Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Az utolsó cserkész (1991)

The Last Boy Scout

drg0602   2021. 04. 09.

Talán tökéletes?

Nagyon jó film. A színészválasztás tökéletes. Szuper jó történet, jó dumák, sok akció. És máris elkészült a 90-es évek egyik legjobb akciófilmje. Mindenkinek ajánlom, aki még nem látta, nem fogja megbánni. Részemről 10/10. Zseniális.

7ETEDIK   2018. 01. 11.

Kultfilm. Egyik kedvenc jelenetem mikor a kezdéskor a néger befenyített focijátékos fejéhez emeli a pisztolyt majd benyögi azt a mondatot, ami mindannyiunk fejében megfordul néhányszor: - Szart sem ér az élet. Majd meghúzza a ravaszt. Tony Scott egye... több»

stevepisti   2020. 12. 03.

Nagyon nagy film. Ma is bármikor újranézhető, rengeteg jó beszólással, poénnal. B. Willisnek jól állt akkoriban ez a másnapos zsaru szerep. Damon Wayans talán legkiemelkedőbb szerepe. Még mindig kedvenc.

mamiéstöti2   2018. 12. 06.

Bruce Willis legjobb alakítása számomra. Mintha ráírták volna a szerepet. A történet is elég ütős és jó poénok vannak benne.

Sabnock Sanatory   2019. 08. 31.

Damon Wayans talán legjobb filmje, és Berry nagyon jól néz ki ebben a moziban. Igazi szépség. Jó kis akciófilm tele fanyar humorral és szuper akciójelenetekkel. Willis hozza a véres, koszos, másnapos szintet másnapos borostával. Nagy kedvencem. Fej vagy gyomor? Ajánlott.

Milanman   2018. 04. 05.

Akcióvígjáték kvintesszencia a 90-es évek elejéről az ereje teljében lévő Willisszel. Mindkét elemében jól muzsikál, igazi kultfilm, a buddy-moviek egyik legjobbja.

Yosihiro   2015. 04. 18.

A 90-es évek egyik legsikeresebb filmje. B. Willis óriásit alakít. A történet egy futbalistáról és barátnőjéről szól valamint Willis családjáról. Ebből alakul ki egy pörgős jó kis akció. :) Ajánlom mindenkinek nem fog csalódni. Egy vicces megjegyzés : Ez a film biztosan le fog szoktatni a cigiről !!!! Üdv Yosihiro

37 baki található a filmben.

(7ETEDIK )

A producer Joel Silver nem volt elégedett a filmmel.

(7ETEDIK )

A film forgatása 1991 januárja és júniusa között zajlott.

(7ETEDIK )

A film bevételei elérték az 59 millió dollárt.

(7ETEDIK )

A film költségvetése 29 millió dollár volt.