Bad boys - Mire jók a rosszfiúk?

Bad Boys

2023.10.29 Gamehun638

Én kevésbé szeretem ezt a részt. Picit fakó a látványvilág. Még nem jött meg az az igazi akcióbomba. Szokásos színészek a korból. Picit átlag feletti film.

Martin Lawrence és Will Smith zseniálisak és felejthetetlenek ebben az akció-vígjátékban. Plusz ehhez párosulnak a hülye rosszfiúk, akik azért jól legyőzhetők. Ülnek a poénok, és a végig tartó, a két színész egymást piszkálása külön pikantériája a filmnek. Nekem ezerszer nézős.

2018.06.03 mamiéstöti2

Elég jól sikerült akció-vígjáték, melyben kora egyik legbefutottabb színesbőrű poéngyárosa Martin Lawrence az akkor még feltörekvő Will Smith-el oldanak meg egy kesze-kusza ügyet.

2020.02.18 HE7EDIK

Karyo most is zseniális a rosszfiú szerepben, a két nagypofájú fekete zsaru pedig kellő humor és adrenalin mennyiséget generál, Michael Bay stílusában.

2021.10.23 Ildikó Bacskai

Vicces rendőr film, Will Smith és Martin Lawrence párosa egy korszakalkotó vígjátékot hozott létre, amit mindenki ismer és mindenki látott. Időről-időre jó szórakozást nyújtanak a Bad Boy-ok, és a következő két rész is maradéktalanul hozza a remek humort.

2022.07.10 BRANTON

Semmi pánik, nègerek vagyunk!

Michael Bay első filmje, amely egyébként mindmáig az egyik legjobb is. 1995-ben rendezte, ez volt az első rendezése. A producerek olyan nagy nevek voltak, mint Don Simpson vagy éppen Jerry Bruckheimer. A főszereplők Martin Lawrence és Will Smith, aki... Teljes kritika

2019.05.17 Ms. Akárki

Nagyon ütős akcióvígjáték, a 90-es évek egyik klasszikusa. Imádom, hogy milyen pörgős és fordulatos. És zseniális a humora. Will Smith és Martin Lawrence párosa között is nagyon jól működik a vásznon a kémia, és ez miatt is olyan jó ez az akciófilm.

2017.12.13 Yosihiro

Will S. egyik klasszikus filmje. Remek 90-es évekbeli akciófilm, ami klasszikusnak számít. Ezt látni kell!

2021.05.14 dailyfilmsan

Nagyon idegesített Tea Leoni karaktere, maga a színésznő az, aki belőlem kivált ilyen reakciót, de ez a karakter, amit előadott a filmben, ezt felerősítette. minden 2. jelenetben fel kellett volna pofozni azt a nőt. Nem vett le a lábamról a film, kb.... Több

2020.08.08 stevepisti

Jó film!

Szerintem teljesen jól hozza a 90-es évek akció-vígjátékok szintjét. A két főszereplő külön-külön is megállja a helyét, de így együtt különösen jól működnek. Nekem tetszett.

2018.07.18 Norbert93

A 90-es évek akció-vígjátékainak egyik csúcsa. Hihetetlenül vicces párbeszédek, jól megkomponált akciójelenetek és kiváló szereposztás.

2018.11.28 harnas1207

Teljesen rendben volt. Vicces, pörgős és akciódús. Manapság kevés ilyen film készül.

2018.03.18 rainman

Tipikusan az a film, aminek idővel sajnos megkopik a fénye. A bő húsz évvel ezelőtti kamaszkori mozis emlékek képei egy ízig-vérig vagány, laza, látványos buddy cop filmet vetítenek előre, de ennek csak részben tud megfelelni. Kissé töredezett az egé... Több

2019.04.21 MidoD7

Minden a toppon volt, és emiatt imádtam is. Nemes egyszerűséggel nagyszerű lett ez a film, kellemesen ütemes és szórakoztató. Nem semmi kis gárdát csődítettek össze, és szerintem nagyon szilárd alapokra épült.