mamiéstöti2   2018. 12. 06.

Bruce Willis legjobb alakítása számomra. Mintha ráírták volna a szerepet. A történet is elég ütős és jó poénok vannak benne.

HETEDIK   2018. 01. 11.

Kultfilm. Egyik kedvenc jelenetem mikor a kezdéskor a néger befenyített focijátékos fejéhez emeli a pisztolyt majd benyögi azt a mondatot, ami mindannyiunk fejében megfordul néhányszor: - Szart sem ér az élet. Majd meghúzza a ravaszt. Tony Scott egyedi stílusa, Willis életunt karaktere és a féktelen korrupció. Nagyon életszagú mese....

Yosihiro   2015. 04. 18.

A 90-es évek egyik legsikeresebb filmje. B. Willis óriásit alakít. A történet egy futbalistáról és barátnőjéről szól valamint Willis családjáról. Ebből alakul ki egy pörgős jó kis akció. :) Ajánlom mindenkinek nem fog csalódni. Egy vicces megjegyzés : Ez a film biztosan le fog szoktatni a cigiről !!!! Üdv Yosihiro

sabnock666   2019. 08. 31.

Damon Wayans talán legjobb filmje,és Berry nagyon jól néz ki ebben a moziban.Igazi szépség.Jó kis akciófilm,tele fanyar humorral,és szuper akciójelenetekkel.Willis hozza a véres,koszos,másnapos szintet,másnapos borostával.Nagy kedvencem... Fej vagy gyomor? Ajánlott!

Milanman   2018. 04. 05.

Akcióvígjáték kvintesszencia a 90-es évek elejéről az ereje teljében lévő Willisszel. Mindkét elemében jól muzsikál, igazi kultfilm, a buddy-moviek egyik legjobbja.

Bruce Willis

Tony Scott erősen hullámzó színvonalú filmeket jegyez, de emiatt az alkotás miatt minden ballépés el van felejtve. Jól összerakott, a korban tipikus akciómozi, amelyben megvan az a bizonyos plusz, ami még az ezredik ismétlésnél is székhez szegezi a nézőt. Hát nem gyönyörű? több»

Joe szerepére Jack Nicholson is esélyes volt.

(HETEDIK )

Jimmy szerepére Mel Gibson is esélyes volt.

(HETEDIK )

37 baki található a filmben.