Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Crank - Felpörgetve (2006)

Crank

Reno Wilson
Amy Smart
Amy Smart

Sabnock Sanatory   2020. 03. 18.

Csak simán rossz.Minek ilyen übergagyi amerikai szemétről valamit is írni.Statham,aki elég gyenge színész,itt is hozza a kötelező nulla szintjét.Nem is értem,miért futhatott be?

Deku   2017. 07. 24.

Nekem Jason Statham-ről nem ez a film jut eszembe elsőnek, mert ez kissé alpári és elnagyolt. Erős kételyekkel álltam a filmhez és sajnos be is igazolódott a feltevésem miszerint nem üti meg a kellő mércét.

HercegPeter   2018. 07. 09.

Ez a film arra való, hogy a haverokkal egy sör mellett lazulgatva végigröhögjétek, még ha eredetileg nem is ez lenne a célja. Eredetileg akciófilmnek készült, de inkább vígjáték lett belőle. Pörgős, egy percre sem áll le. Ilyennek kell lennie egy iga... több»

Norbert93   2018. 09. 09.

A film egyáltalán nem veszi komolyan magát (és semmilyen logikát), de kivételesen jól áll neki és nagyon szépen összedobták. Tipikus haverokkal összeülős film.

harnas1207   2019. 05. 27.

Amikor kijött nagyon menő film volt. A stílusa miatt megéri megnézni, sokkal inkább ,mint Statham bármelyik filmjét. Persze logikát és élethűséget ne keressünk benne, csak pörögjünk.

Filmelemző   2018. 05. 24.

Pestiesen szólva: ezt a filmet nagyon odatették. Iszonyú jó az alapötlet, a forgatókönyv és a rendezés is, bár mindez semmit nem érne Jason Statham nélkül. Kőkemény az egész és olyan sodrása van, hogy beleszédül, aki először látja. Ütősek az akciók é... több»

Syracuse   2018. 06. 16.

Kimondottan jó film, nagyon sokszor láttam már, Jason Statham hatalmas. Pont annyira veszi magát komolyan, amennyire a forgatókönyv megkívánja - csak néha, de akkor nagyon.

Jason Statham a Crank című filmben egy TAG Heuer Carrera automata kronográf Tachymetre karórát visel, melynek modelszáma: CV2010.BA0786, ára pedig jelenleg (2020 augusztusában) kereken 2300 dollár (azaz 681 ezer forint). Statham egyébként a TAG Heuer márkaarca is volt ekkoriban.

(Scriptor)

Valamennyi akciójelenetben valóban Jason Statham-et làtjuk, nem helyettesítette dublőr, ugyanis a színész sportolói múltja miatt erre nem volt szükség. A helikopteres verekedős jelenetben is ő szerepel, amit 3000 làb magassàgban forgattak le.

Los Angeles-ben zajlott a forgatàs.

42 931 041 dollárra rúgtak a filmből szàrmazó bevételek.

Mark Neveldine és Brian Taylor nemcsak rendezői, hanem írói is voltak az akció-vígjàtéknak.