbeli akciófilm ami klasszikusnak számít. Ezt látni kell.

Norbert93   2018. 07. 18.

A 90-es évek akció-vígjátékainak egyik csúcsa. Hihetetlenül vicces párbeszédek, jól megkomponált akciójelenetek és kiváló szereposztás.

thedarkman99   2018. 10. 01.

Nagyon jó kis párost alkot Will Smith és Martin Lawrence. Elképesztően jó akció-vígjátékot hoztak össze. Nagyon jót szórakoztam rajtuk.

Téa Leoni
Tchéky Karyo
Tchéky Karyo

Nagyon fáj nekem, hogy Michael Bay ma már csak Transformers-filmekkel tölti az idejét, amelyek sok pénzt hoznak, de tökéletesen felejthetőek. több»

A Bad Boys bemutatója után, Roger Ebert hírneves kritikus foglalkozott a filmmel, de nem túl hízelgő módon nyilatkozott róla egy videokritikájában, melyben arról beszélt, hogy a Bad Boys egyes karaktereit más filmekből vették át, így például a Beverly Hills -i zsaruból és a Halálos fegyverből.

(CriticalMaster )

A direktor a film DVD kiadásának rendezői kommentárjában elmondta, hogy bár az autósüldözéses jelenet egészen más tükröz, valójában egy karcolás sem keletkezett a Ferrarin.

(Bob )

A film elején Marcus megjegyzi, hogy nem akar a Denny's-nél enni, mivel nem tetszik neki a mód, ahogy velük bánnak. A céget és alkalmazottait a kilencvenes években rasszizmussal vádolták.

(SódóGA )