mamiéstöti2   2018. 01. 21.

Nekem nem tetszett, jóval gyengébbre sikerült, mint az első rész, tulajdonképpen ugyanaz csak nem olyan találó.

Deku   2017. 07. 17.

Bruce Willis még mindig ugyanolyan remekül hozta a figuráját mint az első részben. Kőkemény akciódús film mindenképpen muszáj legalább egyszer látnia mindenkinek.

Thibo84   2016. 06. 14.

Az egyben és a kettőben az tetszett, hogy egy-egy adott helyen (felhőkarcoló, reptér) kell rendet csinálnia, és nem egy városon, vagy országon kell átrohannia, esetleg száguldoznia a rossz fiúk után.

Yosihiro   2015. 04. 18.

A sorozat 2. része kicsit gyengébb lett mint az első ez tény! De a történet nagyon is jó. Van izgalom és akció is. Már számtalanszor láttam de még mindig meg tudom nézni. Szerintem kihagyhatatlan klasszikus :) Üdv Yosihiro

sabnock666   2019. 03. 25.

Willis már megint nem hal meg, sőt! Mindenkit és mindent megment, tetőtől talpig véresen, de persze a végén győztesen. Unalmas, kissé elcsépelt akciófilm. Az első epizód egy klasszissal jobb volt.

Harlin ragaszkodott a műhóhoz, ami emelte a költségeket.

(HETEDIK )

A repülőgépen Holly mellett ülő idős néni újságján látható a Halálos fegyver című film plakátja.

A vadászat a Vörös Októberre című film rendezése miatt nem vállalta McTiernan a filmet.