Sabnock Sanatory   2019. 08. 31.

Említsük meg Joe Peschit,aki nélkül ez a filmsorozat,nem az lenne,amivé lett.Örök klasszikus.Jó kis akciómozi,pompásan elhelyezett humorbombákkal,és persze igazi durranósokkal is. Érdemes megnézni.

Deku   2017. 07. 17.

Ez a rész még kellően jó fajta lett akárcsak az első rész. Nagyon humoros ez a két páros és maga a film történetvezetése is bitang erős. Nagyon ütős film sorozat lett.

Yosihiro   2016. 05. 22.

Egy hihetelenül jó folytatás az első rész után. Nagyon jól kapcsolódik a két történet egymáshoz. Figyeletek a részletekre és történet folytatása sem lett izgalom mnetes. A romantika is szerpjez jut és az emberi értékek is felértékelődnek:) nagyon jó szorakoztató és akciódús film. Csak ajánlani tudom mindnekinek :)

Norbert93   2019. 04. 18.

Szerencsére nem adták lejjebb a szinvonalat és a lendülete, eredetisége is megmaradt. Külön említés jár az eszelős, bolondos szerepek királyának Joe Pesci-nek. Felejhetetlen alakítás.

MMcFly2015   2017. 05. 31.

Teljesen mértékben hozza azt a színvonalat, amit egy remek első rész után várhat az ember. Kicsit tempósabb, és a humor is nagyobb dózisban van adagolva. Jól érezhető, hogy Riggs túltette magát a múlton, és Murtaugh családi légköre őt is felkarolta. ... több»

Filmelemző   2018. 03. 31.

Gyerekkorom óriási kedvence ez a film, 1989-ből, amikor Mel Gibson is még csak 33 éves volt (én meg 16). Van ebben a filmben minden, ami egy igazán jó akcióhoz szükséges. A leginkább az teszi egyedivé, ahogyan Gibson és Glover végig hülyéskedik az e... több»

wooderman   2016. 05. 19.

Danny Glover és Mel Gibson hihetetlenül nagyot alakított ebben a zseniálisan elkészített akciódús, de természetesen humorban is gazdag akciófilmben. Nagyon jó fim,öt csillagot érdemel! :)

Darlene Love
Joe Pesci
Joe Pesci
Patsy Kensit

A filmben eredetileg megkínozták volna Riggs-et.

(HETEDIK )

Gibson a forgatás alatt alkohol problémákkal küzdött.

(HETEDIK )

A filmben több mint 30 embert öltek meg.

(HETEDIK )

A szexjelenet mindkét színésznek kínos volt, mivel katolikusok.

(HETEDIK )

Shane Black otthagyta a produkciót.

(HETEDIK )

Pesci debütálása a szériában.

(HETEDIK )

A filmben többször utalnak a nácikra.

(HETEDIK )

Keith Haring egyik plakátja a Free South Africa többször is feltűnik a filmben, valamint Donner egy másik rendezésében, a Szellemes karácsony című filmben is.

Fél millió dollárba került a jelenet, amiben Riggs lerombolja a hegytetőn lévő házat.

Az Amerikai Katonai Iskola diplomája látható Riggs hűtőjén.

Soha rosszabb folytatást, és hol volt még a sorozat vége! több»