Nagy Gábor   2020. 01. 17.

Hozza az első rész színvonalát, ha egy kicsit halványabban is, de megbirkózik a feladattal. A hangulata még nem kopott meg, a látvány is fokozódott, főleg az akciók lettek sűrűbbek.

mamiéstöti2   2018. 01. 21.

Nekem nem tetszett, jóval gyengébbre sikerült, mint az első rész, tulajdonképpen ugyanaz csak nem olyan találó.

Deku   2017. 07. 17.

Bruce Willis még mindig ugyanolyan remekül hozta a figuráját mint az első részben. Kőkemény akciódús film mindenképpen muszáj legalább egyszer látnia mindenkinek.

Thibo84   2016. 06. 14.

Az egyben és a kettőben az tetszett, hogy egy-egy adott helyen (felhőkarcoló, reptér) kell rendet csinálnia, és nem egy városon, vagy országon kell átrohannia, esetleg száguldoznia a rossz fiúk után.

Sabnock Sanatory   2019. 03. 25.

Willis már megint nem hal meg, sőt! Mindenkit és mindent megment, tetőtől talpig véresen, de persze a végén győztesen. Unalmas, kissé elcsépelt akciófilm. Az első epizód egy klasszissal jobb volt.

Yosihiro   2015. 04. 18.

A sorozat 2. része kicsit gyengébb lett mint az első ez tény! De a történet nagyon is jó. Van izgalom és akció is. Már számtalanszor láttam de még mindig meg tudom nézni. Szerintem kihagyhatatlan klasszikus :) Üdv Yosihiro

hackerjulcsi   2018. 03. 23.

Nagyon jó akciófilm, ezért mindenkinek ajánlom. Szórakoztató, humoros és nagyon kemény! Szerintem igazán érdemes megnézni, mert komolyan mondom: jobb, mint az előző rész.

Harlin ragaszkodott a műhóhoz, ami emelte a költségeket.

(HETEDIK )

A repülőgépen Holly mellett ülő idős néni újságján látható a Halálos fegyver című film plakátja.

A vadászat a Vörös Októberre című film rendezése miatt nem vállalta McTiernan a filmet.

A tévében a repülőgépen a Simpson család Családi harmónia című rész megy.

1990-ben a 7. legtöbb bevételt hozó film volt.

A film Walter Wager 58 perc című regénye alapján készült.

Bruce Willis ezt a filmet kedveli legkevésbé a Die Hard sorozatból.

(kázsé)

A jelenetet, amiben Bruce Willis alagutakon fut keresztül, egy Los Angeles-i víztisztító telepen vették fel. A telepet szintén láthattuk a Die Hard 4.0 - Legdrágább az életedben is.

(kázsé)

Ez az egyetlen olyan Die Hard film, amiben a rosszfiúk semmilyen értéktárgyat vagy pénzt nem akarnak ellopni.

(kázsé)

A filmet eredetileg Minnesotában akarták forgatni, de a várt havazás elmaradása miatt, átköltöztették Michiganbe.