Crank - Felpörgetve

Crank

Reno Wilson
Amy Smart
Amy Smart

Az egyik reggel Chev Chelios-szal egy ismeretlen hang közli a telefonban, hogy megmérkezték, és egy óra múlva meghal. Csak azzal tudja lelassítani a szívét leállító mérget, ha magasan tartja adrenalit szintjét. Los Angeles utcáin megkezdődik az őrült hajsza az ellenszerért, miközben nyomában… Több

Premier (HU): 2006.11.02. | HBO Max (2022.11.09.)

2023.07.04 johny0051

Nincs az az emberi szervezet, amely egy ilyen terhelést kibírna, de azért jó film.

2018.07.09 HercegPeter

Ez a film arra való, hogy a haverokkal egy sör mellett lazulgatva végigröhögjétek, még ha eredetileg nem is ez lenne a célja. Eredetileg akciófilmnek készült, de inkább vígjáték lett belőle. Pörgős, egy percre sem áll le. Ilyennek kell lennie egy iga... Több

Csak simán rossz.Minek ilyen übergagyi amerikai szemétről valamit is írni.Statham,aki elég gyenge színész,itt is hozza a kötelező nulla szintjét.Nem is értem,miért futhatott be?

2017.07.24 Deku

Nekem Jason Statham-ről nem ez a film jut eszembe elsőnek, mert ez kissé alpári és elnagyolt. Erős kételyekkel álltam a filmhez és sajnos be is igazolódott a feltevésem miszerint nem üti meg a kellő mércét.

2015.09.12 kabel

Egy pörgős remek kameramozgású, indiefilmnek beadott akciófilm. Jason Statham egyik jobbik filmje közé tartozik, ez a beteg, over the top adrenalinbomba. A film egy percre sem áll le, de nem is szeretnénk leállni... Nyilván nem tökéletes a film, de egy délutáni mozizásra teljesen jó.

Jason Statham a Crank című filmben egy TAG Heuer Carrera automata kronográf Tachymetre karórát visel, melynek modelszáma: CV2010.BA0786, ára pedig jelenleg (2020 augusztusában) kereken 2300 dollár (azaz 681 ezer forint). Statham egyébként a TAG Heuer márkaarca is volt ekkoriban.Szerző: Recensor

Valamennyi akciójelenetben valóban Jason Statham-et làtjuk, nem helyettesítette dublőr, ugyanis a színész sportolói múltja miatt erre nem volt szükség. A helikopteres verekedős jelenetben is ő szerepel, amit 3000 làb magassàgban forgattak le.Szerző: Bogi87

Los Angeles-ben zajlott a forgatàs.Szerző: Bogi87

42 931 041 dollárra rúgtak a filmből szàrmazó bevételek. Szerző: Bogi87