Az utolsó cserkész

Az utolsó cserkész

The Last Boy Scout
HE7EDIK

Bruce Willis

Joe megkeseredett nyomozó, aki belefáradt a munkába. Egy nap felkérik, hogy védje meg Coryt, akit azonban minden igyekezete ellenére meggyilkolnak. A férfi összeáll Dixszel, Cory barátjával, az LA Stallions volt játékosával, hogy együtt derítsék ki, mi áll a gyilkosság hátterében. A nyomok messzire… Több

Rendező: Tony Scott
Forgatókönyvíró: Shane Black, Greg Hicks
Premier (HU): 1992.05.29.

2023.11.06 Speedy94

Legjobb haverfilm

Egyszerűen ez a világ legjobb haverfilmje, és talán Bruce Willis legjobb alakítása. Jóféle beszólások. Remek és akciódús cselekmény. A végén a helikopteres kivégzés pedig brutális és látványos. A szinkron pedig még nagyobb löketet ad az egész filmnek. Előkelő helyen szerepel a kedvenceim közt.

2018.01.11 HE7EDIK

Kultfilm. Egyik kedvenc jelenetem mikor a kezdéskor a néger befenyített focijátékos fejéhez emeli a pisztolyt majd benyögi azt a mondatot, ami mindannyiunk fejében megfordul néhányszor: - Szart sem ér az élet. Majd meghúzza a ravaszt. Tony Scott egye... Több

2018.12.06 mamiéstöti2

Bruce Willis legjobb alakítása számomra. Mintha ráírták volna a szerepet. A történet is elég ütős és jó poénok vannak benne.

Damon Wayans talán legjobb filmje, és Berry nagyon jól néz ki ebben a moziban. Igazi szépség. Jó kis akciófilm tele fanyar humorral és szuper akciójelenetekkel. Willis hozza a véres, koszos, másnapos szintet másnapos borostával. Nagy kedvencem. Fej vagy gyomor? Ajánlott.

2015.04.18 Yosihiro

A 90-es évek egyik legsikeresebb filmje. B. Willis óriásit alakít. A történet egy futbalistáról és barátnőjéről szól valamint Willis családjáról. Ebből alakul ki egy pörgős jó kis akció. :) Ajánlom mindenkinek nem fog csalódni. Egy vicces megjegyzés : Ez a film biztosan le fog szoktatni a cigiről !!!! Üdv Yosihiro

37 baki található a filmben.Szerző: HE7EDIK

A producer Joel Silver nem volt elégedett a filmmel.Szerző: HE7EDIK

A film forgatása 1991 januárja és júniusa között zajlott.Szerző: HE7EDIK

A film bevételei elérték az 59 millió dollárt.Szerző: HE7EDIK

(2015. 08. 17.)
Tony Scott erősen hullámzó színvonalú filmeket jegyez, de emiatt az alkotás miatt minden ballépés el van felejtve. Jól összerakott, a korban tipikus akciómozi, amelyben megvan az a bizonyos plusz, ami még az ezredik ismétlésnél is székhez szegezi a nézőt. Hát nem gyönyörű? Több