Még drágább az életed

Még drágább az életed

Die Hard 2

A washingtoni repülőtéren elszabadul a pokol, amikor a terroristák átveszik az irányítást, akik vezérük, a dél-amerikai drogbáró, Esperanza kiszabadítására érkeztek. A terroristák a repülőtéren rekedt utasok életével zsarolják a kormányt. Mit sem sejtenek azonban arról, hogy foglyaik között… Több

Rendező: Renny Harlin
Író: Walter Wager
Forgatókönyvíró: Steven E. de Souza, Doug Richardson
Premier (HU): 1990.12.13. | Disney+ (2022.06.14.)
Több

2024.02.09 Schumy1

Számomra csalódás volt. Ez a vonal nem jó irányba ment.

2018.01.21 mamiéstöti2

Nekem nem tetszett, jóval gyengébbre sikerült, mint az első rész, tulajdonképpen ugyanaz csak nem olyan találó.

2015.04.18 Yosihiro

A sorozat 2. része kicsit gyengébb lett mint az első ez tény! De a történet nagyon is jó. Van izgalom és akció is. Már számtalanszor láttam de még mindig meg tudom nézni. Szerintem kihagyhatatlan klasszikus :) Üdv Yosihiro

2016.06.14 Thibo84

Az egyben és a kettőben az tetszett, hogy egy-egy adott helyen (felhőkarcoló, reptér) kell rendet csinálnia, és nem egy városon, vagy országon kell átrohannia, esetleg száguldoznia a rossz fiúk után.

2017.07.17 Deku

Bruce Willis még mindig ugyanolyan remekül hozta a figuráját mint az első részben. Kőkemény akciódús film mindenképpen muszáj legalább egyszer látnia mindenkinek.

Harlin ragaszkodott a műhóhoz, ami emelte a költségeket.Szerző: HE7EDIK

A repülőgépen Holly mellett ülő idős néni újságján látható a Halálos fegyver című film plakátja. Szerző: mamiéstöti2

A vadászat a Vörös Októberre című film rendezése miatt nem vállalta McTiernan a filmet. Szerző: mamiéstöti2

A tévében a repülőgépen a Simpson család Családi harmónia című rész megy. Szerző: mamiéstöti2