mamiéstöti2   2018. 01. 21.

Óriási alkotás tele jobbnál jobb akciójelenetekkel. Persze, ha elvonatkoztatunk attól, hogy valaki képes akár a világot is legyőzni egyedül.

Deku   2017. 07. 10.

Vérbeli akciófilm és vérbeli Bruce Willis film. A látványból nincs hiány ez szent igaz és e mellé még humoros is tud lenni. A történet nem a legbonyolultabb de ez nem ront a film értékén.

Dodi   2015. 06. 18.

Látványos, izgalmas, akciójelenetekben dús film. Bruce Willis alakítás kiváló. A történet nem egy nagy dobás, de így is többször nézhető film!

Thibo84   2016. 06. 14.

Az örök klasszikus.

MidoD7   2019. 04. 06.

Talán csak a zenei világába tudnék belekötni, ha nagyon akarnék, de az nem rontott semmin. Nagyon rendben voltak a karakterek, a színészek tökéletesen hozták a formát, a történet is elég erős volt a maga nemében.

Bonnie Bedelia
Alan Rickman

A Die Hardról azért lehet ma is írni, mert harminc év ide vagy oda: agyoncsapja a riválisait. Több benne az ész és az odafigyelés, mint az azóta megírt akciófilmek legtöbbjében. több»

Sokadjára néztem újra az ikonikus első részt, minden kockáját ismertem, és ezredjére is istenien szórakoztam ezen a kiváló filmen! több»

A Die Hardra abszolút illik az első-rész-a-legjobb klisé, még akkor is, ha nem éppen tökéletes alkotásról beszélünk. több»

Bruce Willis szerepére esélyes volt még Mel Gibson, Al Pacino, Charles Bronson és Tom Berenger is.

(HETEDIK )

A filmben 110 bakit találtak.

(HETEDIK )

A filmben 21-en halnak meg.